101

Re: srdce

minimalna davka pre ludi, co maju vyssiu zrazanlivost krvi ne 2 x 2000 IU natrtokinazy a niekto potrebuje az 3 x 4000. To zistis , az ked si nechas odmerat zrazanliviost krvi. Ubiquinol mozes brat akokolvek, hoci s mastnym jedlom sa absorbuje lepsie.



102

Re: srdce

RNG napísal(a):

Doporucujem ti nahradit warfarin nattokinazou a serrpapeptazou. Tie totiz nielen bezpecne riedia krv, ale rozbijaju aj krvne zrazeniny.
Na kalcifikaty v makkom tkanive odporucam brat aspon 10 000 IU vitaminu D-3 a 200 mikrogramov vitaminu K-2(MK7) Rano. Tiero vitaminy vedia presunut postupne kalcifikaty z makkych tkaniv do kosti.
V pripade nutnosti aj chelaciu pomocou EDTA, 1 gram rano, a remineralizacia vecer.



dakujem za odpoved,
este sa chcem opytat,v com spociva remineralizacia vecer...+poprosim nejaky dobry link na EDTa....dakujem pekne



103

Re: srdce

Remineralizacia je brat dobre doplnky na kosti, ako napr
http://eu.iherb.com/Now-Foods-Bone-Stre … psules/437
EDTA  hociktore je dobre, pozri napr
http://eu.iherb.com/Arizona-Natural-EDT … sules/5729



104

Re: srdce

RNG napísal(a):

Remineralizacia je brat dobre doplnky na kosti, ako napr
http://eu.iherb.com/Now-Foods-Bone-Stre … psules/437
EDTA  hociktore je dobre, pozri napr
http://eu.iherb.com/Arizona-Natural-EDT … sules/5729

      Dakujem pekne za odpoved



105

Re: srdce

OK



106

Re: srdce

Rng je nejaka cast dna kedy sa tvoria krvne zrazeniny najviac, kedy by sa mala nattokinaza brat vzdy ? rano ? vecer ? po treningu nejakom ?



107

Re: srdce

Zakazdym, ked sa dlhsie nehybes, napr pri dlhsich cestach autom alebo lietadlom je nebezpecenstvo extra velke.
Kedze nattokinaza zostava v tele od 6 do 12 hopdin , ja ju pre istotu beriem aspon 2 x denne. Ze sa mi tvoria zrazeniny, to som uz 2 krat pozorovan na nohe, tj nema zmysel riskovat a nebrat fibrinolyticke enzymy. Najma ked citim nejaky tlak alebo bolest, tak to moze byt krvna zrazenina.



108

Re: srdce

RNG napísal(a):

Zakazdym, ked sa dlhsie nehybes, napr pri dlhsich cestach autom alebo lietadlom je nebezpecenstvo extra velke.
Kedze nattokinaza zostava v tele od 6 do 12 hopdin , ja ju pre istotu beriem aspon 2 x denne. Ze sa mi tvoria zrazeniny, to som uz 2 krat pozorovan na nohe, tj nema zmysel riskovat a nebrat fibrinolyticke enzymy. Najma ked citim nejaky tlak alebo bolest, tak to moze byt krvna zrazenina.

A sportovanie riedi krv ?

Takze rano je nattokinaza potrebna kedze clovek sa v noci nehybe



109

Re: srdce

Krv prudi cely den a zrazeniny sa tvoria aj v noci.



110

Re: srdce

Rng ked mi bije srdce tak silno ze ho citim bez merania tepu znamena to ze mam vysoky tlak a ked si ho necitim ani ked si meriam tep tak to znamena ze tlak mam nizky ?
nizky tlak je len dvosledok malo ATP ?



111

Re: srdce

Pocity su dost klamlive. Clovek moze mat pocit busenia srdca a nameraju mu nizky , alebo normalny tlak.



