Téma: alergia na teplo

Dobry den prajem,

chcem Vas poprosit o pomoc. Uz dlhsie mam nieco ako alergiu na teplo - aj ked to alergia ani nemusi byt, ja to tak nazyvam...
Prejavuje sa napr. pri sporte.. akonahle sa trosku viac spotim, alebo sa moje telo zahreje, vyhodia sa mi na tvari, krku, v oblasti
prs a na rukach male cervene vyrazky pripominajuce alergiu. Trochu svrbia.. potom po 20 min. sa vytratia. Nestava sa mi to
len pri sporte.. ale uz aj pri rychlejsej chodzi, alebo ked vstupim do miestnosti, ktora je prekurena.. pri dlhsom kupeli v horucej
vode. Chcem sa opytat ci tusite s cim mozu tieto prejavy u mna suvisiet a ci je moznost sa im vyvarovat alebo ich liecit.
Stravujem sa zdravo, pravidelne ranajkujem, mam pestry jedalnicek, pravidelne rano cvicim /ale len kalanetiku-pri nej nemavam alergiu/.
Nikdy som nemala ziadne vaznejsie ochorenie. Ani len antibiotika som nikdy nebrala. Chcem Vas pekne poprosit o pomoc.
Este je mozno dobre spomenut, ze fajcim..
Dakujem
S pozdravom
Ivana



2

Re: alergia na teplo

To su velmi pravdepodobne potnicky, obvykle reakcia na prekyslene telo. Alkalizuj sa, pi viac vody a s trochou stastia sa ti to strati.