1

Téma: Sjorgrenov syndrom

Pred dvomi rokmi som Vás žiadala o pomoc pri Sjorgrenovom syndrome. Uživam všetko ako Ste mi radili, vit. C, zinok, pijem zázvorový čaj v Piešťanoch v NURCHu mi predpísali Plaquenil., ale aj napriek tomu sa mi zhoršuje stav.Prejavy mám najmä na tvári, bolia ma kľby a výrazne mi opúchajú lícne kosti.Nad ústami mi navrela žila a tak isto pri vnútornej strane  očí a na čele.Mám opuchy aj okolo úst  a od nosa sa tiahnuce opuchy až k brade.Prosím Vás o radu najmä na tie opuchy. Súvia vôbec so Sjorgrenovým syndromom?. Ďakujem



2

Re: Sjorgrenov syndrom

Sjorgenov syndrom je autoimunna choroba podla lekarov, tj telo sa zblazni a utoci samo na seba , bez dovodu.
Ja som ale nazoru, podobne ako mnohi lekari,.ze je tam presdsa len dovod v roznych zamaskovanych tazko diagnocovatelnych infekciach, ako napr boreliozy, chlamidie, mykoplazmy, L-formy a nase vl;astne virusy, co nosime v tele mnohi. Vsetky tieto znizuju imunitu a pre tro moze telo bojovat z viacerymi nakazami odrazu, tj neda sa vymedzit jedna jedina, a pre top lekati nevedia ani najst pricinu, ked hladaju jedinu pricinu.

Tj odporucam si zvysovat viralnu imunitu v prvom rade, lebo virusy napadaju vystelkyu a tj aj rozne zlazy, co je Sjorgrenov symptom.
No a brat NAC(ACC) na odmaskovanie roznych tych zamaskovanych mikrobov, potom ich vie aj vlastna telesna obrana spoznat a znicit, a samozrejme aj antimikrobialne doplnky a atb do nich vedia preniknut,
Na odmaskovanie pomahaju aj rozne enzymy.
Enzymy su zaroven protizapalove a opuchy su obvykle sposobene roznymi zapalami. Protizapalove je aj napr kombinacia curcuminoidov a bioperinu.  Inac mne herpes HSV1 sposobil syndrom sucheho oka a ja som to riesil len miestne kvapkami koloidnej striebornej vody viackrat do dna, dnes uz staci ranajsi postrek s otvorenymi ocami po holeni striebornou vodou.



3

Re: Sjorgrenov syndrom

Dobry den, nedavno mi diagnostikovali tiez Sjogernov syndrome. Mam o tom uz dost nacitane, najviac mi v informaciach a zdravych uvahach pomohli Vase rady. Suhlasim s Vami, ze dovodom tohto problemu, mozu byt virusy sktryvajuce a parazitujuce v ludskom tele. Ja ked som s energiou down, mam strasne bolesti po celom tele, a tie su akoby z tela niekdo nieco odsaval…potom sa davam tyzden dohromady a stale dookola, na to, ze symptomy su u vsetkych skoro rovnake, je mi zvlastne,ze po navsteve v priebehu 10 rokov ani jeden doctor tuto diagnozu nezistil. Chcela by som sa opytat ohladom Carvacrolu, pozeram web aj iHerb ale tabletkovu formu nemozem najst. Pisete, ze treba uzivat 3x 300 gr. Chcela by som sa tiez opytat aky mate nazor na C vitamin s pomalym vylucovanim, asi som spravila chybu pri kupe , tiez som teraz niekde citala,ze po otvorenim krabice sa ucinnost Cka znizuje… Suhlasim s Vasou verziou, ze biele krvinky nicia myelinove …. dava to logiku, kedze uz 8 rokov chodim po doktoroch s tym ze sa nevedia vynacudovat mojej nevysvetlitelne nizskej hladine bielych krviniek a oznacuju to ako nespecifikovana porucha bielych krviniek…Aky je Vas nazor na Konopny olej, myslite, ze moze splnat parametre v ramci obsahu EPA a DHA, tak pekne ste to napisal v jednom clanku na hojenie  myelinov?Dakujem



4

Re: Sjorgrenov syndrom

CarvAcrol s oreganoveho oleja je ucinny najma na choroby spojene so zahlienenim, ako zapaly hornycvh dychacich ciest. Na virusy a rozne skryte infekcie treba oleuropein z extraktu z polivovych listov a toho treba 3 x 300 mg, nie carvacrolu. Dalsie su NAC a serrapeptaza na odmaskovanie a kvapky samento, banderol a coumanda, davka 2 x 15 kvapiek z kazdeho. Ale ako som povedal, treba tu adresovat najma zvysenie viralnej imunity, na to sa pozri na temu
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
Vitaminu C treba aspon 5 gramov, najlepsie vo forme ester C, a rozdelene na co najviac davok. Ja si ho rozpustam(praskovy) v litri vody, kde pridavam aj mikrovlakniny a ine a to pijem postupne pocas celeho dna.
Na obnovu myelinu je treba najma DHA a to davka 1 az 1.5 gramu, co najdes najskor v oleji calamarine.