1

Téma: Artroza.

Dobry den pan RNG,

Chcela by som vas poprosit o radu pre moju tetu. Ma artrozu v kolenach, 3. cize predposledny stupen,  jedno ma uz operovane, druhe este nie. Chodi raz za pol roka na nejake injekcie, ale mam pocit, ze to vobec nezabera, pretoze pred operaciou mala 2.stupen a teraz je 3.stupen. Ma strasne bolesti, berie nejake tbl s opiom proti bolesti, je zaradena do programu na vymenu kolenneho klbu. Berie MSM a natiera kolena DMSO. Ake doplnky by prosim vas este mohla brat?
Dakujem velmi pekne. Pekny den.



2

Re: Artroza.

V prvom rade treba klby mazat, na to treba jest 2 avokada tyzdenne alebo brat CMO
Na klby je mnozstvo doplnkov, treba ich regenerovat vcas, ppokial nie su uplne vydrane.
Mnohokrat su zmeny v klbovh a slachach sposobene vnutrobunecnymi parazitami, ako mykoplazmy, a tak treba proti nim bojpovzat, dlhodobym branim extraktu z olivovych listov, intenzivna davka musi obsahovat 3 x 300 mg oleuropeinu, udrzobna 2 x 150 mg oleuropeinu. Kedze tieto potvory sa v bunkach maskuju, pomaha brat aj odmaskovace, ako NAC)(2 x 600 mg) a serrapeptazu az 3 x 120 000 IU.



3

Re: Artroza.

Dakujem vam velmi pekne. Pekny den :-)



4

Re: Artroza.

OK