1

Téma: Nekonečne hlieny

Dobrý deň už asi 3-4 roky mám stále v tele hlieny najmä v hrdle musím ich nasilu vychrchliavať ako starý chlap..  dost mi to vadí niekedy ma z toho začne boliet aj hlava.. pretože ked dlhšie neplujem tak sa mi zle dýcha atd.. skušal som si robit denno denne vyplachi z vyncentkou občas daj a citricidal a koloidne striebro do noha a aj vyklochtaval no moc to nefungovalo chcem povedat že v minulosti som aj fajčil cigarety už rok a pol nefajčím no hlieny su stále  ako sa ich zbavit je to dosť neprijemne okrem toho mam aj ine problémy takže sa timto až tak nezaoberám ale predsa ma to zaujíma ďakujem.



2

Re: Nekonečne hlieny

Hlieny znamnenaju, ze sa telo proti niecomu brani. Mozu to byt rozne alergeny, ale aj rozne mikroby.



3

Re: Nekonečne hlieny

a ako sa ich zbaviť? da sa to nejak vyriešit? alebo príst na pôvod?



4

Re: Nekonečne hlieny

Nuz ked su nasledok alergii, tak treba bojovat proti alergiam. Ked su nasledok nakaz, treba bojovat proti nakazam.
Na vzdusne alergie je dobre btrat quercitin, 3 x 600 mg.
Na potrasvinove alergie je dobre sa niektorym potravinam vyhybat alebo brat enzymy na ne.
Na nakazy su rozne antimikrobialne.



5

Re: Nekonečne hlieny

zdravím nechcem zakladať novu temu tak to napíšem sem.  Je možne že mám parazita keď mam stále sople  a chrchlem ?? a daju sa liečit citricidalom?



6

Re: Nekonečne hlieny

Nuz hlienove nakazy mozu byt dosledok kvapockovej infekcie, ktora sa usadi v prinosnych dutinach, odkial ju dostane len kvapkanie roztoku citricidalu.
Ale su aj infekcie, na ktore je ucinny najma odmaskovac ako NAC a serrapeptaza, s oreganovym olejom
Parazity treba odstranit protiparazitickymi, lebo nam skodia a naviac su casto nosici roznych nakaz, co v nich nie je lahke vyhubit. Ale znicenm parazitov znicis aj nakazy co v sebe nosia.



7

Re: Nekonečne hlieny

chápem, dík ešte by som sa chcel spýtať  keď človek užíva napríklad chlorellu alebo spirulínu dokaže to pomôcť aj proti rôznim mikrobom prípade parazitom alebo zapalom či infekciami?



8

Re: Nekonečne hlieny

Chlorella a spirulina su len vyborne  zdroje roznych zivin a absorbenty.
Nemaju antimikrobialne ani protiparazitne  vlastnosti, ale mozu pomoct telu sa branit.