1

Téma: Autoimunne ochorenie

Dobry vecer,  mam vitiligo 25r a 5r sklerodermiu circumskripta. Chcem sa opytat,ake doplny by som mohla uzivat ,kedze lieky na tieto ochorenia neexistuju a ci mozem uzivat Chlorellu a Mlady jacmen.Vopred za odpoved dakujem( ospravedlnujem sa, ak pisem tuto temu 2x,ale neviem najst tu,ktoru som pisala rano) dakujem



2

Re: Autoimunne ochorenie

OK, odpoviem aj treti krat. Zelene su vzdy dobre na kozne problemy, stavy z mladych trav, ja osobne masm radsej pouzivat Spirulinu, aj ked je trochu menej obsazna, ale o to viac stravitelna a ovela cistejsia, najma ked je pestovana v supercistej hlbkovej morskej vode, ako tato s Hawaii
http://www.iherb.com/Nutrex-Pure-Hawaii … /9942?at=0
Vitiligo aj sclerodermia nemaju podla lekarov znamy povod, preto to bude asi nieco co nevedia lekari poriadne diagnozovat, ako virusy, mykoplazmy a L-formy a ich kombinacie.Mozu k tomu prispievat samozrejme aj rozne plesne.
Takzew odporucam si zvysit viralnu imunitu(to sa dnes v tichych viralnych infekciach zide kazdemu) a skusit rozne proti mykoplazmam a l-formam, pozri na temy borelioza,  a podobne, kde sa popisuje jedna z najznamejsich L-foriem, bezplastova forma vnutrobunecneho parazitu, co sa vytvara z borelioznych bakterii najma pri utoku atb napadajucich bunkove plaste.



3

Re: Autoimunne ochorenie

dakujem za odpoved, a velmi sa ospravedlnujem za otravne prispevky, len som ich neveela najst, sa tu zorientovat, velka vdaka a poklona Vam, ste Pan s velkym P, ze mate ochotua chut reagovat na tolko prispevkov a takto pomahat ludom, dakujem vela sil a energie prajem



4

Re: Autoimunne ochorenie

OK