1

Téma: prosim o radu

dobry den. Som zastancom alternativnej mediciny, no bohuzial mam pocit, ze aj alternativne lieciva ucinkuju len do casu kedy sa stanu tie potvorky voci nim odolne. Mavala som problemy s aftami, no nasadila som liecbu (Dr Nona) a pomohlo. No teraz sa mi opat vratili. Dala som si spravit testy s nasledovnym vysledkom:
anti - VZV IgM negativne, ale IgG malo vysoku hodnotu az 720 mIU/ml
anti - CMV IgM negativne, ale IgG vysoka hodnota 1:5800
anti - EBNA 1 IgG tiez vysoke hodnoty 116 AU/ml
Vysli mi aj pozitivne Chlamydie pneumoniae - hodnota IgA vysoka a Helicobacter pylori IgG - 61 U/ml
Citala som Vase prispevky na liecbu chlamydii aj na H.P., len neviem cim mam zacat skor. Oreganovy olej uzival (firma Calivita - 3x5 kvapiek), beriem aj Chlamydil extra a Salmonyl z firmy purus meda, uzivam Chlorelu a robim si caj Vilcacora, citrovital (vytazok z grapefruitovych) a nedavno som sa odcervovala zentelom samozrejme s imunomodulatormi a chitosanom - nieco ako zeolit(viem ze prazikvantel je ucinejsi ako zentel, ale zacala som s tymto). no mam pocit ze sa tocim v bludnom kruhu. Prosim Vas o radu. Co mam zacat riesit ako prve a ako postupovat. Ak budem objednavat pridukty z USA (ktore tu casto prezentujete) poprosim Vas poradte mi jednu stranku, aby som neplatila drahe postovne.
Srdecne Vam dakujem



2

Re: prosim o radu

Nuz pouzivala si zialbohu slabe prostriedky a male davky. Musis si uvedomit, ze z doplnkov je vyse 90% prakticky neucinnych pre primale davky aktivnych latok. To plati na vsetky doplnky, a najma na tie, co predavaju a vyrabaju v Europe.Uporimne povedane, z toho, co je na Slovensku nepoznam nic tak silne, aby som to odporucal.
Na oreganovy olej ucinna davka latky, ktoru obsahuje je 3 x 200 mg carvacrolu Pozri na tento vyrobok
http://www.iherb.com/NutriBiotic-The-Or … /4215?at=0
kde najdes 100 mg carvacrolu v kazdej kapsuli, ktora sa rozpusti az v crevach, tj nedrazdi hrdlo ani zaludok.
Chlorella je len vyziva, nema okrem odmorovania a dodania roznych zivin ziadny iny ucinok.
Osobne davam prednost lahsie stravitelnej a cistejsej spiruline, ktora je pestovana v cistej morskej vode a nie v plytkych bazenoch sladkovodnych. Pozri napr na praskovu , bez pridavnych latok
http://www.iherb.com/Nutrex-Pure-Hawaii … /9942?at=0
Na ucinnost Vilcacory(uncaria tometosa = cats claw,=una de gato) treba robit caj z dvoch polievkovych lyzic, varit to aspon 10 minut pomaly nechad vychladnut =luhovat prikryte aspon 2-3 hodiny zliat-nefiltrovat a pit aj s trochou usadeniny.To je denna davka, pit pomaly niekolko hodin, nie naraz. Najlepsie si to rozdelit na cely den, podobne ako aj roztok citricidalu/GSE. Male glgy kazdych 15 minut, cely den.
Inac specialny vytazok z nej je dostat pod menom Samento alebo Prima Una de Gato, v kvapkach aj kapsuliach.

Inac helikobakter sa da znicit aj branim koloidnej striebornej vody, 4 x 2 lyzice denne, asi 3 tyzdne. Tak si to vyliecil aj moj brat, po tom, ako sa mu vratil spat po pouzivani trojkombinacii antibiotika a bizmutu.
Na citricidal, 60%(tj nie citrovital, ubohu napodobneninu) je davka 35 kvaliek do litra vody, alebo 60 kvapiek vyrobku GSE(33% citricidalu, pozri http://www.iherb.com/NutriBiotic-The-Or … /4215?at=0

Naposledy upravil: RNG (2011-12-20 02:23:46)



3

Re: prosim o radu

Inac toto do tejto temy nepatri,,bolo by to dobre premiestnit do inej, napr tam kde je chlamydia alebo helikobakter.



4

Re: prosim o radu

stancta napísal(a):

