1

Téma: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ahojte.

Mamina (57 rokov) bola v novembri 2014 operovaná na rakovinu hrubého čreva s metastázami do pečene. Primárny nádor v hrubom čreve odstránili, takisto počas tejto operácie odstránili aj metastázy z pečene, ktoré zachytila magnetická rezonancia.

Mamina dosť schudla, ale rana sa jej hojí, drží sa celkom dobre, no odber krvi z polovice januára 2015 ukázal vysoké hodnoty onkomarkerov (podľa onkológa vyššie ako boli pred samotnou operáciou).

Po operácii sme odmietli chemo, a nasadili kopec doplnkov, ktoré mamina užíva pravidelne, no napriek tomu nie je krv v poriadku. Užíva konkrétne toto: betaglukány 3 x 500 mg, Ester - C 10 gramov denne, lyzín 4 gramy denne, prolín, green tea EGCG cca 1500 mg denne, Salvestrol 2 kapsule 3 x denne, rybí olej omega 3 + jód, huby reishi, chaga, cordyceps, propolis, aloe vera gél, selén, zinok, magnézium, bromelaín, quercetin/bromelain, NAC, chlorella, vitamíny B3, B7, D3, E, vilcacora, IP6, kurkumin, solgar pancreatin quadruple strength, citricidal tabletky, tablety Joalis liver help, čaj lymforegen, pupalku, acai, šťavu z arónie a tiež sušené plody, tiež Annonu - výluh (čaj) 3 šálky denne.

Chcela by som to poistiť niečim razantnejším, ako je napríklad cézium chlorid. No okrem štúdií z internetu neviem nájsť žiadne konkrétne skúsenosti reálnych ľudí s touto liečbou. Keďže by sme to robili doma (žiadny lekár nie je ochotný sledovať pacienta pri týchto komerčne neschválených terapiách), obávam sa možných vedľajších následkov, ktoré by mohli poškodiť zdravie, a ktoré by nás mohli zaskočiť.

Preto sa pýtam, je tu niekto, kto má s liečbou cézium chloridom konkrétne skúsenosť? Dokáže tento prostriedok naozaj vylikvidovať nádory, metastázy a rakovinové bunky z krvi pacienta?
Samozrejme by sme pri doplnkoch zostali (pri niektorých už doživotne), ale chcem získať čas a náskok, aby sa niečo nezvrhlo, keďže metastázujúca rakovina je vlastne z lekárskeho pohľadu posledným štádiom....

Ďakujem za akékoľvek informácie. Každá rada drahá.



2

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Beries plno pomocnych latok proti rakovinam, chvalyhodne, ale nie mozno nie dostatocne  citotoxicke.
Citotoxicke , tj rakovinne bunky zabijajuce su najma graviola, v davke 3 x 2 gramy. Neviem, o aky caj z annony tu ide. to co je oznacene ako Graviola su susene listy zo stromu annona muricata, nie ovocie alebo ovocna stava.
Tak isto  citotoxicky  je Paw-Paw asi v rovnakych davkach.

Na Slovensku velmi pravdepodobne nikto nema dostatocnu skusenost s cezium chloridom, takze jedine informacie mozes najst od reputabilnych lekarov na www/.cancertutor
http://www.cancer-coverup.com/fighters/ … cience.htm
Jediny mozny skodlivy ucinok pri brani cezium chloridu je zvysene vylucovanie draslika co sa prejavi v krvi ako hypocalemia, preto sa odporuca solit KCl, pripadne pouzit aj kalinat (KHCO3, odkyslovac vin)alebo este lepsie  pre zaludok jeho formu v entericky pokrytych tabletkach, pozri
http://www.iherb.com/search?sug=alkalif … rank=1#p=1
na regeneraciu poskodenej pecene je protokol dr Berksona.
Co sa tyka criev a ich hojenia:
A nevidim ze by si pouzivala absorbenty,a probiotika,  ako najma arabinogalactany a modified citrus pectines, co oba su pomocne latky pri cisteni tela, rakovinach a samozrejme aj potrava pre probiotika, bez ktorych je telo ochudobnene o hromady zivin a protilatok.
Na aloe vera by som nepouzival gel, ale praskovy vymrazeny koncentrat, ktory je ucinnejsi a lacnejsi , lebo aj najsetrnejsie spracovanie gelu ho znacne poskodi, tj znizi mnozstvo vzacnych hojivych sacharidov a znici uplne enzymy
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … 76-oz-pwdr
Mozno by si mala do potravy pridat aj kokosovy olej, najma jeho formu Monolaurin, ktora je silne antimikrobialna a zaroven aj ciastocne protirakovinna. Tiez citral, co sa nachadza najma v oleji z Lemon Grass
. A pri oslabeni vacsie davky Collostra,  ktore je tiez hojive,vyborna vyziva na posilnenie, obsahuje hromadu obrannych imunoglobulinov a dokonca je protirakovinne , totiz obsahuje lactoferrin, co je tiez citotoxikum.
Miesto toho mozes vynecht niektore z uvedenych, co mama berie.



3

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ahoj RNG, ja som brat Moniky.

vdaka Ti za uznanie na zaciatku tvojej odpovede  - ze liecba je chvalyhodna, ale za vacsinu z nej myslim my vdacime prave Tebe.  Cital som vela Tvojich nazorov a prispevkov na roznych forach /hlavne zdravie.sk/. Chcem len aby si vedel, ze su aj ludia velmi vdacni za to co robis a ze si ochotny obetovat svoj cas. Nedavno mala kamaratka psychicke problemy /samozrejme naordinovane silne antidepresiva/  ja som na zaklade Tvojich prispevkov poradil extrakt z lubovnika a tak si poriesila "deprim" a nevie si vynachvalit. Takze to co robis ma zmysel, a nie kazdy je zaslepeny a vnima ta ako nejakeho "samana ci bylinkara". Som rad ze si sa v minulosti po niektorych blbych narazkach nenechal odradit a pokracoval si v nezistnych radach ludom.  Ani mozno casto netusis ako mozu byt Tvoje poznatky napomocne . A verim ze Ti to vsetko v zivote bude vynahradene a aj po nom.

