1

Téma: paw paw

rng prosim ta ake davkovanie paw paw na rakoviny



2

Re: paw paw

Osobne to nepoznam ale tu odporucaju 3 x 2 kapsule a isli az do 16 kapsul denne.
http://alternativecancer.us/pawpaw.htm



3

Re: paw paw

dakujem za odpoved a este dve otazky,
1) co si myslis o hladovke s ovocnymi stavami? hovoria ze z cukru si vyrabaju ATP energiu a rakovinove bunky maju mensiu ATP energiu ako zdrave tie jej maju zasobu a preziju rovnaky princip pouziva graviola znizovanie ATP, podal teba hladovka s ovocnymi stavami je dobry napad alebo to skor oslabi telo? ja som bol povodne za ale  mam obavy co na to zaludok kedze na rakovinu treba brat tak 80tabletiek denne, niektore budu asi poriadne horke a tazk na zalludok graviola artemisin aj pri paw paw sa uvadzaju problemy ako som cital tvoj link - myslis ze je taka hladovka dobry napad? a ze to zaludok zvladne ?ak by bolo treba nieco jest aby to nebolo na lacno co by si odporucil v com su cukry ktore prilis nebudu zivit rakovinove bunky? ovocie ma vsetko vhodne cukry nebude zivit rakovinove bunky?
2.)spominal si hypertermoterapiu aku formu si myslel? infrasaunu? nasiel som aj par clankov ze o neni dobry napad na rkovinu nemoze to teplo rozsirit rakovinove bunky viac do tela? vacsina clankov skor tuto metodu odporucalo



4

Re: paw paw

ja nie som za ziadne hladovky a enzymi co sa hachadzaju v surovych ivocnych a zeleninovych stavach mozes dostat vo forme doplnkov v ovela vyssich davkach, nez z tych stiav. A prve, co pri rakovinach radim je enzymaticke a absorbcne odmorenie tela, pripadne aj chelacia, ked mas zamorenie tazkymi kovami.
Cukrov sa neda zbavit, urcita hladina v krvi je nevyhnutna inac zomries,A ked ich nedostanes v potrave, tak ti ich vyrobi pecen a ladviny.
Takze obmedzovanie cukrov vela nedosiahne.
Dalsie je posilnit telo v obrane napr betaglukanmi, co vypropvokuju vyssiu aktivitu bielych krviniek, najma NK a vyssie tvorenie tychto rakovinne bunky zabijajucich bojovnikov. Dal;ej doplnovanie si latok, co prirodzene zabijaju rakovinne bunky=citotoxicke latky ako napr B-17, graviola, paw-paw  antioxidanty a podobne. Dasie metody su napr oxidacne, infuzie vitaminu C v davkach nad 75 gramov denne vo forme roztoku askorbatu sodneho,  atd. Viac najdes napr v www.cancertutor.org. a aj na rozlicnych mojich strankach , aj inych Spomeniem tiez  citral, jod, selen vitamin D-3, z antioxidantov resveratrol, anto a proantokyanidy, elagicka kyselina/najma pri lieceni rakoviny pluc atd.

Naposledy upravil: RNG (2015-09-15 00:14:16)



5

Re: paw paw

pisu new 8 mg of Asimina triloba per Paw Paw capsules is 2 capsules three times
jeden z mala zdrojov kde som paw paw nasiel k  predaju je http://www.naturessunshine.com/content/ … el/515.jpg
je to relativne drahe a ani mi to neslo poslat mimo usa, ale nasiel som este
nasiel som este aj europsky zdroj http://www.turnaroundyourhealth.co.uk/P … e)/332.htm  kde sa to tvari ze to je tiez naturesunshine ale pocet kapsul ani obsah kapsuli nesedi ieto su dokonca sillnejsie12,5mg a cena je hodne nizsia myslis ze ide o kvalitny produkt?

Naposledy upravil: 5qo (2015-09-15 16:11:15)



6

Re: paw paw

Neviem, Totiz pri extraktoch treba povedat, aka ta extrakcia je, napr [pomerom k byline. Alebo uviest mnozstvo ucinnych latok.
Ako som povedal, z paw-paw  nemam skusenosti, hoci tu (Illinois)divoko rastie v lesoch, vraj.
Raz som ho dokonca poslal bratovi  priesadu na Slovensko ako kuriozitu, ale tomu vraj vyschol skor nez ho vysadil...

Naposledy upravil: RNG (2015-09-15 21:11:03)