dobry den. Som zastancom alternativnej mediciny, no bohuzial mam pocit, ze aj alternativne lieciva ucinkuju len do casu kedy sa stanu tie potvorky voci nim odolne. Mavala som problemy s aftami, no nasadila som liecbu (Dr Nona) a pomohlo. No teraz sa mi opat vratili. Dala som si spravit testy s nasledovnym vysledkom:
anti - VZV IgM negativne, ale IgG malo vysoku hodnotu az 720 mIU/ml
anti - CMV IgM negativne, ale IgG vysoka hodnota 1:5800
anti - EBNA 1 IgG tiez vysoke hodnoty 116 AU/ml
Vysli mi aj pozitivne Chlamydie pneumoniae - hodnota IgA vysoka a Helicobacter pylori IgG - 61 U/ml
Citala som Vase prispevky na liecbu chlamydii aj na H.P., len neviem cim mam zacat skor. Oreganovy olej uzival (firma Calivita - 3x5 kvapiek), beriem aj Chlamydil extra a Salmonyl z firmy purus meda, uzivam Chlorelu a robim si caj Vilcacora, citrovital (vytazok z grapefruitovych) a nedavno som sa odcervovala zentelom samozrejme s imunomodulatormi a chitosanom - nieco ako zeolit(viem ze prazikvantel je ucinejsi ako zentel, ale zacala som s tymto). no mam pocit ze sa tocim v bludnom kruhu. Prosim Vas o radu. Co mam zacat riesit ako prve a ako postupovat. Ak budem objednavat pridukty z USA (ktore tu casto prezentujete) poprosim Vas poradte mi jednu stranku, aby som neplatila drahe postovne.
Srdecne Vam dakujem



5

Re: prosim o radu

Dobry den,
Ja som mal helikobakter a tri roky po sebe som absolvoval liecbu antibiotikami,ktore mi nepomohli
ale mi pomohla liecba prirodnymi produktami z byliniek.
pozri:www.dobrebylinky.sk



6

Re: prosim o radu

sancta pouzival primale davky a slabe doplnky na ucinnost..
Na helicobacter su velmi ucinne napr koloidna strieborna voda v davkach 4 x 1/4 deci denne na prazdny zaludok, alebo 3 x 5 gramov monolaurinu, alebo pomaha aj zinkova zlucenina, zinc carnosine, co predavaju pod menom PepZin Gi a to je casto ucinne v davke 3 x 2 kapsule denne, podla moznosti na prazdny zaludok.

Chlamidie pneumoniae su velmi tazko liecitelne a velmi dlho. Ale musia sa adresovat, inac podstatne znizuju imunitu a okrem, skod co sami sposobuju pri znizenej imunite clovek dostava neustale nejake nakazy, ktore by inac pri dobrej imunite hravo potlacil.

Na chlamidie pneumoniae ako aj na boreliozu a rozne mykoplazmy a L-formy odporucam extrakt z olivovych listov, davka oleuropeinu v niom musi byt 3 x 300 mg, tkez 2 x 15 kvapiek z kazdeho, samento, coumanda , banderol. A zaroven treba brat aj odmaskovace, ak0o NAC (3 x 600 mg) a serrapeptaza, 3 x 120 000 IU.
A najma chlamidiu pneumoniae potlacit trva aj vyse roka, je to velmi "tvrdohlava" infekcia.



7

Re: prosim o radu

RNG napísal(a):

alebo pomaha aj zinkova zlucenina, zinc carnosine, co predavaju pod menom PepZin Gi a to je casto ucinne v davke 3 x 2 kapsule denne

nie je v tejto dávke priveľa zinku??? je to 6x8 mg....
...ja som si dávala pepzin pôvodne len 2x1 cps. denne(aj to som niekedy na tú druhú zabudla sad ), tak teraz som v rozpakoch, či mal vôbec na HB nejaký účinok, ale kombinovala som to aj s koloid. striebrom, tak dúfam, že takto to zabralo, na nejakých opakovaných testoch som zatiaľ nebola, takže neviem...



8

Re: prosim o radu

Davky zinku co odporucaju rozni lekari su na dospeleho 50 mg.
Toxicita zinku je namerana az pri dlhodobom brani zinku nad 100 mg denne. Vlastne sa ani nejednalo o toxicitu, ale znizeny obsah med a alergiu, i, co je skodlive. Zinok vytlaca totiz menej reaktivnu med, ktora je ale potrebna na tvorbu krviniek, tiez na klby.



9

Re: prosim o radu

Dobry den, ja by som chcela poradit ohladom choroby usta-ruky-nohy.
Dcera mala pred dvomi dnami zvysenu teplotu a vyrazky na ritke a v ustach afty. dnes sa objavili vyrazky na nohach, ale velmi malinko + dva pluzgiere. v jasliach, kt. navsetvuje sa objavila tato choroba, tak predpokladam, ze je to ono. na rukach nema nic. co jej na to mozem dat? afty jej pretieram koloidnym striebrom a roztokom citricidalu. dnes je uz ziva. zajtra mame ist na dovolenku k moru, tak vahame ci ist alebo ostat doma. dakujem



10

Re: prosim o radu

Ak idete k moru,(rozhodnutie je na vas),  tak nezabudnite brat so sebou rozne antimikrobialne latky, mikrovlakniny a probiotika. Podla popisu sa moze jednat o ovcie kiahne(varicella zostrix) na co by som radil brat hodne collostra (aspon 2 x 15 gramov na dospelu vahu, 70 kg, prepocitaj to na vahu dietata, predavkovat sa to ale neda) Opatrne s tymi vyrazkami, aby ste to nedostali aj vy znova, co sa moze stat pri privelkej infekcii aj dospelym, a to je dost neprijemny pasovy herpes. Pre starsich je nebezpecny, moze napadnut aj mozog a zrak.
Ostrekujte to koloidnym striebrom casto.Aj svoje ruky, ked sa vyrazok dotknete.

Naposledy upravil: RNG (2014-07-06 22:33:15)