1

Téma: HELICOBAKTER

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či neviete ako by som dostala zo seba helicobaktera. Sposobuje mi nemale problemy a liečba antibiotikami nezabera.Ďakujem



2

Re: HELICOBAKTER

Mojmu bratovi sa tiez H.pilori vratil po atb liecbe a skusil 4 x 2 lyzice koloidnej striebornej vody denne, o tri tyzdne bol Helikobakter prec(dychovy test) a je tomu uz vyse 3 roky a nevratil sa spat. Viac napr na
http://rng.nazory.eu/helicobacter-vredy
Nezabudni si obnovit crevnu floru, na nos dobre silne probiotikum s jablkom a cez den aspon 10- 15 gramov mikrovlaknin, nech sa moze poriadne rozmnozit a osidlit creva.
Tu je priklad silneho tepelne a kyselinovovzdorneho probiotika, ake na Slovensku este nie je
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … 19518?at=0



3

Re: HELICOBAKTER

Pre tych, ktori nevedia po anglicky: CS ma minimalne antisepticke ucinky (a uz sa nepouziva v medicine vobec). Pri vnutornom pouzivani sa nepreukazali ziadne pozitivne ucinky, avsak toxicita striebra sposobuje napr chorobu "Argyria". Okrem ineho, striebro nevie organizmus vylucit, takze sa vo vas bude pekne hromadit. Cize, ak uz tuzite po striebre vo vasom tele, staci si dat jednu davku, a s tym mnozstvom si vystacite az do truhly. Ospravedlnujem sa za mierne ironicky podton, ale inak mi nedalo.

CO poviete na toto? neviem co si mam o tom mysliet:((



4

Re: HELICOBAKTER

Nuz to je loz, sice velmi rozsirovana, ale napriek vsetkemu loz.
Ja viem osobne, ako mi pomoze na pokazeny zaludok vypit glg striebornej koloidnej vodu, ucinok sa dostavi za 10 minut.
Moj brat si naozaj vyliecil helikobakter za 3 tyzdne, po tom co sa mu vratil po pol roku po pouziti trojkombinacii atb.
Ja som si uspesne adresoval a odstranil problem syndromu suchych oci(za tym je obvykle herpes vyvolavajuci zapal slznych kanalikov, ktore sa zuzuia a produkcia slz podstatne znizi). A potlacil zapaly a hnisave vacky pod zubami iontoforezou striebra viackrat.

Prosim, toto je forum, kde sa snazim uvadzat prakticke rady od alternativnych lekarov, nie je to forum na propagovanie reklamy proti nim, najma tej, co je vyslovene falosna, produkovana farmaciou a jej prisluhovacmi.

Ja pijem a vyrabam si koloidnu stribornu vodu obcas sam uz vyse 10 rokov, a ziadne zamorenie ani argyriu nemam. Ani miliony ludi v USA a inde, co koloidno ionicku striebornu vodu pouzivaju.

Este aj WHO muselo priznat , ze striebro je uzitocne v boji proti nakazam a pouziva sa tam, kde vsetko ostatne zlyha.
Pouziva sa uz skoro 100 rokov do farby na bankovkach, aby sa neprenasali nakazy, ppouziva sa do farieb. pouziva sa do minci, pouziva sa do prenosnych filtrov na vodu, kde je striebrom impregnovany keramicky filtracny element, pouziva sa na sterilizovanie nakazenych studni, pouziva sa do neonatalnycy kvapiek na sterilizaciu oci novonarodencov proti moznej slepote z nakaz pri porode atd.

Hovorit, ze striebro nepreukazuje ziadne antimikrobialne ucinky je do neba volajuca loz. Najma ked je vo forme ionov a castic s velkostou pod 2 nanometre, takze vie preniknut aj cez bunkove steny.
FDA dokonca urcilo, kolko striebra je bezpecne a nevyvola argyriu.Cislo je sice prilis nizke, ale ani tolko clovek pri obcasnom pouziti nedostane.
Argyria nie je choroba, ale zafarbernie koze z vylucovanych castic striebra, co sa pod kozou nahromadia. Na to treba ale kvanta striebra, co ti obcasne pouzitie koloidnych roztokov nijak nemoze dat.

Loz a naviac spinava loz, na to aby si farmacia zachranila reputaciu a predaj drahych a casto neucinnych a skodlivych liekov.

Naposledy upravil: RNG (2012-03-07 19:01:59)



5

Re: HELICOBAKTER

ĎAkujem,presne toto som si potrebovala prečítať. Zajtra idem a skusim kupit. A váš názor na PYLOX?vraj je dobry na vynčenie helicobaktera, no nikto nic o nom nepise, ci je dobry, ci nie. Nasla som len jeden odkaz ze nepomohol...



6

Re: HELICOBAKTER

Teoria za pyloxom je velmi uveritelna, ale osobne skor nez nieco odporucim by som potreboval aj plno dokazov, tj plno ludi s tym vyliecenych a ake davky toho imunoglobulinu naozaj pomozu a kolko je v tom produkte. To som zatial nenasiel, ani pouzitie tohoto inde, nez lokalne.
Na reklamy vyrobcov neverim, ti su ochotni napisat cokolvek, aby svoj produkt predali.