51

Re: srdce

Ako som povedal uz viackrat, tvoje problemy su najm,a zo zleho travenia, z toho mas nedostatok roznych zivin, znicenu probioticku crevnu floru a teda nizku imunitu.
Na alergie vzdusne odporucam quercitin, 3 x 600 mg miesto steroidnych hormonov, co su skodlive chemikalie na umele potlacenie alergii. ri nedostatku zivin, nedostatku kyselin v zaludku mozes dostat otravu zaludka kedykolvek viac zjes a stress ti navedie prudke dychanie a k normalnej tetanii(nedostatok mineralov v krvi) sa ti este prida hyperventilacna a zacnes panikarcit a dusit sa.
To nie su ziadne  psychologicke problemy ale vyzivove.
Samozrejme kedze lekari nevedia vela o vyzive a este menej o doplnkoch, tak ti lekarka predpise nieco na utlmenie, nejaky chemicky  "oblbovak", mozno aj navykovy, takze sa ho nebudes moct ani zbavit.



52

Re: srdce

RNG napísal(a):

Ako som povedal uz viackrat, tvoje problemy su najm,a zo zleho travenia, z toho mas nedostatok roznych zivin, znicenu probioticku crevnu floru a teda nizku imunitu.
Na alergie vzdusne odporucam quercitin, 3 x 600 mg miesto steroidnych hormonov, co su skodlive chemikalie na umele potlacenie alergii. ri nedostatku zivin, nedostatku kyselin v zaludku mozes dostat otravu zaludka kedykolvek viac zjes a stress ti navedie prudke dychanie a k normalnej tetanii(nedostatok mineralov v krvi) sa ti este prida hyperventilacna a zacnes panikarcit a dusit sa.
To nie su ziadne  psychologicke problemy ale vyzivove.
Samozrejme kedze lekari nevedia vela o vyzive a este menej o doplnkoch, tak ti lekarka predpise nieco na utlmenie, nejaky chemicky  "oblbovak", mozno aj navykovy, takze sa ho nebudes moct ani zbavit.

A myslis si ze quercetin je natolko silny ze mi odupcha poriadne nos ? Lebo mozem ho mat upchaty uz len preto ze mam znicenu sliznicu 2 mesiace som pouzival otrivin . Na alergologii mi povedali ze alergiu nemam nanic . Berem mineraly aj vitaminy tak ako si radil aj probiotika a vlakninu , neviem ci je to stale tym travenim kedze som od malicka sportoval moj % tuku je okolo 10% .
Da sa quercetin kupit aj v lekarni ci je to tiez len doplnok ?
A este ma zaujma ci toto nemoze sposobovat zlcnik tieto stavy uzkosty a stress , mal som zvyseny bilirubin obidva .
A este otazka pod rebrami v strede kusok pod nimi mam taku malu kosticku neviem ako sa vola na obrazkoch neni ukazana , a ta ma boli niekedy cim to moze byt , ked sa snazim meditovat po sediacky a dycha do branice tak ako keby ma tam nieco tlaci po rebrami v strede pri tej kosticke . po leziacky je to pohode ale po sediacky nemozem robit take plne nadychy a ked ho urobim tak ma to tam tlaci .

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-05-31 11:57:18)



53

Re: srdce

Nosna sliznica nevylucuje hlieny z nicoho nic.
Moze to byt alergia zo vzduchu alebo rozne infekcie. A moze to byt aj reakcia na chemikalie, vcitane roznych liekov.
Quercitin je potravinovy doplnok, nachadza sa v roznych potravinach,napr v cibuli,  ale v mensich mnozstvach
Stres moze sposobovat vselico v tele, ale rozhodne nie zapchaty nos hlienami.
Naspodu pod rebrami v strede je solar plexus. Tam sa casto  u mnohych prejavuju bolesti zo zlcnika, ale mozu byt aj inde, mne sa napr prejavovali na pravej strane pod rebrami, takze som si myslel ze sa jedna o otravu zaludka.



