51

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Dobrý deň,dáte mi prosím vedieť kde zoženiem chlorid cezny?Dakujem



52

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Napr tu
http://www.mahatma.sk/products/chlorid- … 9-9-100-g/
Ale maju ho aj v chemickych potrebach a 99% cisty je dost vhodny



53

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ahojte,

po maminke, ktorá mi, žiaľ, nedávno umrela na rakovinu, mi zostali dve plné krabice doplnkov na liečbu rakovín. Mám k dispozícii aj vzácnosti ako Cézium chlorid, fénixove slzy, Curcumin C3 od Dr. Best, Salvestrol Platinum, 2 balenia po 595 gramov Collostrum od Symbiotics, Ester-C 1000 mg, MMS, CDS2, Lyzín, Prolín, Chlorella, vitamíny a veľa veľa ďalšieho (takmer všetko protirakovinové, protivírusové, protiparazitické, čo existuje na trhu).

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-12-10 15:29:10)



54

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

je mi to lúto hmm ..... nechapem resp chcel by som vediet kde bol ten pes zakopaný hmm... ze preco pri tolkych kvalitnych doplnkoch co uzivala a aj tak to nevyhrala....     co som cital Tvoje prispevky vsetky tak teda dost zbraní v podobe doplnkov ste mali nasadených..



55

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

letto napísal(a):

je mi to lúto hmm ..... nechapem resp chcel by som vediet kde bol ten pes zakopaný hmm... ze preco pri tolkych kvalitnych doplnkoch co uzivala a aj tak to nevyhrala....     co som cital Tvoje prispevky vsetky tak teda dost zbraní v podobe doplnkov ste mali nasadených..

Ahoj. Neviem, či si veriaci alebo nie.
Mne už moja dcérka, keď mala 2,5 roka (o maminkinej diagnóze sme vedeli možno týždeň, ale nevedeli sme, že má už aj metastázy, a ešte sme o tom nerozprávali vôbec nahlas), tak dcérka prišla v obývačke za mnou, postavila sa predo mňa a povedala mi toto: "Maminka, starkú nevyliečiš, ona zomrie..." Toto povedalo 2,5 ročné dieťa, ktoré o maminkinej chorobe ešte ani nevedelo. Takže ako to nazvať. Osud? Odkaz od Boha?
Potom sa stalo niečo podobné znova, keď som dcérku dávala spať, asi mesiac pred smrťou mojej maminky, mi dcérka v posteli povedala: "Maminka, môžeš starkú držať za ručičku, aj tak Ti to nepomôže".  Sila, však? Vysvetlite si to všetci, ako chcete, ale podľa mňa toto je dôvod, prečo tie doplnky nezabrali. Boh mal proste iný plán, to je všetko. Ale aspoň nemôžem povedať, že sme to neskúsili. Celá rodina sme sa snažili, a najviac maminka. Za to ju milujem ešte viac ako dovtedy, ak to vôbec je možné... Nech odpočíva v pokoji, lebo niet diamantu na svete, ktorý by mal takú cenu, ako láska našej maminy a starkej....

A ešte jedna dôležitá vec, na ktorú som prišla: môžete mať všetky najlepšie doplnky sveta, ale ak sa raz málo modlíte a málo dôverujete Bohu, je len malá šanca, že nad touto chorobou vyhráte. Ona do života človeka prichádza z nejakého dôvodu. Moja maminka sa modlila ruženec pri TV LUX každý deň, ale ja, žiaľ, som to úplne zanedbávala, a v tom čase, keď som sa mala modliť za ňu a za jej zdravie, spolu s ňou, som vyhľadávala doplnky a všemožné recenzie na ne. Keby som sa bola bývala v tom čase modlila spolu s ňou, možno by sa nám podarilo zvrátiť ten osud. Kto vie...

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-08-08 22:14:52)



56

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Bozia vola je pre nas nevyspytatelne a viera casto uzdravuje sama o sebe.
Ale rakovina je ako choroba este stale len ciastocne liecitelna, takze ocakavat naisto, ze sa clovek aj tymi najlepsimi prostriedkami uzdravi je nerealisticke.
Ked sa Panboh niekoho k sebe rozhodne privolat, nepomoze v tom nic. A ti, co maju pevnu vieru vedia, ze to nie je ziadna strata, aj ked je to casto velmi tazko prijat.



57

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG napísal(a):

Bozia vola je pre nas nevyspytatelne a viera casto uzdravuje sama o sebe.
Ale rakovina je ako choroba este stale len ciastocne liecitelna, takze ocakavat naisto, ze sa clovek aj tymi najlepsimi prostriedkami uzdravi je nerealisticke.
Ked sa Panboh niekoho k sebe rozhodne privolat, nepomoze v tom nic. A ti, co maju pevnu vieru vedia, ze to nie je ziadna strata, aj ked je to casto velmi tazko prijat.