Vdaka Ti aj za to ze si sa rozpisal a znova nas nejakym sposobom usmernil, bez ludi ako Ty by sme uz mali maminu zrejme po chemoterapii. Ale  ocividne je stale co zlepsovat. Mohli by sme ta este pekne poprosit, keby si Ty v nasej kozi v tomto momente - ako by si presne postupoval ? Ktore z tych doplnkov by si teoreticky z toho co mamina uziva vyhodil a co presne by si namiesto toho dal ? Dal si nejake linky a nejake moznosti, ale mohol by si napisat co presne by si zaradil do uzivania Ty v nasej kozi?  Mamina toho uziva aj podla mna dost a ak teda vidis nieco co moze byt nahradene tak to radi spravime podla Teba. /colostrum mame doma pripravene/

Este raz velmi pekne dakujem a prajem Ti pekny den

S uctou

Naposledy upravil: Jarino (2015-02-02 16:11:29)



4

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Jarino napísal(a):

Ahoj RNG, ja som brat Moniky.

vdaka Ti za uznanie na zaciatku tvojej odpovede  - ze liecba je chvalyhodna, ale za vacsinu z nej myslim my vdacime prave Tebe.  Cital som vela Tvojich nazorov a prispevkov na roznych forach /hlavne zdravie.sk/. Chcem len aby si vedel, ze su aj ludia velmi vdacni za to co robis a ze si ochotny obetovat svoj cas. Nedavno mala kamaratka psychicke problemy /samozrejme naordinovane silne antidepresiva/  ja som na zaklade Tvojich prispevkov poradil extrakt z lubovnika a tak si poriesila "deprim" a nevie si vynachvalit. Takze to co robis ma zmysel, a nie kazdy je zaslepeny a vnima ta ako nejakeho "samana ci bylinkara". Som rad ze si sa v minulosti po niektorych blbych narazkach nenechal odradit a pokracoval si v nezistnych radach ludom.  Ani mozno casto netusis ako mozu byt Tvoje poznatky napomocne . A verim ze Ti to vsetko v zivote bude vynahradene a aj po nom.

Vdaka Ti aj za to ze si sa rozpisal a znova nas nejakym sposobom usmernil, bez ludi ako Ty by sme uz mali maminu zrejme po chemoterapii. Ale  ocividne je stale co zlepsovat. Mohli by sme ta este pekne poprosit, keby si Ty v nasej kozi v tomto momente - ako by si presne postupoval ? Ktore z tych doplnkov by si teoreticky z toho co mamina uziva vyhodil a co presne by si namiesto toho dal ? Dal si nejake linky a nejake moznosti, ale mohol by si napisat co presne by si zaradil do uzivania Ty v nasej kozi?  Mamina toho uziva aj podla mna dost a ak teda vidis nieco co moze byt nahradene tak to radi spravime podla Teba. /colostrum mame doma pripravene/

Este raz velmi pekne dakujem a prajem Ti pekny den

S uctou

Jarino napísal(a):

Ahoj RNG, ja som brat Moniky.

vdaka Ti za uznanie na zaciatku tvojej odpovede  - ze liecba je chvalyhodna, ale za vacsinu z nej myslim my vdacime prave Tebe.  Cital som vela Tvojich nazorov a prispevkov na roznych forach /hlavne zdravie.sk/. Chcem len aby si vedel, ze su aj ludia velmi vdacni za to co robis a ze si ochotny obetovat svoj cas. Nedavno mala kamaratka psychicke problemy /samozrejme naordinovane silne antidepresiva/  ja som na zaklade Tvojich prispevkov poradil extrakt z lubovnika a tak si poriesila "deprim" a nevie si vynachvalit. Takze to co robis ma zmysel, a nie kazdy je zaslepeny a vnima ta ako nejakeho "samana ci bylinkara". Som rad ze si sa v minulosti po niektorych blbych narazkach nenechal odradit a pokracoval si v nezistnych radach ludom.  Ani mozno casto netusis ako mozu byt Tvoje poznatky napomocne . A verim ze Ti to vsetko v zivote bude vynahradene a aj po nom.

Vdaka Ti aj za to ze si sa rozpisal a znova nas nejakym sposobom usmernil, bez ludi ako Ty by sme uz mali maminu zrejme po chemoterapii. Ale  ocividne je stale co zlepsovat. Mohli by sme ta este pekne poprosit, keby si Ty v nasej kozi v tomto momente - ako by si presne postupoval ? Ktore z tych doplnkov by si teoreticky z toho co mamina uziva vyhodil a co presne by si namiesto toho dal ? Dal si nejake linky a nejake moznosti, ale mohol by si napisat co presne by si zaradil do uzivania Ty v nasej kozi?  Mamina toho uziva aj podla mna dost a ak teda vidis nieco co moze byt nahradene tak to radi spravime podla Teba. /colostrum mame doma pripravene/

Este raz velmi pekne dakujem a prajem Ti pekny den

S uctou

Iba sa chcem pripojiť k Jarinovi - obrovská vďaka a úcta voči tomu čo robíš. Keby si si mal vyúčtovať čo robíš zadarmo tak si milionár.



5

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Nuz rozhodne nevynechaj pancreatin, hubove vytazky(chaga, cordyceps a reishi) ani hojivy aloa vera gel, ani vitamin D-3.  Ine nie su az tak dolezite. A kedze mala operaciu na crevach, mikrovlakniny a probiotika su nevyhnutne pri hojeni criev.

Inac ja tu viacmenej servirujem veci od mnohych alternativnych lekarov,o  co som sa musel kvoli svojmu rozpadajucemu sa zdraviu zacat zaujimat pred vyse 20 rokmi ked mi bezni lekari nevedeli pomoct.
To zdoraznujem, aby ste si nemysleli, ze som nejaky saman, bylinkar alebo dealer.
A nie som ani revolucionar, lebo som extra opatrny , kedze som za v zivote neraz popalil.



6

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG,

kontrolné sono brušnej dutiny zo stredy 04.02. ukázalo na pečeni nejaký objekt vo veľkosti cca 1,5 cm (predpokladá sa, že je to metastáza), a tiež dve zdurené lymfatické uzliny v jej blízkosti.

Je možné, aby od operácie z polovice novembra 2014 narástla metastáza v pečeni za nejaké dva mesiace a pol do takýchto obrovských rozmerov? Napriek protokolu Dr. Ratha s užívaním vysokých dávok C-čka, L-lyzínu, L-prolínu a extraktu zo zeleného čaju obsahujúceho EGCG?
Môže ten "objekt" zo sona byť aj niečim iným ako metastázou? Myslím zhluk parazitov alebo nejaké toxické veci, ktoré sa v pečeni zhromaždili na základe liečby doplnkami? Môže to byť aj niečo iné ako metastáza? Napríklad nejaká jazva po operačnom odstraňovaní metastáz v novembra 2014?

Chodíme aj k jednému liečiteľovi tu v našom meste, ktorý lieči rukami (chodí k nemu veľa ľudí, tiež s ťažkými diagnózami), takže zrejme to má zmysel, a túto prácu robí viac ako dvadsať rokov. Ten liečiteľ sa ale čuduje, že to nechápe, lebo jeho ruky "necítia" nič v tej pečeni, tvrdí, že nádor alebo metastázu alebo čokoľvek rakovinové a nebezpečné by "zachytil". Tak neviem, čo si mám o tom myslieť, ale spoliehať sa na to nechcem.

Dnes mi prišiel ten cézium chlorid, objednala som rovno 500 gramov, na dlhodobejšiu liečbu (bude to stačiť?). Vychádza to na cca 6 mesiacov liečby, keď počítam podľa odporúčaného dávkovania 1,5 gramu dvakrát denne, zarobiť do dvoch litrov vody.
Treba to držať v chladničke? Ak nie, radšej by som to nedávala do chladu, aby mamina pitím studenej tekutiny ešte "nezabarila" hrdlo.
Tie entericky pokryté kapsule Draslíka ešte nemám, ale mám nachystaný KALINÁT.
Kalinát teda treba dať pol čajovej lyžičky do cca 3 dcl vody a ráno zavčasu nalačno vypiť? A potom dať to cézium ako? Pol deci trebárs s raňajkami a potom pol deci trebárs pri večeri?

Čo povieš na súčasné používanie Cézium chloridu spolu s konopným výťažkom?
Samozrejme aj branie všetkých horeuvedených doplnkov, ktoré nevynecháme, ak nie sú v kontraindikácii s céziom a "slzami".

Chcem to poistiť a začať rýchlo a tvrdšie konať. Možno liečba potravinovými doplnkami funguje, ale pravdepodobne veľmi pomaly, ak vôbec. Preto nechcem čakať, lebo keby to všetko zašlo až príliš ďaleko, možno by už nebolo návratu.
Možno už teraz je neskoro, ale mamina sa cíti relatívne dobre, chodí aj na prechádzky každý deň, nakázala som jej počas prechádzok zhlboka dýchať, aby sa okysličoval organizmus. Robí to poctivo a pravidelne.

Dúfam, že lekármi stanovené 4. štádium nie je pre nás "point of no return".
Mamina síce veľmi schudla, ale to sa dá vysvetliť aj psychickým trápením, problémami s prijímaním potravy pred operáciou (nádor takmer upchal hrubé črevo), vyradením mäsa, sladkostí, bielkovín, tukov zo stravy.

Myslíte, že uvedenými doplnkami + konopným výťažkom a Cézium protokolom by som mamine mohla zachrániť život? Že ešte nie je neskoro?
Chemo sme nedali a ani nedáme.

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-02-12 10:14:30)



7

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Nuz v peceni mozu byt rozne utvary od cyst, cez tukove hrcky az tumory a nadory. Mnoho ludi ich ma a nema rakovinu za to este.
Cezium chlorid nemusis rozrabat v tolko vody, staci do 2 deci a zapit cistou vodou.
Fenixove slzy su vytazok z konope, tj marihuany a okrem posobenia proti bolestiam neviem ake ine ucinky to ma
. Ked mama schudla, , odporucil by som jej brat kyseliny a enzymy na zlepsenie travenie, a samozrejme entericke enzymy na precistenie/odmorenie tela. V pripave velkeho, oslabenia siahnuite na collostrum  davky az 2 z 15 gramov=2 x 2 lyzice.
Kdedy je neskoro, to nevie povedat nikto. Nejeden pacient odsudeny onkologmi na smrt sa z toho vyskrabal intenzivnym pouzivanim doplnkov, na zlost onkologov.

Naposledy upravil: RNG (2015-02-07 04:44:07)



8

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Čo tak skúsiť aj MMS? Každopádne by som prešiel aj zahraničné Fóra aké sú tam skúsenosti.
http://forum.mms-kapky.cz/viewforum.php … ed71f206b3



9

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

MMS a peroxidy su chemikalie, oxidatory.
www.cancertutor.org  ich uvadza na liecenie rakovin. osobne s nimi nemam ziadne skusenosti, hoci nepochybujem ze su znacne ucinne na rozne choroby, vcitane rakovin.

Naposledy upravil: RNG (2015-02-07 21:04:29)



10

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Na MMS sa nedáme, mamina žije sama a prípravu MMS a jej častú aplikáciu by nezvládla.

Cézium som mamine zarobila takto: 2 litre vody, 60 gramov cézia (dávka na cca 20 dní).
Zásobu cézia mám na päť mesiacov, bude to stačiť na kompletnú liečbu?
Kedy môžeme očakávať aspoň mierne viditeľné zmenšenie tej cca 1,5 cm metastázy v pečeni?

Na doplnenie draslíka som mamine doniesla KALINÁT.
Stačí pol čajovej lyžičky denne rozmiešať v cca 2 dcl vody?
Na internete som sa dozvedela, že by sa pri cézium protokole mal draslík dopĺňať dvakrát denne, vždy minimálne hodinu po požití cézia, aby draslík "nebrzdil" vnikanie cézia do rakovinových buniek. Je to tak?

Čo sa týka Protokolu dr. Berksona, môžem objednať tento Silymarin?
http://www.oliveland.sk/oliveland/eshop … -silymarin

Alfa-Lipoickú kyselinu som našla od Dr. Best, je lepšie dať radšej v priebehu dňa dve kapsuly po 300 mg, alebo stačí jedna 600 mg kapsula denne?
http://www.oliveland.sk/oliveland/eshop … cid-300-mg
http://www.oliveland.sk/oliveland/eshop … cid-600-mg

Selén máme od Swansona, mamina užíva dve tobolky denne, čiže tých 400 mcg:
http://www.swanson.sk/p/264/sel%C3%A9n-chel%C3%A1t

Je treba tieto tri veci z protokolu brať zásadne spolu, alebo môžu byť rozdelené v priebehu dňa? Selén dávame jednu kapsulu doobeda a jednu kapsulu podvečer. Môže sa selén vziať aj obe kapsuly naraz, čiže rovno 400 mcg denne v jednej dávke spolu s celou odporúčanou dávkou silymarinu (900 mg) a alfa-lipoickej kyseliny (600 mg)?


