1

Téma: CERAGEM

RNG, pocul uz o juhokorejskom masaznom lehatku CERAGEM? Je to masirovaci pristroj, ktory ma vynikajuci  masazny a akupunkturny a chiroprakticky ucinok na chrbticu a okrem toho aj infracervene vyhrievanie cez polodrahokamy Jadeitu. Problem je, ze stoji 2700 Eur. Ma vela liecebnzch ucinkov vratane psychickych chorob. Neviem, ci to stoji za taku cenu. Mojej mame vyoperovali platnicku pred 15 rokmi a odvtedy mava stale bolesti, rad by som jej nejako pomohol, ale neviem, ci toto moze pomoct. Vela ludi tvrdi, ze nemohli chodit a teraz sa to dalo doporiadku. Lieci sa tym aj neplodnost, upchate cievy a mnohe ine a hlavne je to skvely detoxikacny pristroj.

Mozes si pozriet ak mas cas tu

http://www.ceragem.com/

Vraj existuju aj nejake cinske napodobeniny za tretinovu cenu, ale nie su tak ucinne. Nepocul si o tom?



2

Re: CERAGEM

Na trhu je hromada roznych infracervenych zariadeni a masaznych pristrojov.
Ci tvojej mame prave takyto pristup pomoze rozhodne nemozem povedat.
Na regeneraciu po operacii sice pomaha infracervene svetlo a niektore masazne pristroje tiez zvysuju cirkulaciu, ale po patnastichm rokoch ked sa to este nezregenerovalo, pochybujem, ze sa to teraz zregeneruje. Tym samozrejme myslim mechanicke poskodenie a operaciu disku.
Skor by som dal na rozne protizapalove(vacsie davky curcuminu, dumbieru, seanolu a enzymov ako serrapeptaza, bromelain) a samozrejme klbove doplnky ako glukosamin, chondroitin, MSM, hyaluronicka kyselina a lyprinol.
Miestne na bolesti  pomoze aj MSM krem, ktory si mozes aj vyrobit sam pridanim MSM do kremu. Pozri napr na moju prirodnu kozmetiku, kde davam az 10% na vahu MSM(okrem inych hojivych veci).
Ale niekedy su bolesti aj z viralnych utokov na nervy, nielen mechanicke a vtedy odporucam sa riadit ako spominam v teme "herpes" a brat vela rybacich olejov(10 gramov denne) alebo krill olej,( 2 gramy denne). Zrejme aj lyprinol, olej zo zelenej musle ma podobne vlastnosti, len je na vahu ovela drahsi a pochybujem, ze to co odporuca vyrobca je dostatocna davka.

Naposledy upravil: RNG (2010-07-06 22:13:52)