1

Téma: Myasthenia Gravis

Ahoj RNG,

snazila som sa najst nieco k tejto chorobe na tomto fore, ale nie velmi uspesne. Mohol by si mi prosim objasnit co ju vlastne sposobuje a poradit co by mohlo pomoct proti tejto chorobe Myasthenia Gravis? Da sa aj vyliecit? Jedna sa o tazsi stupen.

Dakujem velmi pekne.



2

Re: Myasthenia Gravis

Nuz lekari nevedia co to sposobuje, ale kedze je to caste s roznymi autoimunnymi, vidia tam akesi nepriame prepojenie.
http://en.wikipedia.org/wiki/Myasthenia_gravis
Takze pozri na temu "autoimunne" choroby a tam najdes prepojenie na rozne , ako borelioza,chlamidie pneumoniae,  rozne virusy v nasom tele, zamorenia a podobne.
Poskodene nervy potrebuje na regeneraciu myelinu DHA, davka 1.5 gramu plus.

Potlacanie imunity alebo vyoperovanie thymusu nevidim ako spravny pristup.Lebo obvykle nepomoze, ale poskodi pacienta.



3

Re: Myasthenia Gravis

Pacientke bola diagnostikovana myasthenia a borelioza, na boreliozu pomerne dobre ucinkuje vilcacora, ale myasthenia akoby neustupila. Aky zdroj Dha odporucas z iherb? Momentalne ma krill olej.
Velmi pekne dakujem.



4

Re: Myasthenia Gravis

Vilcacora nestaci. Musi brat extrakt z olivovych listov, kde davka oleuropeinu je 3 x 300 mg, plus vytazok z vilcacory=samento, tiez coumandu a banderol, z kazdeho 2 x 15 kvapiek.Tiez musi brat odmaskovac=serrapaptazu, 3 x 120 000 IU.
Po asi 2 mesiacoch tejto intenzivnej kury treba pokracovat este niekolko mesiacov s davkou 2 x 150 mg oleuropeinu, kedze vnutrobunecna maskovana  forma boreliozy sa neda len tak lahko celkom vyhubit.



5

Re: Myasthenia Gravis

Rng prosim ta co to je ta coumanda? Neviem to najst.
A po vylieceni boreliozy ustupi aj myasthenia alebo je to trvale poskodenie?
Tiez som sa chcela opytat preco je lepsi na boreliozu extrakt z olivovych listov a nie napriklad chaparral, chaga, aleb ine antiviralne. Len aby som v tom mala jasno, aky je v nich rozdiel.
Dakujem Ti.



6

Re: Myasthenia Gravis

http://www.iherb.com/search?sug=cumanda … rank=1#p=1
Borelioza nie je virus ale bakteria, vnutrobunecny parazit alebo spor. A pre to su nan ucinne extrakt z olivoveho listu a citricidal(na bakterialnu formu), a extrakt z olivovych listov odmaskujuca serrapaptaza  a samento, coumanda a banderol na vnutrobunecnu formu, pravdepodobne aj na spory.



7

Re: Myasthenia Gravis

Dakujem RNG,

mozes mi prosim este ozrejmit rozdiel medzi serrapeptazou a NAC?

A este trosku mimo temy - rano zvyknem uzivat nalacno kalinat aj psyllium, je nutne dat medzi nimi nejaky casovy odstup?

A po vypiti kalinatu za ako dlho mozem jest zeleninu?



8

Re: Myasthenia Gravis

NAC je forma aminokyseliny, ktora popdporuje riedenie hlienov a odmaskovanie zamaskovanych infekcii,
serrapaptaza je proteolyticky enzym, ktory riedi krv, rozpusta krvne zrazeniny a zaroven riedi hlieny a rozbija bielkovinne zhluky v tele. Psylium netravinwe a je to vyziva pre probiotika, tj moze sa kludne brat spolu s alkalizaciou.
Cokolvek co potrebuje kyseliny na travenie, tj aj zeleniny mozes jest az ked sa ti v zaludku nazhromazdi dostatok kyselin, tj asi za 1.5 hodiny.
Ked nemas dost kyselin tak si ich musis doplnit.



9

Re: Myasthenia Gravis

pán RNG vedeli by ste mi poradit ci toto samento je ok? kým mi dojde z USA tak by som chcela niečo zacať uzivat na myasteniu. dakujem

http://www.hoogle.sk/Una-de-Gato-30ml-d169.htm



10

Re: Myasthenia Gravis

a este jedna otazka - možem užívať chaparal aj berberin naraz? možu z toho nastat nejake silne detoxy?

dakujem :-)



11

Re: Myasthenia Gravis

Karla, to nie je samento, ale len alkoholicko-vodny vytazok z macacieho pazura, a to dost drahy na obsah.
Chaparal a berberine mozes s kludom brat naraz.

Naposledy upravil: RNG (2015-11-23 08:21:37)



12

Re: Myasthenia Gravis

Pan RNG dakujem. Teda vyckamna balik z USA kde mi dojde samento ake doporucujete.
Kupila som si od swansonu Astralagus,mam myasteniu a chcem ho vyskusat.mne vdaka vam myastenia uplne odisla no ostal mi problem s mimikou. Kolko toho astralagusu by som cca mohla brat? Vraj je u pacientov s myasteniou velmi ucinny :-)



13

Re: Myasthenia Gravis

Kolko chces, doslova.  Aspon niekolko gramov. Je ucinny najma na virusy ale vseobecne je to adaptogen takze pomaha na plno veci.