1

Téma: zapal v chrbate

Rng,chcem sa spytat-pravidelne chodim chiropraktikovi s chrbatom. Lieci mi tam zapaly a fakt mi pomohol. Bola som u neho aj pred pad dnami,kedy mi tiez pichal nejaku tu protizapalovu latku.len uz asi dva dni ma boli hrozne chrbat(spodne rebra a asi krize) a v noci na mna prisla hrozna horucost,tazko sa mi dychalo. Tak isto cez den ma rozpaluje do tvare. Moze takto prebiehat liecenie zapalu?alebo to.moze byt nieco virusove?
Ta latka co mi pichal posobi 28dni.
Fakujem



2

Re: zapal v chrbate

Pardon,dakujem..



3

Re: zapal v chrbate

Moze to byt nieco virusove, alebo pre nedostatocnu imunitu a oslabene travenie sa ta chytaju nejake ine infekcie. Mozno i mykoplazmy, tak ako ich mam ja.
Na to mas ale este priskoroi, aby ta "lamala lamka"



4

Re: zapal v chrbate

A co znamena ,,lamala lamka''? A nemoze sa takto prejavovat liecenie toho zapalu? Mna boli oblast,kde sa koncia rebra. Rozpaluje ma do tvare..ako fakt ma to uz takto nebavi



5

Re: zapal v chrbate

Lamka sa kedysi nazyvali rozne reumaticke bolesti, vcitane klbovych zapalov.
Tak sa prejavuje zapal, ale nie liecenie zapalu.
Liecenie zapalu sa prejavuje potlacenim zapalu tj potlacenim bolesti.



6

Re: zapal v chrbate

Ale mne bolest tam kde mi to opichal ustupila. Boli ma to inde. A rozpaluje mi krk aj tvar z toho. Som myslela,ze ak mi to pichol niekde ze to sa siri po tom tele?alebo.to zostava iba na jednom mieste?
A z coho sa robi taky zapal v chrbte?ako ho znicit?



7

Re: zapal v chrbate

nuz infekcie sa mozu sirit, tj kedmas infekciu z toho pichania.
osobne nenecham do seba pichat,doplnky beriem len ustne
telo nie je navrhnute na injekcie
Zapaly maju plno dovodov od mikrobov az po rozne zamorenia. Ja mam napr zapaly v tele(reuma=artritis a osteoartritis) a u mna su to nasledky pomaly sa rozmnozujucich mykoplaiem, proti ktrorym neustale bojuje, extraktom z olivovycyh listov a kvapkami samento, coumanda a banderol.
U teba skor predpokladam cinnost virusov, lebo mas oslabene travenie a tie pliagy vzdy vyuziju prilezitost oslabenia