101

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

Kokosovy olej je velmi tekuty pri teplote tela, tj nic nemoze zapchat. A ako nasyteny, nemoze oxidovat a tak stvrdnut, ako ine nenasytene oleje.
Tinitus a nakazy vnutornweho ucha su minoriadne tazko adresovatelne, lebo sa tam priamo nijak nevies dostat a kedze su to dutiny, ani krv s obrannymi latkami sa tam nevie dostat. Tj cisti sa to len hlienami a latkami, co sa s hlienami vyluciju, tj v tomto pripade prchavy oreganovy olej, a Samento, a tiez NAC.
Tema je ale povodne virusy, a na to pomaha len zvysovanie viralnej imunity, hoci nakazy v strednom uchu nie su povacsine viralne,ale mikroby, co vedia zit z hlienov,  len tie potvory virusy sa vsade, kde su ine nakazy zaroven zvezu s nimi.



102

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

Ok,  rozumiem cize brat mam co nepretrzite ? oregano oil 3x2 , samento 3x 15 kvapiek, vitamin c , zinok,selen, colostrum a co dalej ? Serapaptazu mam vysadit beriem ju uz 7 tyzden ? Potrebujem presne vediet co brat co nebrat .... Pisete  aj NAC , ale ten som vylucila kedze som brala aj samento aj serapaptazu. , takze tera
Z uz fakt neviem co vsetko kombinovat a co nie a tiez ako casto teda davkovanie . Vdaka este raz



103

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

NAC by sopm rozhodne nevynechaval, je dost ucinne na odhlienenie a najlacnejsi z ostatnych odhlienovacov.



104

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

Rozumiem. Ale nemozem brat niecoho vela. Odkedy som zacala uzivat prearaty z povodnych 50 kil som schudla na 45. Mam pocit ze som predavkovana,je mi zle casto ma boli brucho som unavena a bez energie. Mam40 rokov tak nic moc v tskom veku  toto... Preto sa pytam co brat pravidelne a kolko toho brat predsa aby som sa vitaminami nepredavkovala co sa tiez rozhodne lahko da.  Cize coho a presne kolko . Oregano grgam cely den A to ho beriem 3 x2 nie je to vela na moju vahu?? Chcem sa zbavit problemu , ale nie na ukor poskodenia inych organov. Doma mam serapaptazu ( tu som brala 7 tyzdnov) samento to somtiez brala rovnako dalej oregano , nac  , vitamin d 3, selen , zinok , chaparal.... Ide o to ze ja som netrpela ako dieta zapalom hornych dych. Ciest takze neviem ako som dosla k takemu problemu Kym teraz trpim a zjavne na jednej strane to mam viac zanesene ... Inhalujem. Oregano ako ste mi povedali ale v jednom uchu mi sustavne zalahuje aj viac sumi huci toto potrebujem zjavne uvolnit , velmi pekne dakujem z rychlu odpoved a radu



105

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

Ak sa ti grga oreganom, znamena ze sa entericka kapsula rozpusta uz v zaludku, tj ze nemas dost zaludocnych kyselin. Takze nemas v poriadku traviaci proces a nediv sa ze stracas vahu, ked nevies stravit poriadne to, co zjes a absorbovat ziviny z toho. To samozrejme vedie k stovkam inych zdravotnych problemov, samozrejme aj k strate imunity a zniceniou probiotickej crevnej flory.
Travenie potrebuje dostatok kyselin enzymov, mikrovlaknin a probioticku crevnu floru



106

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

Ok ale potom co vsetko a kolko toho brat ste mi stale neodpovedali ??? Vdaka



107

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

Nuz obvykle odporucam z toho produktu NOW 3 x 2 kapsule, ja osobne beriem 3 x 3, lebo dom skoro 100 kg, no a na mensie vahy by malo stacit aj menej, povedzme 4 x 1 v tvojom pripade.
Ale tvoj problem nie je davka, ale nedostatok kyselin v zaludku, entericky pokryte kapsule sa maju rozpustat az v zasaditych crevach a nie v zaludku. Nie div, ze mas zaludocne problemy, ked sa ti taka silna korenina dostane do zaludka.
Ale tie problemy su najma z nedostatrku kyselin, lebo tak sa v zaludku mozu udrzat a rozmnozovat rozne skodlive mikroby, ktore bezne dostavame na jedle a pravdepodobne aj enzymov, co ide ruka v ruke
NAC odporucam 2 x 600 mg,
a bezne doplnky ako
zinok, 30 mg
selen 200 mikrogramov
jod 2-6 mg
vitamin C 3 gramy(neutralny, najlepsie ester C)
vitamin E 400 IU
vitamin D-3   2000 az 5000 IU.
A nezabudaj na mikrovlakniny a probioptika, samozrejme



108

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

RNG napísal(a):

Extrakt z olivovych listov posudzujes podla obsahu oleuropeinu, na znacke nezalezi. ja pouzivam tento, co ma vysoky obsah oleuropeinu
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … g-60-caps

swanson ponuka nejaky novy extrakt:

http://www.swansonvitamins.com/swanson- … 0-veg-caps

rng, je to lepsie, ako ten super strength?
dakujem



109

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

Ja odporucam extrakt z olivovych listov kvoli jeho obsahu antimikrobialneho oleuropeinu.
Ten novy extrakt neobsahuje oleuropein, ale len novy antioxidant, hydroxytyrosol.
Tj je vyrobeny na podporu antioxidacie v tele, nie na boj proti mikrobom.



110

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

dakujem!



111

Re: Znicenie virusu v dutinach a odstranenie tinnitusu

OK.
PF 2014 vsetkym !