Téma: Zvýšená sedimentácia.

Pán RNG, prosim Vás o pomoc. Mám zvyšenú sedimentáciu v krvi. Hodnoty sú 18 - 34. Bola som viac krát na odbere krvi a teraz naposledy mi doktorka povedala, že medicina ma nevylieči a že mám užívať výživové doplnky. Ponúkla mi CORDYCEPS a CHITOSAN, že vraj sú to prírodné antibiotika. Napísali by ste mi prosim Vás, či je to naozaj tak a či je to kvalitné a neškodné? Ak by ste vedeli o  lepších a  kvalitnejších prírodných antibiotikách, prosím Vás, napíšte mi aj davkovanie.
Ďakujem.2

Re: Zvýšená sedimentácia.

Potravinove dopplnky nemozu byt skodlive, o tom rozhoduju lekarske komisie a pripustia na trh len take, co nemaju ziadne zname skodlive ucinky
Zvysena sedimentacia znamena pravdepodobne zapalovy proces, na co su dobre rozne protizapalove, ako curcumin s bioperinom, boswelin, dumbier vitamin C, Sangre de Grado a podobne a samozrejme jod a rozne silne cistiace enzymy.

Za zapalami su casto  rozne mikroby, ale neviem v tvojpom pripade, o ake sa jedna,. takze by si musela brat rozne antimikrobialne, aby naslepo trafila tie priciny(GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a samozrejme ti odporucam si zvysit viralnu imunitu,ako kazdemu,  lebo aj nase vlastne virusy to mozu sposobit, pozri na temu herpes)

Cordyceps, astragalus, chaga, reishi a ine adaptogeny vseobecne pomahaju, nespecificky, telu bojovat s roznymi zdravotnymi problemami, ale nie su to priamo antibiotika, to ma pani dr akosi pomylene. Ale aspon ze vie, ze existuje aj pomoc z prirody, co je este stale medzi lekarmi vzacne.
Na rozne adaptogeny pozri na
http://en.wikipedia.org/wiki/User:Write … gens_table

Vseobecne odporucam brat selen, zinok, jod, vitaminy C E a D-3 minimum a samozrejme hromadu mikrovlaknin a obcas si nasadit kvalitne porbiotika. A na predlzenie zivota si cistit cievy lecitinom a obcas precistit telo enzymami, tiez cistit pecen protokolom dr Berksona, aspon raz do roka 3 tyzdne.
Samotny vitamin C, napr 3 gramy esteru C  s bioflavonoidmi denne ti znizi podstatne sedimentaciu