54

Re: srdce

RNG napísal(a):

Nosna sliznica nevylucuje hlieny z nicoho nic.
Moze to byt alergia zo vzduchu alebo rozne infekcie. A moze to byt aj reakcia na chemikalie, vcitane roznych liekov.
Quercitin je potravinovy doplnok, nachadza sa v roznych potravinach,napr v cibuli,  ale v mensich mnozstvach
Stres moze sposobovat vselico v tele, ale rozhodne nie zapchaty nos hlienami.
Naspodu pod rebrami v strede je solar plexus. Tam sa casto  u mnohych prejavuju bolesti zo zlcnika, ale mozu byt aj inde, mne sa napr prejavovali na pravej strane pod rebrami, takze som si myslel ze sa jedna o otravu zaludka.

Oplati sa mi ten quercetin raz som bral Alerid tiez na upchaty nos a nepomohlo a zase 30 euro vyhodit uz ked som dal do doplnkov asi 250 sad
Co odporucas este na upravu travenia berem : Probiotika rozpustne v crevach , vlakninu 10g jablcnej 10g psyllia + zo stravy , Pankreatin . Neviem co take este myslis si ze ten betain HCL by pomohol ? je to tak kyselina , a moze to uskodit pokial kyseliny mam dost a s betainom hcl jej budem mat prilis vela ?
Dnes idem k doktorko ta ma posle na solo brucha lebo som mal zvyseni davno bilirubin tak ze ci je zlcnik ok , lebo tam ma to boli pod rebrami skor tak povrchovo nie uplne , ale nie tak ako keby z vnutra , ale ked sa nadychnem hlboko do brucha tak ma to tam tlaci trosku .



55

Re: srdce

Nuz zialbohu nemam krystalovu  gulu, kde by som nasiel presne co ti to sposobuje, ja ti radim len to, co ma napadne, co by ti to sposobovalo a nejake doplnky co by ti jednotlive priciny  odstranili. Privela kyseliny je mytus sireny lekarmi na to aby mohli proti palam predpisovat lieky, co potlacia vyrobu kyselin, takze potom nema co v pazeraku palit.
Skutocne merania stavu kyselin a ich vyroby sa daju robit len metodou Heidelbergovej kapsule , ktopry al;e velka vacsina gastroenteorologov ani nepozna, hoci je stary uz vyse 40 rokov.
http://www.antiagingwellnesscenter.com/phcapsule.shtml
to by im totiz naburalo ich teorie o privela kyselinach. Hladiny namerane u mladych ludi zdravych boli PH1 az PH1.6, ale vacsina ludi ma menej=vyssie PH, ludia s problemom travenia a palami len 2.5 az 4, niektori az blizo 7, co je uplne zlyhanie vyroby kyselin.
Aj sedliacky rozum dava cloveku, ze ked mas v zaludku kvasenie a hnitie, tak tam nemoze byt dost kyselin. Kyseliny totiz zabiju mikroby.
Ale lekarov neucia rozmyslat ,  len aplikovat to co ich ucia v skolach, ine je dokonca zakazane.
Zapaly v tele potvrdi z krvi CRP test, zlcove problemy zase pecenove enzymy.
A zlcove kamene vidiet aj na jednoduchom ultrazvukovom obraze, a samozrejme ovela presnejsie na CT scane..
Bolesti na spodu hrudneho kosa mozu byt aj zo zapalu zaludku, aj zapalu branice.