Čo sa týka modifikovaných citrusových pektínov, objednala som konkrétne toto. Môže byť?
http://www.bionugenix.sk/produkt/pectasol-c-mcp-4277

Ďakujem za odpoveď.

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-02-09 20:29:33)



11

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ešte sa chcem spýtať, či je možné, že cézium chlorid na rakovinu nezaberie?



12

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Cezium chlorid sa vyborne vstrebava, ked sa dostane do rakovinnych buniek , tak ich musi alkalizovat, co ich znici. Takze to musi zabrat.  Na lepsi prienik vsade v tele niektori lekari pouzivaju aj DMSO, ale nie je to nevyhnutne na ucinnost.



13

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG, ešte Vás poprosím o info k môjmu príspevku číslo 10, ak si nájdete čas.
Ďakujem.

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-02-09 20:27:09)



14

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Monika mas spravnu koncentraciu na pitie, a dufajme , ze za 20 dni sa ukaze prve zmensenie viditelnych nadorov. Samozrejme tie mozno stovky roztrusenych primalych na viditelnost tiez zmiznu.
Nie kazdy ma pri chloride cezia problemy s draslikom v krvi, ale pre istotu jej predsa len davaj ten kalinat, extra draslik sa aj tak vymyje mocom bez problemov.Ked chces mozes pouzit aj KCl, ako mi pouzvame do varenie a na solenie, zmiesany 1/2 a 1/2 s morskou nerafinovanou solou.
Na znackach nezalezi. Osobne mam radsej mensie davky a castejsie, , napr ALA ma polcas zivota  v tele len menej nez hodinu, takze je lepsie ju brat vo viacerych mensich davkach.
Pectasol je zatial jediny vyrobca na modifikovany citrusovy pektin, ja objednavam zo Swansonvitamins, kde maju dobre ceny
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … grams-pwdr
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … -8-oz-pwdr



15

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG, ďakujem.

Ešte mám otázku, zohnala som Lugolov roztok 5 %, poprosím Vás laicky mi napísať, ako ho mamine môžem podávať (v akých dávkach, ako často, či sa dá brať aj ústne aj cez kožu). Tak, aby som jej neublížila, a aby to v prípade jej liečby rakoviny malo nejaký efekt.

Mamine dávam dlhodobo aj Niacin s Inositolom od firmy Jamieson. Jednu tabletu denne, čo je 500 mg. Čítala som však info o tom, že Niacin v dávkach cca 3 gramy denne a v spojení s vitamínom C pri dlhodobom užívaní veľakrát dokázal vyliečiť pacienta z rakoviny. Poprosím si Váš názor na túto vec. Prípadne aj Vami odporúčaný lepší a kvalitnejší zdroj niacinu, ako tento, ktorý mamine podávam:
http://www.pilulka24.sk/jamieson-niacin … cin-tbl-60

Poprosím aj link na nejaké kvalitné probiotiká.

_______________________________________

Ešte sa chcem spýtať, čo si myslíte o tomto:
"The theory behind the cesium treatment for cancer is largely the result of Dr. A. Keith Brewer, PhD. While Dr. Brewer himself probably did not treat any cancer patients, during his research it was common for those who were treating the cancer patients to give 6 grams of cesium a day. It should be noted that during this time a powdered form of cesium was being used, not a liquid ionic form.
The cesium used back then (probably cesium carbonate) was not as powerful, gram for gram, as today's more potent liquid ionic cesium chloride. Six grams of cesium carbonate is roughly equivalent to the 3 grams of ionic liquid cesium chloride this article recommends. However, such simple conversions do not really tell the complete story of the superiority of today's liquid ionic cesium chloride.
The key issue is how big the clusters of cesium atoms are. If the cluster is too big, as it frequently is with the powdered versions, virtually none of the cesium gets inside the cancer cells. Cesium simply doesn't work unless it does get inside the cancer cells."

Je to výňatok z pdf súboru: Pascas Care - Cesium Chloride Complementary Cancer Therapy.

Snáď to neznamená, že keď nemám originál "liquid ionic cesium chloride", ale iba obyčajný práškový CsCl zarobený vo vode, tak bude menej účinný...

Ďakujem za odpoveď.

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-02-12 18:30:12)



16

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

5% Lugolov roztok, ma v 1 kvapke(65 mg) zhruba 3.25 mg jodu. Pti rakovine sa odporucaju vyssie davky jodu, povedzme teda 3 kvapky tohoto denne natrete na telo.
Ten niacin je tam popisany velmi nejasne, spominaju 150 mg aj 500 mg, takze sa z toho neviem vysomarit.
Tento je ale jasne popisany
http://www.iherb.com/Now-Foods-Flush-Fr … l&ic=3

To rozne spekulovanie okolo cezia zabudni, tak hovorili o cezium karbonate, co je slabo rozpustnuy vo vode a ma slabu disociaciu, tj tvotrenie ionov. Takze sa slabo absorbuje.
Chlorid cezia je ale vyborne rozpustny vo vode, ma vysoky stupen disociacie(tj tvori vela ionov) a vynikajuco sa absorbuje do tela a do buniek.
Aby sa dostal aj tam, kde sa vodorozpustne materialy tazko dostanu, tj do sliach a tukov, treba ho brat spolu s DMSO.
Ja ale osobne si nemyslim ze je to nevyhnutne, hoci  to zvysi ucinnost a aj samotne DMSO sa pouziva v protokoloch na liecenie rakovin, pozri
www.cancertutor.org

Naposledy upravil: RNG (2015-02-12 19:05:26)



17

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG, ďakujem za rýchlu a jasnú odpoveď.

Keď si objednám ten Niacin od firmy Now, mohla by som skúsiť zvýšiť mamine dávky najskôr z 500 mg na 1.500 mg denne, potom postupne až na 3.000 mg denne? Je možné pri 3 gramoch denne predávkovanie? Môže takáto liečba prispieť k vyliečeniu rakoviny?

