1

Téma: GSE a rutin

Dobry den. Prosim vas aky je rozdiel medzi GSE a Citrovitalom? Kedze GSE obsahuje 33% citricidalu a Citrovital 33% vytazku z grep jadierok tak mi to pride to iste,ale vy uvadzate ze nie je ,tak ako je to?
Dalej by som sa chcela s vami poradit, ktory vyrobok alebo co obsahuje RUTIN, kedze mam petechie( drobunke bodocky) po rukach a aj na bruchu a zacinaju aj na stehnach. Asi mam oslabenu cievnu stenu alebo nejaka latka posobi alergicky na moje cievy. Mam 32 rokov a neviem co robit ani ako to zastavit a hlavne nemozem zistit pricinu preco sa mi to vytvara. Bola som na hematologii,krvne dostivky v norme..tak neviem akurat som mala rumpel leedov test pozitivny,tak neviem ci sa mam obavat o svoje zdravie alebo nie,kedze lekari to neriesia a predpisu mi ascorutin,ale predpokladam ze toho rutinu je tam prilis malo,tak ci neviete o nejakom vyz. doplnku pre mna.
A este neda mi neopytat sa to mam 2 rocne dieta, cca do 7-8 mesiacov veku som mu davala vigantol s tym kvapkadlom s gumou co bol neskor stiahnuty z trhu lebo ze to kvapkadlo sa rozpustalo a vigantol obsahoval jedy. Ja som to malemu poctivo kvapkala 2 kvapky denne od narodenia az do stiahnutia z trhu to mal cc 8 mesiacov mohla som mu nejak poskodit, moze mat z toho nejake nasledky zdravotne,alebo to bol kratky cas na "otravu" Ani neviem ako dlho bolo ten vigantol s gumenym kvapkadlom v obehu a co to naroby s detmi co to uzivali dlhsie? Dakujem krasne



2

Re: GSE a rutin

Jeden z najlepších prírodných zdrojov rutinu je pohánka - viď napr. Google. Takže človek sa aj naje aj si zlepší  zdravie.



3

Re: GSE a rutin

Citricidal je patentovane posilneny/zmeneny vytazok z jadierok grapefruitu. Patent z roku 1982 je podlozeny ucinkom na rozne typy mikrobov, najdes ho zalohovany tu:
http://rng.nazory.eu/citricidal
Petechie maju hrozne mnozstvo roznych dovodov ale je to vzdy prasknutie kapilar pod kozou
viac okolo toho je napr tu
http://en.wikipedia.org/wiki/Petechia
Samozrejme kazdy z dovodov treba adresovat specificky, pre to tu neexistuje jeden "vseliek" na to. Casto je to sposobene aj nasimi vlastnymi virusami v tele , takze rada ze si treba zvysovast viralnu imunitu plati aj tu, ako aj pri mnohych inycvh chorobach "neznameho" povodu.
Na posilnenie stien cievok je napr vitamin C, E, a hromada antioxidantov, nielen bioflavonidy(rutin, hesperidin diosmin...)