Naposledy upravil: RNG (2015-06-01 20:35:45)



56

Re: srdce

RNG napísal(a):

Nuz zialbohu nemam krystalovu  gulu, kde by som nasiel presne co ti to sposobuje, ja ti radim len to, co ma napadne, co by ti to sposobovalo a nejake doplnky co by ti jednotlive priciny  odstranili. Privela kyseliny je mytus sireny lekarmi na to aby mohli proti palam predpisovat lieky, co potlacia vyrobu kyselin, takze potom nema co v pazeraku palit.
Skutocne merania stavu kyselin a ich vyroby sa daju robit len metodou Heidelbergovej kapsule , ktopry al;e velka vacsina gastroenteorologov ani nepozna, hoci je stary uz vyse 40 rokov.
http://www.antiagingwellnesscenter.com/phcapsule.shtml
to by im totiz naburalo ich teorie o privela kyselinach. Hladiny namerane u mladych ludi zdravych boli PH1 az PH1.6, ale vacsina ludi ma menej=vyssie PH, ludia s problemom travenia a palami len 2.5 az 4, niektori az blizo 7, co je uplne zlyhanie vyroby kyselin.
Aj sedliacky rozum dava cloveku, ze ked mas v zaludku kvasenie a hnitie, tak tam nemoze byt dost kyselin. Kyseliny totiz zabiju mikroby.
Ale lekarov neucia rozmyslat ,  len aplikovat to co ich ucia v skolach, ine je dokonca zakazane.
Zapaly v tele potvrdi z krvi CRP test, zlcove problemy zase pecenove enzymy.
A zlcove kamene vidiet aj na jednoduchom ultrazvukovom obraze, a samozrejme ovela presnejsie na CT scane..
Bolesti na spodu hrudneho kosa mozu byt aj zo zapalu zaludku, aj zapalu branice.

No branica to asi neni , kedze si zakaslem 2-5 x denne , takze skor ten zaludok a tym moze byt sposobene ze osm nafuknuty trochu a tlaci to na solaris , berem Pankreatin 2 dni od vtedy ma vlastne boli oblast solarisu z toho to asi nemoze byt ze by to sposobovalo v zaludku nieco zle , co je dobre na zapal zaludku berem uz druhy tyzden citricidal .
Takze asi jedina moznost je betain hcl , ci este nieco by si doporucil ? vlakninu mam dost , probiotika mam .
Neviem ako sa moze este prejavit nedostatok kyselin v zaludku .



57

Re: srdce

Njz mikroby v zaludku sa daju aj pri nedostatku kyselin potlacit glgom koloidnej striebornej vody, co radim najma ludom s vredami, kde nemozem odporucat brani kyselin, aby to vredy este viac neposkodilo Naviac zaludocne vredy su na 98% sposobene helikobakterom pilori , ktory sa da potlacit pitim 4 x 1/4 deci koloidnej striebornej vody, najepsie na prazdny zaludok asi 4 tyzdne.
Niektore mikroby sa vedia zdruzit do velkych zhlukov a spolocne sa branit maskovanim, vtedy treba pouzit odmaskovace ako NAC a serrapeptazu, inac do nich nevie preniknut dostatok antimikrobialnych latok na ich znicenie.
Ale v normalnom zdravom zaludku sa zapaly a nafukovanie mozu diat len pri nedostatku kyselin.



58

Re: srdce

RNG napísal(a):

Njz mikroby v zaludku sa daju aj pri nedostatku kyselin potlacit glgom koloidnej striebornej vody, co radim najma ludom s vredami, kde nemozem odporucat brani kyselin, aby to vredy este viac neposkodilo Naviac zaludocne vredy su na 98% sposobene helikobakterom pilori , ktory sa da potlacit pitim 4 x 1/4 deci koloidnej striebornej vody, najepsie na prazdny zaludok asi 4 tyzdne.
Niektore mikroby sa vedia zdruzit do velkych zhlukov a spolocne sa branit maskovanim, vtedy treba pouzit odmaskovace ako NAC a serrapeptazu, inac do nich nevie preniknut dostatok antimikrobialnych latok na ich znicenie.
Ale v normalnom zdravom zaludku sa zapaly a nafukovanie mozu diat len pri nedostatku kyselin.

dobre objednam betain , serrapeptazu beriem , a KS pijem ked ma napadne deci len tak preventivne .
Dakujem zatial .



59

Re: srdce

SK staci glg, ked mas v zaludku bolest. Ale viackrat denne, lebo ucinok KS v zaludku je pod 1 minutu, nie dlhodobo.