Ešte poprosím link na nejaké kvalitné probiotiká, keďže je ich veľmi veľa a ja chcem pre maminu len to najlepšie. Môže byť takisto z iHerb.com.

Ďakujem.



18

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Nuz ci ti to popmoze pri rakovinach , neviem naisto, ale napr dr Williams, jeden z mojich zdrojov to ppri roznych zdravotnych problemoch odporuca , dokonca az do postupne navysenej davky na 4000 mg, pozri na
http://www.drdavidwilliams.com/niacin-benefits/
Napr dr Abrahams tvrdi, ze vysoke davky vitaminu C a niacinu zvysuju sancu prezitia rakovin znacne, pozri na
http://www.alternative-cancer-care.com/ … ancer.html

Ja pouzivam najma tieto probiotika
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=2

Naposledy upravil: RNG (2015-02-13 01:06:53)



19

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG, ďakujem.

Chcem sa spýtať, či enzýmy od Solgaru: Solgar pancreatin quadruple strength v zložke proteáza obsahujú aj trypsín a chymotrypsín. Tieto dva enzýmy sú vraj v odbúravaní bielkovinových obalov rakovinových buniek, ako aj iných nefunkčných zhlukov a útvarov v tele človeka najdôležitejšie.
Zháňala som tieto dva enzýmy aj samostatne, ale nenašla som ich v ponuke.
A pri enzýmoch od Solgaru (Solgar Pancreatin quadruple strength) nie je rozpísané konkrétne zloženie Proteázy.
Okrem týchto silných pankreatických enzýmov mamine dávam aj Bromelain v dávke 2 gramy denne.

Mohlo by to pomôcť pri "liečbe" céziom? Tým, že by tieto enzýmy narúšali ten pevný bielkovinový obal rakovinových buniek, a tým by cézium mohlo ľahšie do nich prenikať? Alebo cézium do rakovinových buniek preniká aj cez pevný bielkovinový obal a enzýmy sú potrebné na odmaskovanie rakovinových buniek iba kvôli tomu, aby ich imunitný systém "uvidel"?

Mamina užíva cézium už vyše týždňa v stanovených dávkach 1,5 gramu dvakrát denne, a teraz neviem, či to súvisí priamo s céziom a odumieraním rakovinových buniek, ale maminu celý deň, a aj v noci nadúva, chodí často na WC na veľkú potrebu, dokonca aj v noci, keď ide na malú, tak musí aj na veľkú. Keďže jej operovali nádor na hrubom čreve, od operácie skutočne musí chodiť častejšie na WC, ale už cca 1 týždeň je to ešte častejšie, občas aj také hnačkové, a teda dokonca aj v noci. A to neustále nadúvanie ma desí. Môže to byť spôsobené herxheimerovou reakciou? Alebo to môže byť zápalová reakcia, ktorá sa môže vyskytnúť pri liečbe céziom? Alebo je to spôsobené tým množstvom doplnkov, ktoré denne skonzumuje? Je to cca 90 tabliet/kapsúl denne. Nadúvanie nemá v žalúdku, ale v oblasti čriev. Snáď jej svojou liečbou potravinovými doplnkami a céziom neubližujem :-(

Viem, že nadiaľku je to ťažké, ale aj tak Vás poprosím o Váš názor. Myslíte, že to prejde? Môže to byť herx? (Potichu sa modlím a bojím sa, či jej tou operáciou úplne nezničili hrubé črevo...) Alebo za to môže pečeň (keďže tam je pravdepodobne metastáza, žeby pečeň nepracovala správne a spôsobovala to nadúvanie)?

Ďakujem za odpoveď.
Monika

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-02-16 14:05:32)



20

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Pancreatin ma samozrejme zlozky trypsin a chymotrypsin aj ked ich vyrobca osobitne neuvadza.
Male vodorozpustne molekuly ako CsCl sa dostavaju do buniek bez problemov, snad az na kostne bunky a slachy, kde niektori lekari pouzivaju DMSO.
Naduvanie je z nedostatku kyselin a enzymov a pripadne z nespravnej mikrobioalnej flory v crevach
Trva dlhe tyzdne, nez sa ta znicena crevna flora obnovi a preto treba brat hodne mikrovlaknin a roznych probiotik.

Naposledy upravil: RNG (2015-02-16 23:17:43)



21

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG, ďakujem.

Poprosím ešte o info, ako použiť tento produkt pri liečbe rakoviny? Nejako sa to riedi a potom pije? Ide o Lemongrass, Esenciálny olej od firmy Now (citral):

http://www.iherb.com/Now-Foods-Essentia … l&ic=1

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-02-22 18:46:04)



22

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Asi najlepsie pouzitie oleja z lemon grass je rozriedit ho v alkohole (2 diely alkoholu 1 diel oleja, dobre pretriast pred kazdym pouzitim) a ked tuto zmes davas do vody/caju za intenzivneho miesania, tak sa emulzifikuje a nezostane plavat na povrchu ako oleje normalne robia.
Chuti a voni citronovito. 15 kvapiek tejto zmesi  teda obsahuje vlastne 5 kvapiek oleja.
Je silne antiviralny a kedze virusy prispievaju k rakovinam, tak je aj protirakovinny. Jeho ucinna zlozka je citral, ktoreho obsahuje az vyse 70%.

Naposledy upravil: RNG (2015-02-22 20:49:05)



23

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG, ďakujem.

Mamina momentálne medzi doplnkami užíva aj IP-6, od firmy Source Naturals:
http://www.iherb.com/Source-Naturals-IP … l&ic=7

Zaujal ma však podobný produkt (chcela by som prejsť radšej na kapsule namiesto tabletiek, a tento produkt sa mi javí čo sa týka zloženia dosť zaujímavý). Čo si o tom myslíte Vy? Mohla by to byť jedna z účinných zbraní v boji proti rakovine? Mohla by to mamina brať aj dlhodobo? Prosím o Váš názor:
http://eu.iherb.com/Enzymatic-Therapy-C … -Caps/2108

Ďakujem.



