1

Téma: Ureaplazma

Prosim o radu.
Gynekologicka mi zistila pri vysetreni ureaplazmu.
Na ureaplazmu su v sucasnosti len tetracyklinove  atb.
Ja vsak stale kojim dcerku. Nerada by som ukoncila kojenie a brala tieto silne atb.
Bolo mi poradene, aby som vyskusala extrakt z olivovych listov a gse.
Neviem vsak uzivanie.
Extrakt z olivovych listov mam kapsule od spol Swanson, kde je 75mg oleuropeinu.
Je tam uvedene davkovanie 1-2 tablety denne. Mne vsak radili az 3 x 2-3 tablety denne.
Ako teda uzivat?
A GSE kvapky ako riedit, prosim? Vraj by som to mala pit, aj robit vaginalne vyplachy.
Ja sa tymto prirodnym liecbam nerozumiem.
Ale rada by som sa pokusa ureaplazmy zbavit.
Prosim, poradte mi.
Dakujem



2

Re: Ureaplazma

Extrakt z olivvych listov odporucam davkovat 3 x 300 mg oleuropeinu intenzivne a 2 x 150 mg udrzobne, lebo mykoplazmy, ureaplazmy L-formy a podobne sa liecia dlhodobo.
Dnesne GSE neobsahuje quaternialne zluceniny, aspon nevia o ziadnom, ze by to na flaske tvredili. Takze radim citricidal, kde je jasnenapisane, ze obsahuje quaternialne zluceniny.
Roztok z neho na denne pitie, alebo ine ucely ako kvapky do nosa, oci usi a vyplachy sa pripravi z 35 kvapiek citricidalu(60%) do litra vody. Pomoct moze aj berberine, 2 x 1 gram

Naposledy upravil: RNG (2015-05-29 21:38:32)



3

Re: Ureaplazma

Dakujem velmi pekne



4

Re: Ureaplazma

OK



5

Re: Ureaplazma

Dobry den,
Moja priatelka ma zistenu ureaplazmu. A tak sa aj ja liecim, lebo mam akoby neuplne vymocenie sa t.j. ked sa vymocim tak asi po pol minute mi unikne trochu mocu do bielizne. Je neprijemne. Moja otazka je, ci to moze byt sposobene tymi ureaplazmamy alebo prostatou?
Nechcem to riesit ATB.Preto beriem: Extrakt z liv. Listov, berberine, NAC, serrapeptazu, citricidal, oregano oil . Beriem to asi 2 tyzdne a posledne dva dni pocitujem akoby tlak v oblasti obliciek a krizov. Moze to suvisiet s tym mnozstvom doplnkov, ktore uzivam?
Vdaka za odpoved.



6

Re: Ureaplazma

Ja beriem tych doplnkov ovela viac a neskodi mi to nijak na oblicky.
Drip, tj kvapkanie mocu moze byt sposobene aj nakazami, aj prostatou.
Ked sa prostata zvacsi, priskrti mocovu trubicu a "drziaky" tj svaly, co zadrziavaju moc  postupne atrofuju
Na to , tj na prostatu , treba brat saw palnetto a najma beta sitosteroly v dost velkych davkach, az do 1 gramu denne.



7

Re: Ureaplazma

Dobry den.  Este jedna otazka. Priatelka ma predpisany doxyhexal na tu ureaplasmu. ak by chcela brat popri tom doplnky extrakt z oliv listov, serrapeptasu a oregano oil v kapsuliach, aky ma byt postup?  Ma tam byt nejaky casovy odstup medzi ATB a doplnkami? ak ano, aky?

Vdaka za odpoved.



8

Re: Ureaplazma

Ziadny odstup netreba, kedze kazde s tych prostriedkov pracuje na inaksom principe, takze si vzajomne nezavadzaju.
ATB potlaci probioticku crevnu floru, ktora vyraba hromady protilatok aj proti ureaplazme, takze to nevidim ako extra dobry napad.