1

Téma: doprava probiotik

Dobry vecer.zaujimalo by ma,ci probiotika konkretne Jarrow dophillus EPS firmy Jarrow formulas zvladnu prepravu z Iherbu lodou,bez dopadu na ich ucinok..dakujem za odpoved..



2

Re: doprava probiotik

Iherb neprepravuje lodou, ale letecky. A pokial nie je prilis horuco, tak by to mali vydrzat tie probiotika, vyrobca uvadza odolnost do 25 stupnov celzia. Samozrejme co sa tyka probiotik, lepsie je ich objednavat, ked je pocasie chladne



3

Re: doprava probiotik

Teda neviem,ma zmysel ich objednat teraz,alebo az po lete?dakujem



4

Re: doprava probiotik

Neviem. V zivote je vzdy nejake riziko, ja osobne sa ho snazim minimalizovat, pokial sa da.



5

Re: doprava probiotik

RNG,prosim ta pozri na tieto probiotika..Nature's Secret, Digestive Bliss Probiotic, 30 Tablets ,treba ich skladovat v chlade?Obsahuju Streptococcus thermophilus,znamena to ze mozu byt uskladnene pri izbovej teplote?Vdaka...

A este prosim ta kamoskinym detom 2-3 rocnym sa rozdvojuju nechty..co by bolo vhodne pre take malinke deti??

Naposledy upravil: Sisa 24 (2012-09-16 15:38:29)



6

Re: doprava probiotik

Streptococcus thermopilus je prave jogurtova bakteria, ktora je odolna proti teplu, co nemozno povedat o druhych z obsahu
Obsah je vyborny, ale je teplocitlivy, lebo aj sam vyrobca uvadza, ze ku koncu zarucnej lehoty zarucuje len za 1 bilion, co nie je extra vela a iste tam uz nebudu zastupene vsetky
Zaujimave, ze to uvadza pod menom Bliss, co bolo vlastne povodne vyhradene len pre tu novovealandsku ustnu kulturu Streptococcus Salivarius odroda  K-12, co v tomto podla uvedeneho obsahu ani nie je.
Na nechty je hlavne selen, zinok, vitamin B-5 a kremik/silicone. Takze mensia davka nbievoho na vlasy a nechty by sa im zisla, prepocitane samozrejme na vahu deti.