24

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

IP6 je dobry ako doplnok, ale takych pomacnych  je plno.
Ten druhy doplnok by som charakterizoval ako :"za vela penazi malo muziky" ma len 400 mg IP6 na kapsulu
pozri na
http://eu.iherb.com/Jarrow-Formulas-IP6 … l&ic=1
Ja osobne by som to kupil tu
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … e-240-caps

Naposledy upravil: RNG (2015-02-26 23:20:00)



25

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ahoj RNG.

mamina uzivala 3 tyzdne cesium chlorid 2x denne 1,5gramu
samozrejme sme doplnali draslik

aj napriek tomu ma akesi kozne problemy, akoby sucha koza - sa jej akoby nejake pluzgieriky robili na rukach, potierala si to kokosovym olejom a aj to pomahalo.. zaroven sa jej akoby robil aj nejaky herpesik na ustach ale do uplneho herpesu to nepreslo
casto mava pocas dna zavrate (mozno suvisi s pocasim) - to neviem ci moze mat suvislost s Cesiom.

kazdopadne tie kozne problemy asi maju co myslis? Monika sa rozhodla znizit davku cesia na 2x 800mg denne co mne uz dojde malo a bojim sa ze robime zle..

Daj prosim vediet tvoj nazor.

Vdaka a mnoho zdravia prajem

Jaro



26

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ziadne z tych priznakov nemaju nic spolocne s ceziom. Kozne prejavy su najma zo zamorenia, herpes najma zo znizenej imunity pri oslabeni.
Zavrate su najma z poskodenia vnutorneho ucha zapalmi alebo prinizkej hladine cukru v krvi, co je mozne pri poskodenej peceni a jej funkcii vyrabat podla potreby glukozu procesom neoglucogenesis.
Snazte sa jej davat jedla s nizkym glycemickym indexom, tj take, co uvolnuju dlhodobo cukor. Priklad su najma celozrnne produkty, tj opak lahkostravitelnych.

Nezabudajte teda aj na antiviralne, ako collostrum a monolaurin, obe zvysuju aj zaroven energiu a su protirakovinne.



27

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Monika kde si zohnala cezium chloride-mozes dat link prosim ta? Tiez som onkopacientka.

Dakujem



28

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ika, poslala som Ti správu.



29

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

MonikaPD napísal(a):

Ika, poslala som Ti správu.

Monika dakujem, správa došla.
Tu je link na info ohladom liecby chloridom ceznym: http://www.mahatma.sk/clanky/chlorid-cezny/

Prajem skore uzdravenie pre maminku



30

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ahoj, RNG,

máme sa teda pri céziu vrátiť na pôvodných 2 x 1,5 gramu denne?

Čo sa týka antivirálnych, mohla by som použiť aj Chaparral? Nezaťaží to už i tak poškodenú pečeň? Ak by som ho mohla použiť, tak aké dávkovanie by bolo vhodné?

Ďakujem.



31

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Osobne pri poskodenej peceni by som skor pouzival vyssie davky vitaminu C(5 gramov plus esteru C) , monolaurin(2 x 5 gramov)  a samozrejme colostrum( `15 gramov plus).
A sylimarin na tu pecen,( 3 x 300 mg)

Naposledy upravil: RNG (2015-03-05 19:21:28)



32

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG, ďakujem.

Chcela by som si doma vyrobiť aj výluh z brezovej kôry kvôli betulinu. Môžete mi, prosím, napísať, ako sa to dá doma vyrobiť? V čom to mám lúhovať? Ak v alkohole, tak v akom? Ako dlho sa to lúhuje, aby tam bola najvyššia možná koncentrácia betulinovej kyseliny? A ako sa to potom užíva?

Ďakujem.



33

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

MonikaPD napísal(a):

RNG, ďakujem.

Chcela by som si doma vyrobiť aj výluh z brezovej kôry kvôli betulinu. Môžete mi, prosím, napísať, ako sa to dá doma vyrobiť? V čom to mám lúhovať? Ak v alkohole, tak v akom? Ako dlho sa to lúhuje, aby tam bola najvyššia možná koncentrácia betulinovej kyseliny? A ako sa to potom užíva?

Ďakujem.

Ahoj MonikaPD, toto som nasiel na stranke rng.nazory.eu

"Betulin sa nachadza v brezovej kore vo velkych mnozstvach, ale je zrejme jeho vyroba a distribucia blokovana(dostat ho len v Rusku), lebo by to bol velmi ucinny a lacny antiviralny prostriedok a to farmacia nepripusti, to by im znicilo hrozne zisky z mnozstva antiviralnych liekov.

Ale da sa lahko vyrobit ako tinktura, 3 diely alkoholu, 1 diel brezovej kory. Po troch tyzdnoch je to 2-4% roztok betulinu. Denna davka je 3x1 lyzicka tejto tinktury, najlepsie zamiesana do trochu mlieka."



34

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Pietro, ďakujem. A aký alkohol môžem na výrobu použiť? Myslím konkrétny druh. Lieh? Ešte som nič podobné doma nerobila...
Stačí to iba potom namočiť do toho alkoholu? Alebo to treba posekať nadrobno, resp. priamo v tom alkohole rozmixovať? Nech vyrobím niečo skutočne účinné. Ďakujem.



35

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Myslim si, ze bude static klasicka vodka (40%), a tu koru treba pravdepodobne na jemno zomlet.

Pozri este na toto:

RNG napísal(a):

Ja som si ten vyluh(vahove 3 alkohol, 1 jemne mleta brezova kora) daval kavovu lyzicku az dve do plnotucneho  mlieka(mix so zmrzlinou), lebo som nevedel, ako inac to do seba dostat.

RNG napísal(a):

Urobil som si vyluh aj z vrchnej bielej casti brezovej kory (3:1 v cistom etylalkohole) kde som vysusenim odhadol obsah velmi silne antiviralneho betulinu na asi 4%.

A este na inspiraciu smile
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1074 … -tinktury/



36

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Odporucam co najcistejsi alkohol, tj bezne dostat 96% alkohol v obchodoch z luehovinami. Riedeny vodou extrahuje velmi slabo,alebo vobec,  lebo betulin nie je vobec rozpustny vo vode



37

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG, ďakujem za upresnenie.

Chcem sa Vás ešte spýtať, či je potrebné vrátiť sa pri cézium chloride na pôvodné dávkovanie 2 x 1,5 gramu denne, alebo je účinná dávka z dlhodobého pohľadu aj toto nižšie dávkovanie, ktoré máme momentálne? Teda 2 x 0,8 gramu denne? Nie je to málo, resp. nemôže menšia dávka cézia ešte naopak podporiť rast a bujnenie rakovín? Určite je tu podstatná aj váha pacienta, mamina má cca 55 kg.

