1

Téma: jod transdermalne

RNG v inej teme si mi radil co na fibroadenomy....aplikovala som si jod (jodova tunktura)pod pazuchu,flak zmizol uplne az za cca 24 hodin znamena to teda, ze mam jodu dostatok a pricinou vzniku mojich fibroadenomov nie je nedostatok jodu, ale nieco ine? Co okrem nedostatku jodu môže byť este dovodom ich vzniku? a ake pripravky by som mala potom este brat (okrem enzymov a DIM ktore si mi odporucil) ?Dakujem

Naposledy upravil: Jesabel (2014-03-24 20:30:23)



2

Re: jod transdermalne

Pokial nejes kelp pravidelne, ako ho jedia japonci, nemozes mat dostatok jodu, ani selenu.
Fibroadenomy su utvary, ktore sa vytvaraju najma pri hormonalnych poruchach a nedostatku enzymov.
Takze niekedy moze pomoct brat yam alebo natierat si nohy progesteronovym kremom



3

Re: jod transdermalne

No ide o to ze najma v dosledku hormonov sa vytvaraju ale nielen,mna by zaujimali tie ine dovody pre ktore este mozu vznikat,citala som ze pricinou mozu byt aj parazity ale ine priciny vzniku fibroadenomov som nenasla...vsetky pripravky co odporucas si idem objednat uz som si zriadila bezpoplatkovy ucet...ale chcela som objednat aj ine pripravky v zavislosti od dalsich moznych povodcov fibroadenomov...


.ta jodova tinktura po druhej aplikacii sposobila ze mi scervenala a zosupala sa koza pod pazuchou tak teraz neviem co robit ....



4

Re: jod transdermalne

Zried si tu tinkturu, neviem aku silnu pouzivas. Kazda sa da zriedit  dostatocne, aby kozu nedrazdila.
Jod sa da brat aj ustne, ako kvapky do  pohara vody, aj vo forme tabletiek, aj ako kelp a podobne.
Rozne utvary v tele, nefunkcne , mozu byt sposobene aj parazitmi, takze protiparaziticka kura mnohym pomaha na rozne zdravotne problemy
Uz davno sa vie, ze parazity mozu sposobit aj rakoviny, nielen cysty a ine nefunkcne tkaniva, ako fiobroadenomy, hrcky a podobne.