60

Re: srdce

Rng chcem sa opytat ze ci vsetky problemi so srdcom sa daju zistit u kardiologicky ?
Alebo su take ze napr clovek chodi kazdy pol rok na preventivku a aj tak s nim nieco moze mat ?
A este ze ci moze nejaka porucha so srdcom sposobovat uzkosti , alebo toto srdce nema nasvedomi ?

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-11-18 15:56:38)



61

Re: srdce

Zialbohu nie. Mam pred ocami klasicky pripad mojho kolegu, ktory isiel na zatazkavaci test na srdce, test absolvoval vyborne, ale par krokov za odinaciou skolaboval na porazku a skoro zomrel. Tj s dokumentom ze ma srdce v poriadku.
Preto odporucam kazdemu si cistit cievy lecitinom, znizovat hladinu homocysteinu vitaminami B-6 B-9 as B-12, a vacsine stredoeuropanov brat fibrinolyticke enzymi na riedeniemkrvi a odstanovanie krvnych zrazenin.
Stress a uzkost moze ovlyvnit srdce, ale nie sposobit infarkt.



62

Re: srdce

RNG napísal(a):

Zialbohu nie. Mam pred ocami klasicky pripad mojho kolegu, ktory isiel na zatazkavaci test na srdce, test absolvoval vyborne, ale par krokov za odinaciou skolaboval na porazku a skoro zomrel. Tj s dokumentom ze ma srdce v poriadku.
Preto odporucam kazdemu si cistit cievy lecitinom, znizovat hladinu homocysteinu vitaminami B-6 B-9 as B-12, a vacsine stredoeuropanov brat fibrinolyticke enzymi na riedeniemkrvi a odstanovanie krvnych zrazenin.
Stress a uzkost moze ovlyvnit srdce, ale nie sposobit infarkt.

No dobre dakujem , ja som za 8 mesiacov neprisiel nato co mi je vlastne , uzkosti co mam su asi psychickeho povodu a niesu take ako na zaciatku mavam uzkost pri jedle napriklad .
Ale co ma trapi tiez je ze mi zvykne Srdce tak silno udriet niekedy , je to asi 1 uder , 1 sekunda kedy ma ako keby zamrazi a v celom tele mam zimomriavky a potom mam taky divni pocit . Kardiologicka povedala ze to je len aritmia , neviem ci mozem byt toto aritmia .
mam len 21 rokov , berem uplne vsetky doplnky ktore radis , aj navyse ako si pisal b6 b12 b5 , lecitin , serrapeptazu nepravidelne mk7 atd atd .



63

Re: srdce

Stafo a kavu pijes este ?

ja som si dal predvvcerom salku kavy asi po roku len tak a za 20min tlak do hlavy dosiel , pocit jak napity a az do depresie malej to prehupovalo .... weird ..   vcera a dnes pohodka... skusim si dat kavu cez vikend ci to vyvola tie stavy znovu..



64

Re: srdce

letto napísal(a):

Stafo a kavu pijes este ?

ja som si dal predvvcerom salku kavy asi po roku len tak a za 20min tlak do hlavy dosiel , pocit jak napity a az do depresie malej to prehupovalo .... weird ..   vcera a dnes pohodka... skusim si dat kavu cez vikend ci to vyvola tie stavy znovu..

Nie kavu nie z tej mam strach skusal som ale mal som strasne uzkosti .

Rng poprosim odpoved na otazku vysie



65

Re: srdce

aj si zistil preco to tak moze byt ? tie uzkosti ?



66

Re: srdce

letto napísal(a):

aj si zistil preco to tak moze byt ? tie uzkosti ?

ee neriesim smile uz som skusil asi vsetko uz nemam peniaze na dalsie hluposti smile jedine co skusim este je CoQ10 PQQ a to je vsetko smile



67

Re: srdce

nj sak ja tez som minul miliardu uz na to secko smile ... aj si sa odvtedy dopracoval k niecomu smerodatnemu ?

ten betain a enzymy davas ? ci tusim ze ty si mal ok travenie ci chybala ti kyselina?