Pre upresnenie pripomínam, že mamina brala 3 týždne denne 2 x 1,5 gramu cézium chloridu, no po vzniknutých kožných problémoch (vysychanie kože na rukách a v oblasti pier - kútiky úst, ako pri dehydratácii) som z opatrnosti znížila dávku na terajších 2 x 0,8 gramu denne. Toto nižšie dávkovanie mamina berie cca týždeň, pije viac vody a premasťuje vysušené miesta pokožky veľmi dobrým krémom z makadamiových orieškov (bez pridanej chémie), ktorý dosť pomáha.

Ďakujem vopred za Váš názor.

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-03-08 13:46:41)



38

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Nuz alkalizovanie tela celkove skodi rakovinnym bunkam, nie ich podporuje. Bez ohladu na to, co to prevadzas len alkoalizujucimi jedlami(najma zeleniny) alebo sodou bikarbonou a draselnou bikarbonou alebo ovela silnejsim chloridom cezia.
Kokosak premastuje velmi dobre a pre to ho odporucam vrele kazdemu.Kokosak dokonca je pomocna latka na liecenie rakovin

Naposledy upravil: RNG (2015-03-08 16:08:58)



39

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG,

podarilo sa mi zohnať kapsule Lactoferrin, ktoré obsahujú na jednu kapsulu:
250 mg lactoferrin, 15 mg zinok, 55 qu selén a 10 mg vitamínu B6.
Je to konkrétne tento: http://www.kingkong.sk/product/432871

Chcem sa spýtať na dávkovanie tohto doplnku pri liečbe rakovín. Ako často ho užívať a v akých množstvách? A hlavne kedy? Nebije sa to nejako s užívaním IP6? Lebo na raňajky a na obed mamina užíva po jednej tablete IP6 á 800 mg, a tak som jej na večeru chcela pre zmenu zaradiť 2 kapsule Lactoferrinu.
Mamina je celý život anemická.

Aký je rozdiel v hospodárení so železom pri prípravkoch Lactoferrin, IP6 a artemisinin? Pracujú všetky na rovnakom princípe? Ak áno, ktorý je najvhodnejší na použitie pri liečbe rakovín, resp. je možné ich nejako kombinovať?

Ďakujem.



40

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

OK skus to. Artemisinin a lactoferrin sa viazu na zelezo, kdekolvek v bunkach, zdrave bunky sa toho vedia zbavit=regenerovat, rakovinne  su prirychlo fungujuce , nestacia to spravit , nestacia a tak uhynu.Tak to aspon hovori teoria a prax potvrdzuje. IP-6 ma hromadu roznycy ucinkov v tele, je to fyticka kyselina, viac o tom pozri od dr Saheliana
http://www.raysahelian.com/ip-6.html
Hlavny dovod ucinku na rakoviny je inhibicia=spomalenie rastu rakovinnych buniek

Dnes lekari vyzivy fyticku kyselinu "demonizuju" ze zabranuje vstrebavaniu niektorych zivin. Ale "vsetko zle je aj na nieco dobre," ako hovori stare porekadlo..Osobne nehladam co je "najlepsie" na rakoviny a skor odporucam pouzivat co najviac prostriedkov, lebo kazdyz nich pracuje trochu inac, tj utoci na "inu tvar" rakoviny.

Naposledy upravil: RNG (2015-03-16 17:48:35)



41

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Ahoj, RNG.

Po šiestich týždnoch od začatia systematického užívania cézium chloridu sme boli na kontrolnom sono vyšetrení pečene.
Pred začatím užívania cézia bol vyditeľný nález na pečeni iba jeden, o veľkosti cca 1,5 cm.
Dnes, po šesť týždňovom užívaní cézia nám kontrolné sono ukázalo početné metastázy na pečeni a najväčšia z nich má cca 5 cm.

Cézium chlorid (a ani ostatné doplnky výživy, zdá sa, vôbec nefungujú).
Ako je to možné?

Prosím, poraď, čo mám robiť, aby sa to metastázovanie zastavilo?
Okrem iného mamina berie denne 5 gramov Ester -C, 6 gramov Lyzínu od firmy Now, 2 gramy Prolínu od firmy Now, a extrakt zo zeleného čaju s obsahom EGCG = obsahovo berie denne 1 560 mg EGCG. Toto by malo samo osebe brzdiť metastázovanie, podľa protokolu Dr. Ratha....

Naposledy upravil: MonikaPD (2015-03-19 11:45:51)



42

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Tazko povedat, co funguje a co nie, ved tento typ rakoviny je inac velmi tazko liecitelny a klasicky vyse 83% ludi s nou sa nedozije 5 rokov
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ca … ted_States
Ale stale nadej je vyssia, ked si clovek precistuje telo entericky pokrytymi enzymami(davka 2 x 6 gramov ekvivalent)
berie graviolu( 3 x 2 gramy)
berie 3 x 500 mg betaglukanov,
2 x 1.5 az 2 gramy chloridu cezia
vysoke davky vitaminu C
na pecen specificky 2 x 5 gramov monolaurinu (antiviralne aj protirakovinne)
a samozrejme rozne pomocne antioxidanty(egcg, anto a proantokyanidy, resveratrol atd)
Mozno by pomohlo brast aj DMSO, ktore sa dostane vsade v tele, tiez na pecen  sylimarin v davke najmenej 900 mg, selen 600 mikrogramov.
Co sa tyka metastaz, tj odstiepovania rakovinnych buniek z nadorov a premiestneni do imych castio tela, to sa mohlo odohrat uz pred 2 rokmi,najma pri operaciach je to caste, kde sa porusia obaly na nadoroch a odstiepia rakovinne dunky do obehu,  lenze to nebolo viditelne, lebo najmensie viditelne nadory su desiatky az stovky tisicov  buniek velke. Takze dnes uz nemusi mat metastazovanie, ale v minulosti metastazovane bunky sa rozmnozuju a mikronadory narastaju postupne do viditelnej velkosti pre lekarov.



43

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG,

ale ako je možné, že alkalizácia céziom nezabrala? Že sa metastázy zväčšujú? A takou šialenou rýchlosťou? Veď alkalizácia céziom predsa musí zabrať, nie? Alebo treba zvýšiť dávku? Mamina má 50 kg, prvé tri týždne brala 2 x 1,5 gramu cézia a ďalšie tri týždne pokračujeme s dávkou 2 x 1 gram cézia denne.