112

Re: srdce

RNG napísal(a):

Pocity su dost klamlive. Clovek moze mat pocit busenia srdca a nameraju mu nizky , alebo normalny tlak.

tak co to potom znamena signalizuje to vobec nieco ?

A este ma zaujma pisal si ze jedna doktora ked podavala na aritmiu B4 tak zazrakom zmyzla , B4 ma vyznam len ze vytvara atp ?
ked berem atp od swansona ci to je to iste alebo mam skusit nadh produkt ci ako sa vola kde je zlucenina B3 B4



113

Re: srdce

Neviem, na com vselicom sa B-4(adenine) v tele podiela, ale jasne je, ze podporuje cinnost srdca tym ze sa vytvara z neho ATP, latka co sluzi na vnutrobunkovy prenos energie, ktorej srdcovy sval potrebuje hromadu.



114

Re: srdce

RNG konecne som nasiel diagnozu , http://www.energy.sk/sk/info/dettext_x11726x.asp
extrasystoli kde to je presne vysvetlene , vraj sa s tym treba zmierit ze je to normalne . Ale ja vzdy ked to mam tak sa tak zlaknem ze mam infark ze to neni dobre . Keby sa tak nelakam tak by som to ani neriesil .
Myslis si ze extrasystoli sa daju liecit tak isto ako kazda ina aritmia ?
Beriem Ubiquinol a teraz aj 250mg ATP od swansona .
Pisu tam ze tieto prejavu su normalne ma ich kazdy ale nie kazdy ich tak intenzivne vnima .
Z tohoto vsetko vlastne za posledny rok som mal uzkosti a vsetko mozne co som behal po doktorok teraz uz uzkosti ovladam a nemavam ich bojim sa len ked mam ten extrasystol .
zijem s tym uz rok v podstate a vsetko zacalo predavkovanim kofeinom kedy som mal tachikardiu ale to vies to osm tu uz pisal sto krat .

Mas este nejake napady ? Dakujem



115

Re: srdce

Strach urobi s tymi extra systolami viac, takze sa ich netreba tak panicky bat
Ubiquinol ATP, PQQ a horcik su obvykle na nepravidelne bitie srdca odpoved.



116

Re: srdce

RNG napísal(a):

Strach urobi s tymi extra systolami viac, takze sa ich netreba tak panicky bat
Ubiquinol ATP, PQQ a horcik su obvykle na nepravidelne bitie srdca odpoved.

Dakujem este ma napadlo , myslis si ze PQQ potrebuje aj sportovec ? lebo viem ze silove treningy tak isto intervalove treningy zvysuju hustotu mitochondrii , aj aminokyseliny BCAA zvysuju hustotu mitochondrii v kostrovom svalstve .
Tak ze ci pre sportovca nestaci len ubiquinol , ATP , NADH ?



117

Re: srdce

Doplnky sa beru, ked ichj potrebuje telo. Tj ked nemas dost mitochondrii, tak ich tvorbu treba podporit aj doplnkami. Tam nestaci len ubiquinol ATP a NADH. Najma srdce potrebuje  vysoku koncentraciu mirochondrii, a ked ju mas nizsiu, mas problemy so srdcom.



118

Re: srdce

RNG napísal(a):

Doplnky sa beru, ked ichj potrebuje telo. Tj ked nemas dost mitochondrii, tak ich tvorbu treba podporit aj doplnkami. Tam nestaci len ubiquinol ATP a NADH. Najma srdce potrebuje  vysoku koncentraciu mirochondrii, a ked ju mas nizsiu, mas problemy so srdcom.

a myslis si ze sportovec ich moze mat malo ked sa tvoria pri cviceni ?



119

Re: srdce

Moze.Aj znami aktivny sportovci uz zomreli na zlyhanie srdca



120

Re: srdce

tak ale to nemusi byt len kvoli tomu ze by mali malo mitochondrii

RNG napísal(a):

Moze.Aj znami aktivny sportovci uz zomreli na zlyhanie srdca



121

Re: srdce

Nemusi, to je pravda, moze to byt na zrazeniny a plno inych dovodov.



