1

Téma: ustipnutie

RNG,
asi pred tyzdnom ma nieco ustiplo. Mam cerveny flak na zadku- velkosti 50 centovky. Vobec nemizne, je dost cerveny, teraz uz ani nesvrbi. Neviem co  stym.
Dakujem



2

Re: ustipnutie

Pokial to nerastie, tak to nie je problem.
Ked to zacne rast alebo to ma take striebriste vlocky na tom, tak to moze byt alebo borelioza prenesena bodavym hmyzom, alebo ustipnutie pavukom, kde strwed zacina odumierat, cerniet, tj jed bol nekroticky.
Inac takych ustipnuti a fliackov byva hodne a su povacsine celkom  nevinne.



3

Re: ustipnutie

Pan RNG vcera ma ustipol asi komar alebo nieco podobne na clenku a mam to opuchnute a za 20hodin ma boli okolo toho miesta aj 20cm vyssie... co by ste mi doporucovali?  je to len  napuchnute ziadne striebriste vlocky atd.....    dal som si oreganovy olej , extrakt z olivovych listov, ester C.... zinok plus selen... lugolov roztok pod pazuchu....   co poviete este by sa zistlo na to ?

Ďakujem...



4

Re: ustipnutie

Nuz drazdive latky, co sa dostali do tela ustipnutim sa musia postupne z toho miesta odburat, az potom prestane histaminova reakcia. Enzymi to pomozu odburat skor, curcuminoidy a boswelin pomozu znizit histaminovu reakciu.



5

Re: ustipnutie

Viacej informacii je tu :
http://www.badatel.net/10-najlepsich-pr … e-komarom/



6

Re: ustipnutie

Bananova supka pracuje pomerne dobre.
Zaujimava metoda na cerstve stipance je prilozit na ne medennu mincu a prelepit. Po par hodinach sa med dostane do tela v malom mnozstve cez ranku a kozu a zluci sa s toxinmi a neutralizuje ich. Med je zaroven protizapalova.



7

Re: ustipnutie

To znie zaujmavo smile vyskusam...  dííky moc vospolok smile



8

Re: ustipnutie

OK.