68

Re: srdce

letto napísal(a):

nj sak ja tez som minul miliardu uz na to secko smile ... aj si sa odvtedy dopracoval k niecomu smerodatnemu ?

ten betain a enzymy davas ? ci tusim ze ty si mal ok travenie ci chybala ti kyselina?

negrga sa mi ale nemam problemi mzono mi pomalsie trave ale bolesti nemam ziadne , kyselinu davam 1-2 s jedlom pankraetin 1 s jedlom smile a k nicomu som sa nedopracoval uz som vyskusal vsetko big_smile



69

Re: srdce

mno tak vidis, nic ti neni, nemal si sa ani k comu dopracovat big_smile  si zdravy , problem solved big_smile



70

Re: srdce

Veľmi nepríjemnou poruchou rytmu srdca je palpitácia = preskočenie alebo výrazné búšenie srdca

takto nejako by som to opisal ale vyrazne busenie alebo preskocenie je len jeden krat ked mi tak vyrazne udrie srdce alebo poskoci .
skoda ze neviem ako to riesit kedze sa to neda nikde docitat sad



71

Re: srdce

Na arytmiu pomaha brat horcik/magnesium, alebo preparaty obsahujuce vitamin B-4(adenine) ako NADH a ATP. Pripadne so posilnit vyrobu energie branim ubiquinolu a tiez posilnit mitochondrie branim PQQ.
To su ale problemy obvykle starsich ludi, ako napr mna...



72

Re: srdce

RNG napísal(a):

Na arytmiu pomaha brat horcik/magnesium, alebo preparaty obsahujuce vitamin B-4(adenine) ako NADH a ATP. Pripadne so posilnit vyrobu energie branim ubiquinolu a tiez posilnit mitochondrie branim PQQ.
To su ale problemy obvykle starsich ludi, ako napr mna...

problemi starsych myslis ATP a mitochondrie ci aritmia ?
Horcik beriem + objednam si ubiquinol
B4 som nenasiel cisto ani na swansone ani na iherbe . iba nieco s niacino msa tam splietalo



73

Re: srdce

Arytmia je obvykle dosledok malo energie vyrobene mitochondriami. Preto branie ubiquinolu a podpora mitochondrii PQQ vedie k zvyseniu vyroby ATP.
Inac stabilny ATP dnes existuje ako doplnok.



74

Re: srdce

RNG napísal(a):

Arytmia je obvykle dosledok malo energie vyrobene mitochondriami. Preto branie ubiquinolu a podpora mitochondrii PQQ vedie k zvyseniu vyroby ATP.
Inac stabilny ATP dnes existuje ako doplnok.

Dobre Vyskusam ubiquenol 200mcg prvy tyzden potom to znizim na 100 .
PQQ ktory odporucas a ake davky ? objednal som od doctora best 20mg 30capsuli sad 18 euro na mesiac

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-11-20 19:28:30)



75

Re: srdce

OK, ja mam tento
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … 0-veg-caps



76

Re: srdce

cenovo je to to iste asi ked objednavam na slovensko .
PQQ beries pravidelne a ATP ? Ci tiez ich beries nepravidelne ako Ubiquinol


https://www.t-nation.com/supplements/gr … ive-longer
Pekny clanok pisalo sa tam aj otom ze aerobne cvicenie aj anaerobne zvysuje pocet mitochondrii , je to to iste ? som myslel ze cvicenie prave mitochondrie bude nejako nicit smile

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-11-20 21:33:44)



77

Re: srdce

V podstate nic neberiem pravidelne. Beriem to, co momentalne najviac potrebujem.Casto mi na viac nezostane miesto, predsa clovek nemoze brat viac ako 2-3 hrste doplnkov denne. Takze ked som chory, beriem prakticky len antimikrobialne, bezne ked som OK sa sustredim na antioxidanty, pomoc traveniu a prostriedky na energiu. Tiez kedy mi to len vijde, beriem doplnky na chudnutie, kedze este stale mam privelku vahu, co je zle na cukrovku.
Co beriem pravidelne su nattokinaza a serrapaptaza, kedze tieto ostavaju v tele len asi 12 hodin a v case ked ich nezoberiem ma moze porazit alebo dostat infarkt, alebo krvne zrazeniny kdekade po tele. No a beriem mikrovlakniny obcas probiotika, najma ustne probiotika aby som si ochranil zostavajuce zuby.
PQQ ubiquinol a dokonca aj ATP beriem najma ked mam pohon v robote.