122

Re: srdce

Rng ked si bral na extrasystoli royal jelly bral si tipujem v tedy aj CoQ10 aj PQQ aj ine ? ATP alebo NADH ?
a ked si si to uz vyriesil ako dlho si to musel brat aby ti extrasystoli zmyzli ?



123

Re: srdce

Vtedy som o tom este nic nevedel, to bolo pred vyse 20 rokmi. Ja som to nemal ale az tak zle. A teraz beriem casto ubiqiunol, PQQ, obcas aj ATP, takze ziadne extra systoly som u davno nemal.
Teraz som mal zrejme mensiu porazku, vplylnilo mi to len kutik ust a jazyk, takze slintam a neviem poriadne vyslovovat, inac ziadne zmeny.
Pojdem na HBO, tj pretlakove hyperbaricke kyslikove kazdodenne sesie(1 hodina denne v 1.3 atmosfery cisteho kyslika) a za mesiac -dva sa mi to velmi pravdepodome  v hlave zahoji.
Kedze v nemocnici za to pytaju hrozne peniaze, az 1000 dolarov za hodinu, rozhodol som sa kupit vlastnu hyperbaricku komoru, vlastne plastikovy zipsovany vak, lebo aj tak mi to tie svine poistovne nezaplatia.
Napriek velkym uspechom pri porazkach a inych problemoch s hojenim  to neschvalili  tj je to
"len" alternativna metoda a za to poistovne neplatia.



124

Re: srdce

RNG napísal(a):

Vtedy som o tom este nic nevedel, to bolo pred vyse 20 rokmi. Ja som to nemal ale az tak zle. A teraz beriem casto ubiqiunol, PQQ, obcas aj ATP, takze ziadne extra systoly som u davno nemal.
Teraz som mal zrejme mensiu porazku, vplylnilo mi to len kutik ust a jazyk, takze slintam a neviem poriadne vyslovovat, inac ziadne zmeny.
Pojdem na HBO, tj pretlakove hyperbaricke kyslikove kazdodenne sesie(1 hodina denne v 1.3 atmosfery cisteho kyslika) a za mesiac -dva sa mi to velmi pravdepodome  v hlave zahoji.
Kedze v nemocnici za to pytaju hrozne peniaze, az 1000 dolarov za hodinu, rozhodol som sa kupit vlastnu hyperbaricku komoru, vlastne plastikovy zipsovany vak, lebo aj tak mi to tie svine poistovne nezaplatia.
Napriek velkym uspechom pri porazkach a inych problemoch s hojenim  to neschvalili  tj je to
"len" alternativna metoda a za to poistovne neplatia.

tak to ma mrzi , myslel som si ze porazky su tiez z upchatych ciev ked sa krv nedostane do mozgu



125

Re: srdce

Mozu byt aj z upchatych ciev(uprinne povedane niekoko dni sam sa zanedbal) a mozu byt az z pretrhnutej cievy. Ktory ma  ja ma v podstate nezaujima, po case sa to zahoji alebo  odopcha, ale na poskdenu cast mozgu robi dpbre extra prosum kyslika, nelen zez kvr, ale aj lynfu. lebo v 1.3atmosfery cisteho kyslika sa dostane vyse 5 nasopbok aj do miest, kde je zastaveny prisun krvi.



126

Re: srdce

RNG napísal(a):

    Doporucujem ti nahradit warfarin nattokinazou a serrpapeptazou. Tie totiz nielen bezpecne riedia krv, ale rozbijaju aj krvne zrazeniny.
    Na kalcifikaty v makkom tkanive odporucam brat aspon 10 000 IU vitaminu D-3 a 200 mikrogramov vitaminu K-2(MK7) Rano. Tiero vitaminy vedia presunut postupne kalcifikaty z makkych tkaniv do kosti.
    V pripade nutnosti aj chelaciu pomocou EDTA, 1 gram rano, a remineralizacia vecer.

