1

Téma: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

Chcela by som vas poprosit o radu... 15r dcera jednej mojej znamej ma trosku problemy s nadvahou... nie je vyslovene tucna, skor zacina mat postavu ako taka "mamina". Pritom je vela zeleniny, ovocia, dava si pozor co zje, aj sportuje, hrava volejbal a ine sporty. Ja si myslim, ze je to zalezitost puberty, hormonov.... cim by som prosim vas znamej mohla pomoct?
Velmi pekne dakujem.



2

Re: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

Nuz moze to byt aj nizka cinnost stitnej zlazy(doplnit jod a selen) ale moze to byt aj privela papania, kaloricky.



3

Re: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

Dakujem, info odovzdam.



4

Re: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

OK



5

Re: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

Sprava pre RNG
Dovolujem si Vas poziadat o Vas nazor na tento produkt :
http://www.besthealthnutritionals.com/s … ement.html
Vopred dakujem za Vas nazor.



6

Re: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

Nuz obsahuje spravne veci na chudnutie. Satieral zo safranu potlaca chut, hydroxicitricka kyselina z mangostany(garcinia cambogia) potlaca v bunkach premenu prebytocnych cukrov na tuky, takze ked telo spaluje tuky, co potrebuje na termogeneraciu, spaluje tie co su v zasobe.
Dr Stengler je znamy v dietetike. Ta teoria okolo perilipinu,bielkoviny,  ktora ochranuje tukove bunky pred uvolnovanim tukov je dost nova ale niet dovodu, pre co by som jej neveril, najma ked je to jasne dokazane na zvieratach a potvrdene na ludoch.
Vdaka za uvedenie.

Naposledy upravil: RNG (2014-07-13 06:32:35)



7

Re: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

Aj ja dakujem za Vas nazor.



8

Re: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

OK. Tato tema zaujima aj mna, kedze som poctivym sledovanim rad lekarov v minuliosti tj jedenim hromady sacharidov a rastlinnych tukov dospel k vahe vyse 120 kg, a cukrovke a iste poriadne zapchatych ciev. Sice na tom pracujem intenzivne uz 15 rokov, takze asi mam cievy uz ciste, ale v bunkovych stenach mam este stale zabudovane tie skodlive oxidovane a polymerizovane rastlinne tuky, takze mi DM-2 pretrvava aj ked som uz zhodil 20 kil z vahy, tj zrejme aj cast tych skodlivych zabudovanych tukov.
DM-2 sa mi zlepsila, ale este je to daleko od dobreho, co by som si prial. Hladovat nemozem, lebo by som nebol schopny naplno pracovat, na cvicenie mam primalo casu a tak pomalicky po kilecku zhadzujem vdaka aj roznym doplnkom  ako menovane a ine, co obcas beriem

Naposledy upravil: RNG (2014-11-21 19:19:21)



9

Re: "Buclatost" u 15 rocneho dievcata

Uz to niekto z vas vyskusal,ten slimsucces http://www.besthealthnutritionals.com/s … ement.html