1

Téma: MUDr. Ivan Rusnák (pozoruhodná přednáška)

ZÁKON LÁSKY - MUDr. Ivan Rusnák (pozoruhodná přednáška)“

http://www.youtube.com/watch?v=8b3b09Bf … 4bc0711838

Naposledy upravil: Sisa 24 (2013-01-11 22:21:57)



2

Re: MUDr. Ivan Rusnák (pozoruhodná přednáška)

Velmi rozumne, pri dnesnom svete konzumacie, znicenej moralky, nedostatku viery a zmenenych/zamorenych potravin a roznych chorob, ktore sa doslova vyvyjaju v stovkach laboratorii, kde vyrabaju geneticky modifikovane jprodukty a mikroby je nie div, ze su ludia na rozne choroby chori. Samozrejme psychologia/viera velmi vplyva na vsetko a pri dnesnom zhone a nedostatokoch viery a znicenej moralke je samozrejme treba pozriet aj na tuto stranku pricin a prispevkov k chorobam.
Aj samotne tie laboratoria su financovane ludmi bez viery, casto aj zlymi, dokonca aj znacna cast farmacie a chemie  sa snazi hrat na "stvoritela vytvaranim novych latok, ktore dovtedy v prirode neboli a ktore pre to znamenaju zamorenie a skodlivost. A to vsetko v hombe za peniazmi, bez ohladu na moralne zasady a nasledky svojej cinnosti na svet.
Na ilustraciu, co dokaze to tzv lekarmi nazyvane placebo=viera v ucinok mozno poukazat na cinnost napr samanov, ktori len poskakovanim,  zariekanim ,spevom, okiadzanim a inymi nastrojami na posilnenie viery v ucinok vedia vyliecit az 80% pacentov, zatial vo moderna medicina len o 15% viac, tj asi 95% .
Tj viera a laska su velmi ucinne nastroje na liecenie, podobne aj moralka(pozrite na sirenie pohlavne sirenych chorob, to je  prakticky nasledok nedostatku moralky a viery)

Naposledy upravil: RNG (2013-01-11 23:34:21)



3

Re: MUDr. Ivan Rusnák (pozoruhodná přednáška)

Zasa nejake bu bu bu,alebo je to pravda?

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zahran … demii.html



4

Re: MUDr. Ivan Rusnák (pozoruhodná přednáška)

Vsetky tvrdenia okolo toho, aka je vakcina ucinna zialbohu nie su nikde podporene statistikou zaockovanych proti nezaockovanym.
Keby to bolo naozaj vyhodne, tak preco tu statistiku nikde neuvadzaju?
Viacere spravy, co som cital od mojich lekarskych zdrojov  zialbohu ukazuju pravy opak. Su to ale len malicke privatne studie, takze neviem, nakolko su doveryhodne, ale uz len to, ze velke studie nie su nikde uverejnene mi nasvecuje, ze aj ked ich niekto spravi   l(a iste to niekto urobil)nie su priaznive, tj vhodne na uverejnenie, prave naopak sa musia dobre zatajit..



5

Re: MUDr. Ivan Rusnák (pozoruhodná přednáška)

Spojené štáty čelia chrípkovej epidémii

Moja reakcia, " "

este raz, "     "

a ked nic, tak "A?"

big_smile

nech je hoci aj martanska chripka, je mi to jedno.

Jedna vec, na ktoru dam KRK (ano svoj a nie ostrov v Chorvatsku big_smile )
je to,
ze,

STRACHOM ovladatju ludi...

tj.

postrasia ma, ze "smyka sa! kup si kvaitnu obuv! zabijes sa na chodniku! kupuj kupuuuuj!"

(PS; chodim v teniskach/botaskach, neviem kupit poriadne kvalitne zimne boty, tak nekupim ZIADNE!)

strach z chripky, kupuj kupuj ockuj ockuj kupuj!

mam psa, kazdy "nebojis sa ze ti utecie, ked ho nemas na voditku?"

a nebojim, nebojim, ...

voditko = falosny pocit bezpecia, tak isto ako mnoho inych veci, co media prezentuju (ockovanie proti chripke)

tak kaslem na to big_smile

az tak, ze mi staci precitat nadpis, aby som to zatvoril, bulvarny nadpis, nahovno clanok a basta..

idem pozriet to video, ale verim koncepcii, uz len z nazvu, dnes som pustil pani lebo mala len 1-2 ci mozno 3 veci v ruke, neskor som sa do obchodu vratil pre vodu do ostrekovacov, a predomnou bola slecna (velmi pekna), co mala vela tovaru, pustila ma pred seba... tomu hovorim instantna karma smile bolo to v rakusku, cize aj language barrier.. ale usmev take prelomi.. velmi divny priklad, no takto sa snazim zit uz dlho a nie len v takychto malickostiach a nemozem si stazovat..

nepozeram TV, bulvar citam len z recesie, cize mne napr unikla prasacia chripka, a uniknu akekolvek ine..

zijem dnes, aj ked mam na zajtra navarene, ak ma nieco ma zabit, tak nech ma to zabije.

(to nie je nulova prevencia a lahostajnost, to je ignorancia umyselneho strachu a stresu, TO potom NAOPAK stresuje tych co chcu stresovat mna, ze im plany nefunguju a tym padom dufam ze sa smyknu klimcami laminovanou doskou priamo do horuceho PEKLA!)



6

Re: MUDr. Ivan Rusnák (pozoruhodná přednáška)

Mja sesternica prave podlahla tomu strachu a dala sa zaockovat, a dokonca lekarka kvoli pokrocilemu veku jej odporucila dvojnasobnu davku, a dostala taku reakciu, ze si myslela, ze skonci na pohotovosti.  Horucky, vracala, hnacka...
A povesdal som jej, aby to nerobila, ale co ja viem, predsa lekari vedia lepsie...
Takze sa musela poucit  na vlastnej skode.