1

Téma: zdurene uzliny

Rng,co by si odporucil na bolave zdurene uzliny na krku?bolest ide az k uchu,pobolieva jedna strana hrdla pri prehltani.



2

Re: zdurene uzliny

Nuz musis potlacit infekciu, ktora vyvolava to zdurenie uzlin, na co moze byt ucinnny roztok citricidalu kvapkany do nosa,tiez pit,
oreganovy olej NAC a serrapeptaza na odmaskovanie roznych infekcii zijucich v hlienoch a z hlienv



3

Re: zdurene uzliny

Rng, taktiez by som Vas chcela poprosit o radu ohladom zdurenej uzliny v podpazusi. Prechladla som, nasledne som si pred menzesom nahmatala zdurenu uzlinu v podpazusi. Citim tam ako keby taky vacsi valcek. Co by ste mi odporucili?
Mam doma odhlienovac NAC, potom citricidal kvapky a Nutribiotic Grapefruit seed extract. Moze to nejako suvisiet aj s hormonmi? uzivala som totizto fenugreek aj red clover aj pueraria mirifica. Vdaka za radu!!



4

Re: zdurene uzliny

Nema to nic spolocne s hormonami, je to vysledok nejakej nakazy, kde sa uzliny zvacsia, aby vyfiltrovali rozne skodliviny, ktore by sa inac dostali z lymfy do krvi. Takze rozne antimikrobialne, pripadne antiviralne ti na to mozu pomoct.



5

Re: zdurene uzliny

a nieco konkretne by ste mi vedeli napisat? ten citricidal, collostrum, nejake huby??
cim sa nicia hrcky, uzliny? vdaka



6

Re: zdurene uzliny

Na bakterie citricidal, na plesne a kvasne kultury oreganovy olej a serrapeptazu, na virusy chaparal a monolaurin, na mykoplazmy opleuropein z extraktu z olivovych listov.
Colostrum ma velmi silny zaber na rozne infekcie, ked ho beries v masivnych davkach, najmenej 2 x 10 gramov praskoveho.
A samozrejme radim brat aj odmaskovac serrapeptazu, ktora nielenze cisti telo a riedi krv, ale rozbikja aj krvne zrazeniny a odmaskovanim pomaha nicit rozne maskovane infekcie.



7

Re: zdurene uzliny

Pan RNG a este sa chcem opytat, virus HPV a kondylomy mozu suvisiet s tymito hrckami a uzlinami?? toho sa nemozem zbavit, stale sa to opakuje, zmiznu na par dni a po par dnoch su naspat sad uz som mierne zufala. vraj je to teraz strasne rozsirene



8

Re: zdurene uzliny

Mozu. Kazdemu odporucam si zvysovat dnes viralnu imunitu, lebo obieha svetom coraz viac virusov z ktorych mnohe sa usadia v nasom tele permanentne.
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes