1

Téma: koloidne striebro

dobry den , uvazujem ze by som pouzil koloidne striebro pri liecbe tinitusu ,chcel by som sa opytat ako to mam pouzit.ci aplikovat priamo do ucha,nosa alebo jednoducho prehltnut?



2

Re: koloidne striebro

Pochybujem, ze by to bolo ucinne.Koloidne striebro ma vysoku ucinnost len kratky cas a do vnutra ucha (stredne ucho) sa za ten cas nedostane.
Na tinitus odporucam najma kapsule oreganoveho oleja a NAC. Aj tak to trva dost dlho riesit, niekolko mesiacov.



3

Re: koloidne striebro

RNG napísal(a):

Pochybujem, ze by to bolo ucinne.Koloidne striebro ma vysoku ucinnost len kratky cas a do vnutra ucha (stredne ucho) sa za ten cas nedostane.
Na tinitus odporucam najma kapsule oreganoveho oleja a NAC. Aj tak to trva dost dlho riesit, niekolko mesiacov.

co namena nac?,je na to vhodny gse roztok?lekarka mi da betaserc a cavington forte,cavington ze uz pomoho v niektorych pripadoch a betaserc zase naopak.je to mozne?uzivam este vitamin b12 ,zinok,aurecon tablety

Naposledy upravil: drake (2013-01-09 19:21:31)



4

Re: koloidne striebro

NAC je n-acetyl cystein, forma aminokyseliny, ktora ucinne odhlienuje a odmaskovava rozne zamoskovane infekcie, ktore sa kvol;i maskovaniu nedaju znicit vacsinou atb alebo antimikrobialnymi doplnkami. Po odmaskovani samozrejme aj nasa vlastna telesna obrana, aj atb aj rozne prirodne antimikrobialne tieto nakazy vedia znicit.
Betaserc je chemikalia, ktora posobi na histaminove receptory, tj nerobi nic okolo infekcii a cistenia, ale napravi casto rovnovahu pri zapaloch vnutorneho ucha(menierov syndrom)
http://en.wikipedia.org/wiki/Betahistine
Caviton forte je lekarska verzia potravinoveho doplnku, vinpocetinu, antioxidantu, 10 mg davka, ktory zlepsuje cirkulaciu.
Osobne odporucam kombinaciu vinpocetinu, huperzinu a gingka , samozrejme vo vacsich davkach. Napr 2 az 3  kapsule tohoto
https://www.swansonvitamins.com/swanson … ex-60-caps
Kazda z tych zloziek je silny antioxidant a zlepsuju cirkulaciu v hlave(oci usi mozog) a samozrejme aj inde v tele.



5

Re: koloidne striebro

drake napísal(a):

dobry den , uvazujem ze by som pouzil koloidne striebro pri liecbe tinitusu ,chcel by som sa opytat ako to mam pouzit.ci aplikovat priamo do ucha,nosa alebo jednoducho prehltnut?


cital si tento clanok? O tinituse je pisane az naspodu, ale oplati sa to citat cele. RNG, prepac ,ze sa ti miesam do radenia.
http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci. … na-blahova



6

Re: koloidne striebro

VELMI DOBRY CLANOK.
Dokazuje, ake je vzajomne prepojenie roznych chorob a mikrobov s parazitmi v tele. A o parazitoch sa lekari ucia mizivo malo, hoci parazitologovia tvrdia, ze az 95% populacie ma aspon jedneho parazita v tele
Ja odporucam kazdemu, co ma "neliecitelnu" alebo "nezistitelnu " chorobu prejst aspon jednou davkou protiparazitickeho protokolu dr Huldy Clark.

Lekarske vyucovanie, ze choroby su sposobene jednym mikrobom(Kochova teoria) su dnes velmi zastarale, za prvre nosim e v tele permanentne mnozstvo bakterii a virusov, ktore sa v pripade oslabenia okamzite zmocnia moznosti sa rozmnozit a spodobuju sekundarne , tercialne atd infekcie, za druhe sami paraziti mozu byt nosici roznych mikrobov a teda ich zdrojom pre nas a v ich tele ich nevie nasa telesna obrana ani ziadne antimikrobioalne doplnky lahko znicit.
Pricom samotne parazity casto vylucuju rozne toxicke latky, vcitane karcinogennych.



7

Re: koloidne striebro

Dobrý deň,chcem sa spýtat mám koloidné striebro z Lučenca,objednala som si aby sme ho mali v zásobe v prípade potreby,skladujem ho v skrini pri izbovej teplote ale neviem ako dlho ho môžem takto skladovať alebo dokedy je použitelné aby nestratilo účinnosť?ďakujem.



8

Re: koloidne striebro

Nuz ja som to striebro povodne meral TDS,ked som tam ten generator namontoval tj ionicke castice a meralo zhruba  5.2 ppm, po pol roku v priesvitnej vodovej flasi (PEET) polozenej na priecinku, kde bolo plno svetla som to zmeral znova a pokles hodnoty TDS bol len 5%. Takze je to znacne stabilne. Aj chutove, ked som porovnal cerstvo vyrobene a toto vyse 1/2 roka stare sa nelisili, bola to zhruba ta ista kovova chut.
Dufam, ze to udrzuju rovnako.



9

Re: koloidne striebro

Ďakujem pekne.



10

Re: koloidne striebro

OK



11

Re: koloidne striebro

Dobrý den,chcem sa spýtat,mám koloidné striebro z Lučenca,teraz som kupovala druhý krát ale zarazilo ma že sú v ňom bublinky ako v minerálke,predtým som tam bublinky nemala,je to v poriadku?ďakujem.



12

Re: koloidne striebro

Koloidne striebro by nemalo obsahovat plyny, mozno su to len bublinky vzduchu, ked to nalievali do flase . Pokrkak s tym, klepi flasu a ked bublinky zmiznu a neobjavia sa nove, tak jre to OK.
Ked to ale sumi, tak to nie je koloidne striebro, ale sodovka