Ahoj RNG,
Ta nattokineza a serrapeptasa, moze byt tato:
http://eu.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Natto-Serra-90-Veggie-Caps/50502

alebo radsej kupit osobitne?
napr:
http://eu.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-High-Potency-Serrapeptase-120-000-SPUs-90-Veggie-Caps/23747

Nasiel som tento multi mineral s D3 a K2, moze byt?
http://eu.iherb.com/Now-Foods-Bone-Strength-240-Capsules/437

Naposledy upravil: plsfy (2016-01-30 15:35:08)



127

Re: srdce

plsfy napísal(a):
RNG napísal(a):

    Doporucujem ti nahradit warfarin nattokinazou a serrpapeptazou. Tie totiz nielen bezpecne riedia krv, ale rozbijaju aj krvne zrazeniny.
    Na kalcifikaty v makkom tkanive odporucam brat aspon 10 000 IU vitaminu D-3 a 200 mikrogramov vitaminu K-2(MK7) Rano. Tiero vitaminy vedia presunut postupne kalcifikaty z makkych tkaniv do kosti.
    V pripade nutnosti aj chelaciu pomocou EDTA, 1 gram rano, a remineralizacia vecer.

Ahoj RNG,
Ta nattokineza a serrapeptasa, moze byt tato:
http://eu.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Natto-Serra-90-Veggie-Caps/50502

alebo radsej kupit osobitne?
napr:
http://eu.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-High-Potency-Serrapeptase-120-000-SPUs-90-Veggie-Caps/23747

Nasiel som tento multi mineral s D3 a K2, moze byt?
http://eu.iherb.com/Now-Foods-Bone-Strength-240-Capsules/437

Ahoj . RNG odporuca bone strength takze moze byt , u natto a serra to je jedno ale ked si to kupis zvlast ta to vijde v konecnom dvosledku lacnejsie



128

Re: srdce

.



129

Re: srdce

Ahoj RNG , vlastna hyperbaricka domaca komora ? Vak na zips ? To ma velmi zaujalo,mohol by si tu dat link kde sa to da kupit ? Aka je cena ? Dik.



130

Re: srdce

Poriadna, samozrejme, ako zo vsetkymi zariadeniami co sa tyka zdravia. Kedze ja sa nezmestim do najmensej,(24 inch)
tak nablizsia vacsia(31 inch) je 6250 dolarov plus 1500 dolarov kyslikovy koncentrator.
Medzitym ma ale stary pan doktor, alternativny, (95...) rokov diagozoval zo zapalom triklaneho nervu, co som aj povodne aj predpokladal a tak som na hojenie zvolil masivne davky DHA vo forme trescej pecienky v trescom oleji a odporuci mi 4 az 5 krat hyperbaricku komoru, s vyssim tlakom ako tie 1.3 atmosferove. To bude definivne lacnejsie, aj ked rataju na navstevu 250 dolarov.



131

Re: srdce

Rng z coho vsetkeho mozu byt extrasystoli ?
Chcem vyskusat 1-2 mesiace brat vsetky doplnky nato , PQQ, Ubiquinol , ATP , Royal jelly , NADH .
Takze to bude dost penazi premna, zaujma ma ale ze keby mi to aj nadalej pretrvava kde by mohla byt este chyba ?



132

Re: srdce

Skus. Extra systoly su najme z nedostatku roznych latok, ako ziik, magnesium a uz menovane.



133

Re: srdce

RNG napísal(a):

Skus. Extra systoly su najme z nedostatku roznych latok, ako ziik, magnesium a uz menovane.