78

Re: srdce

Dakujem Rng este taka otazka blba na ktoru asi ani odpoved nepoznas kedze liekmi sa nezaoberas .
Mam tu aritmiu a niekedy sa mi stane za mensi cas castejsie a niekedy mi bije srdiecko uplne potichu ze si myslim ze mi uz ani nebije a mam potom strasnu uzkost . Je to asi 1x za 2 mesiace mozno 1x za mesiac si davam Hypnogen , aby ma uvolnilo a nevyskocil som z okna . Viem ze to neni zdrave ale raz za mesiac to hadam neuskodi . skusal som aj vsetko ostatne theanin , st johns herb ale to je asi na ine problemi . Takze moja otazka jje ze ci poznas nejaky oblbovak ktory ma najmenej vedlajsich ucinkov . niesom nanich zavisli hovorim , teraz som ho mal naposledy asi pred 2 tyzdnami ked som cestoval a mal som uzkost a predtym az cez leto .

Dakujem . Dufam ze PQQ , Ubiquinol a aj ATP mi pomozu odstranit aritmiu a tym padom aj uzkost lebo uz s tym bojujem skoro rok a bojim sa ze to neni aritmia ale ze mam nieco so srdcom sad

asi 4 dni uz nemam b complex a zda sa mi ze sa mi to zhorsilo dost sad

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-11-20 22:20:49)



79

Re: srdce

Hypnogen/zolpidem je liek na kratkovobe pouzitie,  sedativum(tj ukludnovac)
https://www.patientslikeme.com/treatmen … t#overview
Mal by ho nahradit dostatocne L theanine v davke 2 x 400 MG, pripadne na noc melatonin a ine utlmovace/uspavace, ako chmel, valerian, matricaria atd.
Uzkost nema nic spolocne s cinnostou srdca, leda ze by si mal panicku poruchu, co je vlastne hyperventilacna tetania, mozno aj samotna mineralova tetania s tym skrizena. Na to by som bral stres B plus C a uz spomenute ukludnovace a mineraly na kosti.



80

Re: srdce

RNG napísal(a):

Hypnogen/zolpidem je liek na kratkovobe pouzitie,  sedativum(tj ukludnovac)
https://www.patientslikeme.com/treatmen … t#overview
Mal by ho nahradit dostatocne L theanine v davke 2 x 400 MG, pripadne na noc melatonin a ine utlmovace/uspavace, ako chmel, valerian, matricaria atd.
Uzkost nema nic spolocne s cinnostou srdca, leda ze by si mal panicku poruchu, co je vlastne hyperventilacna tetania, mozno aj samotna mineralova tetania s tym skrizena. Na to by som bral stres B plus C a uz spomenute ukludnovace a mineraly na kosti.

vsetko berem okrem bcka teraz .
no umna je to taka uzkost ze mam taky jemni tlak na hrudi , co je asi sposobene aritmiou .

L theanin som bral ale neucinkoval mi dobre jedine tento hypnogen mi zabera .

Co sa tika melatoninu tak ten je navykovy nie ? nemoze sa brat dlhodobo



81

Re: srdce

Melatonin nie je navykovy, hoci ho neodporucam brat dlhe mesiace. Obvykle sa spankovy rezin dostane spat do kolaji skor nez za tyzden. Spat treba v uplnej tme a tichu, a cez den treba byt na silnom svetle, lebo tak sa zo serotoninu  vyraba na svetle a uvolnuje v noci nas vlastny melatonin



82

Re: srdce

Dakujem a RNG ako dopadol potom ten tvoj kamarat co skolaboval ked odisiel od kardiologicky ? Vyriesil problem nejako ?
Skolabovanie je vlastne z toho ze srdce tvori malo energie ATP ?



