1

Téma: Posilnenie organizmu starsich osob

Pan RNG, chcem Vas poprosit o radu pre moju mamicku.
Mamicka ma 64 rokov. Prednedavnom prekonala pravdepodobne psychicke zrutenie, ktore sprevadzalo trpnutie ruk a noh, pocit na odpadnutie, bolesti v oblasti zaludka , pocit na vracanie a nutkanie na wc. Zavolana zachranna sluzba jej poskytla infuziu ale nic nezistili. Bude absolvovat vysetrenia u jej lekarky. Ake doplnky vyzivy by som jej mala zakupit na posilnenie organizmu, na organy, ktore su oslabene a na ich obnovu.. Premyslam nad DHEA od Swansonu-z Anti-Aging stranok, pripadne na delenie a vyzivu buniek, nieco co moze brat v jej veku aj dlhodobo. Sme Vam velmi vdacne za kazdu Vasu radu a odporucanie!



2

Re: Posilnenie organizmu starsich osob

Nuz ked mam hadat(lebo nemam krystalovu gulu) jedna sa pravdepodobne o tetaniu, tj nedostatok mineralov alebo CO2 v krvi co vsetko vyplyva zo zhorseneho travenia a absorbcie.
Sice pri nizkych hormonalnych hladinach  je hospodarenie s mineralmi znacne zle, tj dobre si doplnit napr yam, co prispeje k zvyseniu aj DHEA,  a povedzme docasne brat aj doplnky na kosti spolu s vitaminmi D-3 a K-2, lebo bez nich sa mineraly porioadne neabsorbuju a uz vobec nie ukladaju.
Mam podozrenie  v jej veku na osteoporozu.