A myslis si ze ma zmysel ist vsetky tie co som napisal dlhsie ako 2 mesiace ked to nepomoze ?
zinok magnezium berem pravidelne



134

Re: srdce

Pomoc pri extra sytoliach sa musi ukazat do 2 tyzdnov. ked pouzijes spravny prostriedok



135

Re: srdce

RNG napísal(a):

Pomoc pri extra sytoliach sa musi ukazat do 2 tyzdnov. ked pouzijes spravny prostriedok

PQQ , Ubiqunol , ATP , NADH , Royal jelly , Minerali + vitaminy co odporucas .
Existuje este nejaky iny "prostriedol" ? ci jeden z tychto musi zaucinkovat ?



136

Re: srdce

To je zhruba vsetko, co mi prichadza  na mysel



137

Re: srdce

RNG moze sa srdce zastavit len tak ze ma napriklad malo energie ?
Niekedy mam pocit ze mi srdce udiera slabucko a som v tedy unaveny dost hlavne na ociach . Bojim sa ze by sa mohlo zastavit tak ma vivedte z omylu nech som kludnejsi , dal som si aj ATP ale to nepomohlo velmi .



138

Re: srdce

Nepravdepodobne. Pokial  nemas srdcde vazne napadnute alebo zapchanu cievy, tak nezastane.



139

Re: srdce

RNG su elektornicke tlakomeri spolahlive ? dnes mi 3x na lavej ukazal okolo 130/70 a 3x na pravej 150/70
potom som si odmeral na normalnom klasickom obidve ruky a boli lava 120/60 a prava 130/70 .
je aj rozdiel na ktorej ruke sa mera tlak ? trosku som sa zlakol ked mi ukazalo 150/50 prvy krat yikes



140

Re: srdce

Tlak v tele je kontrolovany napetim svalov, preto je dobre polozot si rulu na stol, v tej istej vyske, zhruba na urovni srdca.
Samozrejme su kvalitnejsie a menej kvalitne elekronicke tlakomery.



141

Re: srdce

RNG uz mam doma doplnky na extrasystoli , toto davkovanie bude dostacujuce ?
ATP 375mg denne
NADH 10mg
Royal jelly extrakt 3x 1000mg z toho 333 .
Royal jelly v mede 1x 6g do ranajok
Ubiquinol 100-150mg denne
PQQ 10mg
Magnezium a ostatne klasika

budem to brat 2 mesiace



142

Re: srdce

OK. To by malo na srdce pomoct na rozne problemy.



143

Re: srdce

RNG napísal(a):

OK. To by malo na srdce pomoct na rozne problemy.

myslis si ze na extrasystoli moze pomoct aj nattokinaza ? alebo to s tym nema nic spolocne ?



144

Re: srdce

Ked je krv redsia, ma srdce mensiu namahu ju pumpovat.



145

Re: srdce

Rng je Policosanol a red yeast rice na znizenie tlaku dobre tiez ?

alebo je na tlak nieco ine dobre ? cital som iba o Hlohu a nattokinaze .
U hlohu ma zaujma ci sa neda brat preventivne proti infarktu , kedze rozsiruje cievy mensia pravdepodobnost ze sa krvna zrazenina niekde zachyti .
Ma Hloh taky isty ucinok ako Arginin ? ten tiez rozsiruje cievy

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2016-02-29 14:12:47)



146

Re: srdce

Nie
Samozrejme hloh pomaha ciastocne proti infakttom  lebo rozsirure cievy Ani nie natolko, ako cistwenie ciev lecitinom a najme riedenie krvi a rozbijanie krvnych zrazenin nattokinaziu a serrpapeptazou.



147

Re: srdce

Ahoj rng mal som v krvi zvysene
KRP a KRI , ani jedno som na internete nenasiel yikes mal som to zvysene velmi doktorka mi povedala ze je to nejaky enzym alebo nieco co naznacuje riziho ochorenia srdca . Vies oco ide ? vydesila ma lebo povedala ze moze byt nieco s myokardom a ze je to vazne ... uz som nasiel na nete co to je
reuterov index aterogenity
a
index aterogenity

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2016-03-08 17:59:33)



148

Re: srdce

Nemam ani sajnu