Nikde som doteraz nečítala, že by cézium mohlo aj nefungovať.
Nerozumiem tomu. Tešila som sa na dnešné výsledky v podobe aspoň čiastočného zmenšenia metastázy.
Cézium u nás asi nepracuje..... :-(



44

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Nuz cezium alkalizuje a to by malo zabit rakovinne bunky. Ci to pracije na kazdu rakovinnu bunku, to ti povedat neviem. Ale je to najucinnejsia alkalizacia.
Neviem, co za utvary ti lekari videli, ci su to vobec metastazy alebo len nejake neskodne tumory, to ti povedat neviem. Vseobecne rozne lekarske testy maju znacnu davku nepresnosti, takze by som sa na ne na 100% nespoliehal.
Ale na odstranenie akychkolvek nefunkcnych tkaniv treba silne enzymy. Sami od seba nemozu odist
A ked su rakovinne, potrebujes na to aj NK krvinky, ktore ti vo vyssich davkach tvorenia a aktivity zabezpecia betaglukany.



45

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

RNG,

mamina berie denne aj 2x 2 tabletky tých silných pankreaticky pokrytých enzýmov od Solgaru, takisto aj 3 x 500 mg Beta - glukánov od firmy Now.

Čo poradíš s tým céziom? Prestanem jej ho dávať? Alebo máme zvýšiť dávkovanie? Aká dávka cézia by bola ešte relatívne bezpečná pre človeka, ktorý má váhu 50 kg?

Tie útvary na pečeni budú isto metastázy, veď už v novembri 2014 jej počas operácie hrubého čreva zároveň odstraňovali aj viditeľné metastázy z pečene. Len nechápem, prečo tie drobné, vtedy ešte neviditeľné pre onkológov, naďalej rastú? Telo pravidelne intenzívne odmorujeme tými enzýmami od Solgar: Pancreatin quadruple Strength, ďalej používame Chlorellu, Spirulinu, vysoké dávky Bromelainu, NAC, ALA, vitamíny, minerály, aj Silymarin na tú pečeň, IP6, Curcumin C3 s bioperinom od Dr. Best 6 gramov denne a kopu ďalších kvalitných doplnkov. Môže byť telo ešte stále také zamorené, aby metastázy rástli ďalej? Prečo ich odhlieňovače a enzýmy neodkryjú imunitnému systému? Mám pocit, že niekde je chyba, keď to nefunguje. No a tá neúčinnosť cézia ma celkom dorazila. Čo som čítala, tak skutočne lieči všetky druhy rakovín. Alebo je to karma? Je niekde "hore" dané, že sa mamina proste nemá vyliečiť a tým pádom môžu byť všetky naše snahy márne? Lebo mne naše neúspechy vôbec nedávajú logiku. Keby aj hneď tá rakovina nemizla, ale keby sa aspoň zastavila.... Lebo už naozaj neviem, čo by som ešte mohla na jej liečbu použiť. Dochádzajú mi všetky tromfy... A nič neúčinkuje...



46

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

2 x 2 gramuy cezia je dost bezpecne , len si treba davat pozor na hladinu draslika/kalia v krvi, aby sa prilis neznizila.
Metastazy nerastu zo zamorenia tela, ale normalne delenim buniek. Nove rakovinne bunky sa tvoria pri zamoreni tela, tie co mas uz v tele sa samozrejme rozmnozuju, pokilal ich neznicis citotoxickymi latkami, ako vyssimi davkami gravioly.
Telo treba posilnit na co by som pouzil silne davky colostra, mozno az 2 x 15 gramov, lebo oslabene telo sa nevie branit aj napriek stimulacii tvorenia NK krviniek betaglukanmi.
A pouzil by som aj hodne modified citrus pectines, 5 gramov denne, lebo tieto mikropvlakniny su tak jemne, ze sa vedia absorbovat do krvi a tak cistit telo.
Pecen je nas velky filter a ked je napadnuta, telo je zamorene, lebo pecen ho necisti  dostatocne.



47

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

ako ste na tom s liecbou?  uzivala mama graviolu alebo paw paw pocas uzivalnia chloridu cezia? lebo cancertutor varuje ze graviola a paw paw sa NESMU uzivat pri akomkolvek alternativnom protokole na liecbu nadorov lebo ich budu neutralizovat. graviola a pawpaw su vyslovene iba samostatne protokoly ktore sa nesmu miesta s inymi... to znamena ze ked cezium zaberalo graviola jeho ucinok zrusila a nadorove bunky mohli znova rast.



48

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Nuz to sa mi vidi ako hlupost. Je pravda, ze graviola sa nema pouzivat s roznymi inymi protokolmi, ktore zvysuju energiu a hladinu ATP, ale ze by nieco mala s alkalizaciou, to som nikde nevidel spomenute. Ani kombinaciou s betaglukanmi.Ani s enzymami.



49

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

chlorid zabije mikroby v nadorovych bunkach, cize po smrti mikrobov sa zacne glokoza menit na pyruvat a na ATP. potom tam pride graviola a zacne znizovat ATP a sme tam kde sme boli na zaciatku. teda tak som to pochopil aspon



50

Re: Máte osobnú skúsenosť s použitím cézium chloridu pri liečbe rakovín?

Hned prve slova su nelogicke. Chlorid cezia nie je antimikropbialny prostriedok, tj ziadne mikroby nezabija. Co urobi, je zmeni potencialy na bunkovych stenach kde bunka zvysene vylucuje kyseliny a tak sa stane zasadita.
A rakovinne bunky nevedie v zasaditom stave pracovat, tak uhynu.Neviem presne pre co, ale je to fakt dokazany aj v Petriho miskach aj na tisicoch pacientov.
Graviola sice znicuje ATP, ale to je len jeden z jej ucinkov, a podla mna dost nepodstatny.
Celkove mechanizmus vsetkych tych vyse 70  proti rakovinam ucinnych latok v nej nepozname.

Priti vsetkym protirakovinnym sa siria rozne lzi a poloprady, o to sa stara onkologivcky priemysel, ktory by uvedenim ucinnycy doplnkov a ichj kombinacii strati znacnu cas zo svojho 800 miliardoveho rozneho obratu len v USA
A to teda nepripustia za ziadnych okolnosti!