Krásne napísané, RNG, ďakujem.
Každopádne veľmi ďakujem za každú jednu radu a aj za všetok Váš čas.
Maminka nám z času na čas ešte stále dáva vedieť, že nás nesmierne miluje. Môj bratranec ju dokonca videl niekoľko týždňov po smrti a povedal, že vyzerala zdravo... Takže smrťou každopádne nič nekončí, len ma bolí myšlienka, že Boh na určitý čas spretrhal našu lásku, keď nám maminku vzal. Moja dcérka prišla o najmilovanejšiu starkú, pretože šťastím života mojej maminky bola práve moja malá dcérka. Maminka veľmi chcela žiť, pre nás, pre lásku... A to právo jej bolo vzaté. Aj nám. Zostala po nej veľká diera. Bude ťažké celé to obdobie, ktoré každého z nás čaká, bez nej, bez jej pohladenia, bez jej pokoja, lásky, humoru, úprimného záujmu. Čo je pár rokov oproti večnosti, ale budú to ťažké prázdne nekonečne dlhé roky. Lebo toto nezahojí ani čas. Jediné, čo sa zmenilo je, že sa už smrti nebojím, ale sa na ňu teším. Lebo viem, že prvá osoba, ktorú po smrti stretnem, bude práve milovaná maminka...



58

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

tak to je uplne megasila... ako to to dieta mohlo takto vediet resp vykonstruovat? ....  je ten zivot fakt sila....    ale ako vravis je to mozne tam pravdepodobne bola nejaka ina ,,sila'' ktora bola nad doplkami atd.....  ale tak .. po tomto fyzickom zivote sa podla mna este len začína púť.... mozno este zaujimavejsia ako je toto ... tuto fyzicku podobu mame vsetci dar ochutnat a chovat sa tu inteligentne rozumne voci sebe a ostatním ludom a prírode.....a pak od toho sa bude odvijat aj ta nasa dalsia cesta ....  takze netesit sa na smrt ale zit naplno, a ked uz ta smrt pride , tak vtedy to tak zobrat smile  mas dcerku atd ved to je megaradost zit smile)) a mamina Tvoja je stale s vami neboj len v takej eteralnej podobe smile



59

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

letto napísal(a):

tak to je uplne megasila... ako to to dieta mohlo takto vediet resp vykonstruovat? ....  je ten zivot fakt sila....    ale ako vravis je to mozne tam pravdepodobne bola nejaka ina ,,sila'' ktora bola nad doplkami atd.....  ale tak .. po tomto fyzickom zivote sa podla mna este len začína púť.... mozno este zaujimavejsia ako je toto ... tuto fyzicku podobu mame vsetci dar ochutnat a chovat sa tu inteligentne rozumne voci sebe a ostatním ludom a prírode.....a pak od toho sa bude odvijat aj ta nasa dalsia cesta ....  takze netesit sa na smrt ale zit naplno, a ked uz ta smrt pride , tak vtedy to tak zobrat smile  mas dcerku atd ved to je megaradost zit smile)) a mamina Tvoja je stale s vami neboj len v takej eteralnej podobe smile

Ahoj, napísal si to naozaj krásne.
Áno, je to pravda, smrťou nič nekončí. Len tá prázdnota je neznesiteľná.
Popravde, moja dcérka je to jediné, čo nás všetkých momentálne drží ako tak nad vodou.
Prajem všetkým vám tu na nete veľmi veľa zdravia. Lebo to jediné sa skutočne nedá kúpiť...



60

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Zialbohu zdravie sa kupit neda, da sa len udrziavat roznymi sposobmi, ale aj to je dost neiste, ale lepsie ako nic. A rozhodne je to pravdepodobnejsie prostriedkami, co nam dal Panboh, ako patentovanymi chemikaliami, co vymysleli ludia na to, aby na nich zarobili.
Radost  z deti, v mojom pripade z vnucat aspon ciastovne nahradza straty , a ja osobne som ich v mojom pokrocilom veku utrpel hroamady, od rodicov cez strykov a tety a dnes aj bratrancov a sesternice, plno spoluziakov a znamych.
Kazda z tychto zanechava akoby dieru v zivote cloveka,  ktora sa zialbohu nikdy kompletne nezaceli. len nove skusenosti, novy znami, dalsi zivot to aspon ciastocne otupi a radost z dalsich generacii to nahradi.