83

Re: srdce

Nuz trvalo mu to mesiace, nez sa mu to zlepsilo dostatocne.Pri tom cviceni mu totiz zhustla krv a vytvorili sa tromby, ktore mu zapchali vencove cievy, tj dostal infarkt.
Dnes uz aj meraju priechodnost ciev, takze sa to stava zriedkavejsie, a ked ma niekdo zanesene vencove cievy, tak ho rozhodne neprehlasia za zdraveho.
Zialbohu este stale nikdo (az na vzacne vynimky) netlaci cistenie ciev lecitinom, lipazou  a chelaciou. A riedenie kvri bezpecne fibrinolytickymi enzymami. A tak vyse polovice ludi nakoniec zomrie na porazky a infarkty, tiez na zlyhana roznych nedokrvenych organov.



84

Re: srdce

vedcsia pravdepodobnost upchatia ciev je u ludi s priepustnym crevom ? kvoli tomu ze sa dostavaju do krveho obehu vecsie castice ?

a este si pisal ze chelatormi sa liecil to je myslene nieco ako ALA ?

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-11-24 09:20:45)



85

Re: srdce

Cievy maju nanosy zlozene na 80% z oxidovanych a polymerizovanych=znicenych polynenasytenych olejov. 15% je z cholesterolov a 5% su mineralove nanosy, najma kalcifikaty.
No a samozrejme su tam aj fibriny a mozne tromby



86

Re: srdce

fuha ma zaujalo co ste pisali :

,,,,Pri tom cviceni mu totiz zhustla krv a vytvorili sa tromby, ktore mu zapchali vencove cievy, tj dostal infarkt.'''''

Pri cvicenie hustne krv ? preco ? sak pri cviceni sa pije aj vela vody ktora by tu krv mala rozriedovat nie ? Teda ked sa bavime v ramci normalneho cvicenia zdraveho napr s vlastnym telo cca 45minut denne a popritom pitie vela vody...



87

Re: srdce

Nuz on zrejme pocas toho zatazoveho testu vodu nepil. A zapchatie zil mu zrejme nikto nekontroloval
. Inac zriedkavo sa moze uvolnit aj nanos z ciev(tuky, tukovobielkovinne a mineralove nanosy) a aj ten moze zapchat tenke cievy



88

Re: srdce

RNG napísal(a):

Nuz on zrejme pocas toho zatazoveho testu vodu nepil. A zapchatie zil mu zrejme nikto nekontroloval
. Inac zriedkavo sa moze uvolnit aj nanos z ciev(tuky, tukovobielkovinne a mineralove nanosy) a aj ten moze zapchat tenke cievy

Dobre dakujem smile
minule som cital inac clanok ze pocas dportu by sa nemala pit voda . Ale ked sa pocas sportu nepije tak hustne krv a tak sa moze upchat cieva nejaka ?



89

Re: srdce

to uz by bolo ake dementne zeby mu nedavali pit pocas zatazoveho testu ... ale hej mno.. az to je clovek co nesportuje a je fyzicky slaby tak ho to mohlo odpálit alebo nejake tukove nanosy z ciev uvolnit ako pisete.... tazko mno.. to by mal najlepsie vediet ten clovek dotycny... ako sa stravuje... ci ma dostatok pohybu atd... my mozme len tipovat co mu to sposobilo smile

pocas sportu by sa nemala pit voda? big_smile  .. preco?



