1

Téma: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

Samodiagnostikou big_smile som dospela k nazoru, ze vcera som mala tieto zavrate. trvali cca 4 hodiny. bolo to hrozne. mam problemy aj s krcnou chrbticou (bolesti, ztuhnutie, praskanie, zablokovanie). co by som mala uzivat aby som sa vyhla dalsim atakom . dakujem



2

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

Hlavne protizapalpve, ako curcumin s bioperinom. A teplo.
Co je za tym neviem, mozu to byt mykoplazmy, virusy, borelioza, chlamidie, l-formy, alebo len obycajny nedostatok mineralov alebo mukosacharidov, ktory sa prejavuje vytencenim platniciek, zloym premazavanim, osteoporozou a mikrobpasklinami, tiez vyrastkami.
Na zlepsenie cirkulacie a proti usadzovanbiu vyrastkov odporucam aj cvicit, tj kruzit hlavou 2 x 10 otacok na kazdu stranu denne. A pekne pocrivo, neodsvindlovat.

Vertigo je ale ina vec, obvykle je sposobene zapalmi vo vnutornom uchu, kde su napadnute statokineticke ustrojenstva. Na to tiez pomozu protizapalove, ale NAC a oreganovy olej adresuju nielen symptom, ale aj pricinu=nakazu.
Zvysuj si aj viralnu imunitu, to radim kazdemu, lebo cast zapalov v tele je od nasich   vlastnych virusov z casu na cas sa premnozia a poskodia kadeco.



3

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

Ahoj zase otravujem

Môj priateľ má problém ktorý som si všimla pri ceste autom začína mať závrate keď šoféruje nemôže sa pozrieť do strany
ale má to aj keď nešoféruje a je vedľa mňa neviem čo to má ale má strach šoférovať



4

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

Nuz vertigo, tinitus, vestibularny syndrom a ine su casto nasledky zapalov, kde sa z prinosnych dutin dostanu do nosohltana a tam pri kasli v leze cez Eustachovu trubicu do stredneho ucha.

Niekedy je vertigo spojene so zlym zrakom alebo zlymi okuliarmi. To ide napravit ovela lahsie, nez nasledky zapalov v strednom uchu, ktore sa casto vlacia aj mesiace, dokonca u starsich ludi, kde je regeneracia poslabsia az do konca zivota.
To som videl na mojej mame uz od sedemdesiatky a dozila sa s tym az do 96 rokov, jemne sa kolisajuc pri chodzi, kde ju casto tahalo do strany.



5

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

čo sa s tým dá robiť ? To že má zlé okuliare to vieme už dávno hneď ho zoberiem k očnej . A keby nepomohlo tak čo treba pozrieť . Alebo čo by si doporučil



6

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

Na zapaly v strednom uchu som odporucal najma NAC a carvacrol z oreganoveho oleja. A kvapkat roztok citricidalu do nosa v leze, s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin, Roztok je 4 kvapky citricidalu(60% profesionalny) do deci vody.

Naposledy upravil: RNG (2013-03-22 15:07:03)



7

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

ale jeho ucho vôbec nebolí ani nebolelo

Naposledy upravil: rena (2013-03-22 20:11:35)



8

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

Ucho nemusi vzdy boliet, aby tam bol zapal. A po zapale su tam poskodenia, ktore sa nemusia vyhojit /regenerovat ani roky.



9

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

ďakujem za radu



10

Re: Benígne paroxyzmálne polohové vertigo

OK