1

Téma: email

Ahoj RNG, rada by som ta poprosila o tvoj email, kedze moj zdravotny stav je dost komplikovany a  potrebujem sa poradit. Moj prispevok by bol velmi dlhy,a preto to skusam radsej takto. Dakujem



2

Re: email

V prvom rade popzri na rozne temy na www.rng.nazory.eu, kde mozes najst pravdepodobne vacsinu odpovedi na tvoje otazky. Na tomto fore mam denne aj vyse 700 citatelov, na druhom az 300 denne, nie je mozne si predstavit, ze by som kazdemu odpovedal osobne.
Ja totiz mam aj svoje normalne zamestnanie, kde pracujem vyse 60 hodin tyzdenne.



3

Re: email

Dobry den RNG. Chcem sa s Vami poradit ohladom synovej (ojedinelej) diagnozy, ale nechcem to zverejnovat na fore. Prezrela som si forum a nenasla som k tomu temu. Dakujem. Moj mail: drbna888@gmail.com



4

Re: email

Napisal som ti



5

Re: email

Dakujem, ale nemam nic. Ani v spame.



6

Re: email

Dakujem, ale nemam nic. Ani v spame.



7

Re: email

Poslal som to este raZ, ak ti to neprijde,. tak si udala zlu e-mail adresu



8

Re: email

Dakujem,ale nic neprislo opat. Email funguje, tak... Tu je druhy: pilot100200@gmail.com
Ak sa to podari, budem rada.



9

Re: email

OK. Posielal som to z roboty, dnes som doma



10

Re: email

RNG želam celej rodinke krasne, požehnane a pokojne Vianocne sviatky, posiate teplom domova a vela zdravia a šťastia v Novom roku.....Ocenujem Tvoju ochotu pomahat ludom tu na fore , Tvoje rady su nevyčíslitelné!!



11

Re: email

Podobne Vam vsetkym, a zelam vam len to najdolezitejsie v zivote, tj zdravie. Vsetko ostatne sa da jednoduchsie zariadit, ale bez zdravia nic nema naozajstnu cenu.



12

Re: email

Aj ja Vám prajem  pekné sviatky, ďakujem, že nám tu radíte.   smile



13

Re: email

OK



14

Re: email

Ahoj RNG,

Tebe a celej Tvojej rodine prajem stastne a vesele Vianoce. Prajem uspesny vstup, vela stastia a hlavne ZDRAVIA do noveho roku. smile
Dakujem, ze si mi vzdy poradil a pomohol a vdaka za tvoje cenne rady, vela som sa od teba naucil smile Dakujem za inspiraciu smile

Naposledy upravil: Pietro (2014-12-23 22:40:36)



15

Re: email

Podobne Vam vsetkym aj vasim rodinam.