90

Re: srdce

letto napísal(a):

to uz by bolo ake dementne zeby mu nedavali pit pocas zatazoveho testu ... ale hej mno.. az to je clovek co nesportuje a je fyzicky slaby tak ho to mohlo odpálit alebo nejake tukove nanosy z ciev uvolnit ako pisete.... tazko mno.. to by mal najlepsie vediet ten clovek dotycny... ako sa stravuje... ci ma dostatok pohybu atd... my mozme len tipovat co mu to sposobilo smile

pocas sportu by sa nemala pit voda? big_smile  .. preco?

mala ale cital som raz ze nie big_smile ze to telo zatazuje big_smile:D:D ze sa ma poriadne napit pred a potom po vykone



91

Re: srdce

to asi na Topkach alebo Feminity si videl big_smile ....     ak cvicis nalacno alebo na prazdny zaludok co by sa aj malo prirodzene tak musi a je najvacsi ideal popijat pocas cvicenia po troche...   beztak telo nevie vela vody spracovat naraz a zuzitkovat ked vypijes poriadne vela ... takze to bola blbost jak dvere podla mna big_smile



92

Re: srdce

vsetkym:Menej vody znamena hustejsia krv ktora plynie pomalsie a tak sa moze pravdepodobnejsie zrazat.
Ale skutocne zrazanie krvi zavisi od lepkavosti bielkovin na povrchu krvnych platniciek a to sa da regulovat fibrinolytickymi enzymami.



93

Re: srdce

Rng pisal si nattokinaza 2x 2000FU na pravidelne riedenie krvi , pozeral som si iherb .
Je tam doplnok Natto-Serra 1 kapsula ma 2000FU + 40 000 Serrapeptazy . Myslis si ze toto zlozenie je to iste ako 4000FU ? kedze serrapeptaza tiez riedi krv a ma aj ine vyuzitia , pointa je ta ze
Nattokinaza 90tbl 2000FU za 12 euro ( takze 2 tbl denne ) = 45 davok
Natto-serra 90tbl 2000FU + 40000Serra za 18 euro ( 1 tbl denne ) = 90 davok



94

Re: srdce

Nuz ta kombinacia sa mi vidi lepsia



95

Re: srdce

RNG napísal(a):

Nuz ta kombinacia sa mi vidi lepsia

big_smile ktora teraz ?



96

Re: srdce

Nuz kombinacia Natto a Serrapeptaza.



97

Re: srdce

RNG napísal(a):

Nuz kombinacia Natto a Serrapeptaza.

Takze v podstate ta lacnejsie kedze 2000FU a 40000 Serraptazi je na jednu tabletku a to staci na jeden den .

Este sa chcem opytat ci to staci davat 1 tbl kazde rano nalacno ?


a este jedna otazka ubiquinol sa moze brat nalacno ? pise sa with food .



98

Re: srdce

Dobrý den,
poprosim o radu-som po prekonanej pluc.embolii,potvrdenej scintigrafiou,nastavená na Warfarín,mam stenozu truncus coeliacus 75%.Dnes mi došiel vysledok z CT vyšstrenia,kde popisuju kalcifikované platy v useku abdominalnej aorty s okrajovými nerovnosťami..mám 46 rrokov...uživam lecitin v prašku,Kurkumu 2x1caps.vit B6,B12 a kyselinu listovú,nakoľko mam vysoku hladinu homocysteinu...Chcem sa opýtať,či popri warfarine môžem uživať Serrapeptazu?Teraz som mala INR 2,3..Alebo čo by ste mi doporučili,ako doplniť liečbu,aby som sa zbavila tých platov  vysokeho homocysteinu,
dakujem



99

Re: srdce

Doporucujem ti nahradit warfarin nattokinazou a serrpapeptazou. Tie totiz nielen bezpecne riedia krv, ale rozbijaju aj krvne zrazeniny.
Na kalcifikaty v makkom tkanive odporucam brat aspon 10 000 IU vitaminu D-3 a 200 mikrogramov vitaminu K-2(MK7) Rano. Tiero vitaminy vedia presunut postupne kalcifikaty z makkych tkaniv do kosti.
V pripade nutnosti aj chelaciu pomocou EDTA, 1 gram rano, a remineralizacia vecer.



100

Re: srdce

rng mozes odpovedat na prispevok 97 prosim ?