1

Téma: Imunoglukan

Zdravim.

V poslednom case som casto chory. Nalepi sa na mna kazda malickost od chripky az po hnackove ochorenia. Chcel by som vyskusat pripravok Imunogklukan, ale pred samotnou kupou by som sa chcel spytat na vas nazor.

- Je tento produkt efektivny?
- Celkove zlepsenie obranyschopnosti organizmu sa dostavi hned alebo treba ratat s tym, ze to potrva par mesiacov?           
- Dlhodobe uzivanie je nevyhnutne alebo po case to mozem vysadit a tesit sa "zvysenej imunity"?
- Vedeli by ste mi odporucit nejaku alternativu s rovnakym efektom?

Za vasu odpoved vopred dakujem.



2

Re: Imunoglukan

Na zvysenie tvorenia a aktivity niektorych bielych krviniek, najma NK pomaha ich stimulovat(aktivitu aj pocet vytvorenych) betaglukanmi. Intwenzivna davka je 3 x 500 mg, udrzobna 2 x 200 mg.
Su ludia so znizenou imunitou, najma vo Svedsku, co pouzivaju betaglukany uz desatrocia v udrzobnych davkach.

Inac existuju rozne nakazy, co znizuju imunitu, ako mykoplazmy a dnes velmi caste a slabo diagnozovane boreliozy a chlamidie. Tiez virusy a L-formy a niektore biofilmy tvoriace mikroby , sposobujuce tzv"chronicke zapaly" tj v preklade do ludovej reci , mikroby, co lekari nevedia svojimi liekmi vynicit, lebo sa ucinne maskuju.
V tom pripade treba adresovat dane imunitu znizujuce mikroby, inac sa neda imunita podstatne zvysit.
Na odmaskovanie su najma enzymi a NAC v davkach 2 x 600 az 1200 mg. Odmaskovane mikroby vedia znicit aj nas obranny system, aj rozne potravinove doplnky/antimikrobialne aj atb.