1

Téma: Nasledky ocisty

Zdravim, chcel by som sa spytat na mozne nasledky mojej ocisty, ktora sa neobisla bez velkych neprijemnosti. Cca 48 hod som neprijimal ziadnu stravu, iba vela cistej destilovanej vody a vela som sa hybal + cvicil, navyse ma napadla jedna vec, ktora sa s odstupom casu ukazala ako pekna kravina, daval som si mms. Pondelok bol fajn, utorok som sa citil taky otapeny, myslel som si, ze je to z toho, ze nemam energiu z nejedenia (bezne kazdy tyzden jeden den drzim hladovku s len vodou). Utorok vecer som zaspaval s pocitmi chripky, rano som uz mal teplotu a bolo mi na zomretie, ale asi som urobil dalsiu chybu, dal som si klasicku stravu a kefir, potom zacalo peklo, asi tak 30 hodin ma brutalne prehanalo, co som vypil, to islo hned von a k tomu ta teplota, na internete som sa docital, ze je to asi uhynova reakcia, ale to ma prekvapilo, pretoze som myslel, ze mam telo v lepsom stave, kedze mam viacmenej kvalitnu vegetariansku stravu ( obcas si dam aj mäso). Asi som podcenil ucinky mms, teraz som na tom uz lepsie, mozem uz jest, stale sa citim slaby a mam trocha zvysenu teplotu a chcem sa spytat, ci som spravne identifikoval priciny tohto zlyhania a ci mi nic nehrozi, tj ziadne zlyhanie pecene, ci nieco take, dakujem za kazdy typ a no co, clovek sa uci najlepsie z vlastnych chyb a tuto snad prezijem smile

Naposledy upravil: martinnn (2015-03-20 16:44:41)



2

Re: Nasledky ocisty

Nuz ja osobne sa podla moznosti vyhybam silnym chemikaliam a aj ked beriem antimikrobialne, beriem ich postupne, aby som nemal herxheimerovu reakciu alebo vobec, alebo len slabucku.

Hladovky neuznavam, lebo oslabuju telo celkove tj otvaraju branu pre zdravotne problemy.
Telo sa da cistit enzymami, mikrovlakninami a podobne, bez hladoviek.

Experimenty prenechavam vyskumnikom a ja sa riadim az ich bezpecnymi vysledkami, a aj to dost konzervativne=opatrne.



3

Re: Nasledky ocisty

viem, ze to bola chyba. Ale mms som uz predtym bral ked som mal zapal a pomohlo a bez nejakej negativnej reakcie, tak som necakal takuto reakciu. Mohol by si mi dat priklad kombinacie nejakych doplnkov, ktore by som mohol zaradit do buducnosti? Ďakujem.



4

Re: Nasledky ocisty

Nuz najlepsia je prevencioa, kde odporucam najma brat doplnky toho, co v potravinach dnes je dost slabo zastupene:
selen zinok jod, bor, vitaminy C E D-3 K-2, mikrovlakniny a probiotika.
A na ocisdtu tela extra mikrovlakniny a silne entericky pokryte enzymy.