1

Téma: zapper

ahoj rng co si myslis o zapperu od huldy clark. respektive ci na kolko je nicenie patogenov pomocov frevencii ucinne. vela sa o tom hovori vela sa to propaguje ale nie je to len podvod? uz len fakt ze huldy clark umrela minuli rok na rakovinu proti ktorej ma byt tiez ucinny je na zamyslenie. a este k tomu napisala bestseler o prevencii a predchadzani rakoviny. dakujem za nazor



2

Re: zapper

Zaper je dobre zariadenie, zialbohu este nie dost dokonale na to, aby pracovalo spolahlive. Ale mnoho ludi s nim malo uspech, hoci lekarska komunita ho zatial este neschvalila ako medicke zariadenie.
Ja ho osobne este nemam, ale sledujem vyvoj tychto frekvencnych zariadeni uz dlhe roky, ktore su teoreticky schopne vyrobit frekvencie rovnake, ako v roznych mikroorganizmoch a tym ich doslova skratovat, tj zastavit ich cinnost.
Podobny princip sledovania signalov a ich pocitacovej analyzy sa pouziva aj v roznych diagnostickych zariadeniach, ktore su tak isto este neschvalene FDA ako diagnosticke zariadenia, hoci sa v Rusku a dnes uz aj na Slovensku pouzivaju.



3

Re: zapper

O Zappery som uvazoval aj ja. Ucinnost vsak nie je asi nikde potvrdena. Nejde mi o to aby Zapper bol schvaleny ako zdravotnicke liecebne zariadenie ale skor o to, ci to ma zmysel, ci je ucinny. Ak mate niekto nejake zdroje pojednavajuce o ucinnosti tejto technologie sem s nimi. Ochorenie a umretie autorky zariadenia ako aj studie o boji proti rakovine na tuto chorobu nie je pre mna dobra referencia.



4

Re: zapper

Dr Hulda Clark nie je jedina, co pouzivala frekvencne zariadenie na rozne problemy v tele.V tom pracovalo pred nou uz desiatky vedcov.

Povodne zacala s protiparazitickou zmesou, kde sa casom ukazalo, ze parazity a ich vylucky su casto jednym z dovodov rakovin,
potom zistila ako aj mnohi ini lekari a mikrobiologovia, ze sa daju s takymito zariadeniami znicit aj ine mikroby a casom sa zistilo, ze aj mnohe ine mikroby su priciny rakovin, tj toto zariadenie by mohlo byt uzitocne pri lieceni rakovin sposobenych virusami, bakteriami a podobne.

Ze to nepracuje spolahlive, to som uz zdoraznil ale pochybovat o tom, ze to pracuje je bezpredmetne, lebo su statisice ludi na svete, ktore takymito a podobnymi zariadeniami dnes vyrabanymi roznymi spolocnostami dosiahli pozitivne vysledky.
Takze je to na jednotlivcovi, ci si to zvoli pouzivat alebo nie.
Ziadny liek ani pristup k lieceniu nie je 100% ucinny, to si treba vzdy uvedomit.

To, ze Hulda Clark zomrela na rakovinu je len lacny utok proti podobnym zariadeniam.
V medicine, co by mala byt zasadne veda a nie vec viery su rozhodujuce statistiky, nie individualne pripady.
A statistiky v pripade zapera a podobnych zariadeni sa intenzivne potlacaju vsade v komunikaciach, lebo su nebezpecna konkurencia pre konvencnu medicinu vseobecne.



5

Re: zapper

okrem zapperu je aj plazmovy generator je to uz nieco na lepsej urovni? co myslis?



6

Re: zapper

uz je ich vela aj na slovensku



7

Re: zapper

Ako som povedal, moje lekarske zdroje priam neoplyvaju chvalami na tieto zariadenia, mozno z profesionalnej "ziarlivosti", mozno z dovodu, ze tieto zariadnia nie su dostatocne ucinne casto, nepredvidatelne. Tj mozno ze oficialny lekarsky nazor v USA nesie daco pravdy v sebe, pre zmenu.
V USA su zakazane pouzivat na liecebne ucely, okrem masaznych pulzami a samozrejme su zakazane ako diagnosticke zariadenia.
Takze napriek tomu, ze ako absolvent elektrotechnickej fakulty kedysi davno ani ja nemam ziadny z tychto vo vlastnictve, okrem masazneho pristroja na oci proti makularnej degeneracii.