1

Téma: cyzsty pri zubnom nerve-masivny zapal-zanesena infekcia,desiva bolest

Pan RNG,prosim velmi o radu.
Presne pred rokom mi zubar cistil kanaliky nervu-zuby-2 stvorky boli a su zdrave..vsetko prebehlo v poriadku az na to,ze mne po tomto zakroku zacali postupne bolesti v tvárovej casti,ktoré sa vystupnovali do migren (myslela som si ye to je z krcnej chrbtice a s tou i pracvovala) ale potom i do neznesitelných bolesti v oblasti lica-laveho a s tym ze bolest sla do mozgu.
Myslela som si ze je to zapal trojklanneho nervu,lekarka ma poslala domov s acylpirinom..po 4 mesiacoch som sa dostala na magneticku rezonanciu, ta nic nepotvrdila a teda lieky co som brala boli vlastne zbytocne (antiepileptika...)ale to problem neriesilo a boelst tam bola stale...po polroku som sla za zubarom..poslal ma domov ze vymzslam a NESPARAVIL MI RTG...pred mesiacom som sa nahodne dostala k inemu zubarovi-spravil RTG...a  pri obidvoch korenoch je cysta a masivy zapal s podozrenim na trvale poskodenie sanky..a ktovie co vsetko.

Dostala som sa do ruk dobrej odbornicky-dali mi yatial prvu drenaz a cakam na resekciu.
Ale prepadli na neskutocne bolesti, horucka, telo nereaguje na antibiotika....neviem ako dockam do resekcie.
Zatial sa nevie, co za infekciu mi ten zubar zaniesol....

Prosim poradte mi.Teraz hlavne ako tisit neskutocnu bolest.
Lezim doma,lekarky co ma osetruju su tak ochotne, ze mi volaju domov i vecer ako mi je...Zobudili sme draka co bol v diere schovaný..

Viem ze mi treba cistit krv.Koloidne striebro?Dracia krv?
ale porade mi i co uzivat na ten masivny zapal v kosti-to cele bude dlhodobe viem.

Topiaci sa i slamky chyta..ja som ya ten rok vyskusala tolko..a nik netusil ze problem je v zuboch...diagnostikovali mi vramci toho yapal obalu nervu na temene hlavy...a to mozno uz bol nasledok toho zapalu v zube..ale nijako sa to ani vtedzňy neriesilo.

Z uctou a vdakou za radu.



2

Re: cyzsty pri zubnom nerve-masivny zapal-zanesena infekcia,desiva bolest

Infekcie, ktore sa rozmnpozuju najma na mrtvych zuboch su velmi vazny prpblem lebo odtial sa mozu dostat do okolia dokonca do celeho tela. Ja to riesim takto miestne
http://www.rng.nazory.eu/zapal-hnisania-a-striebro
Samozrejme ked sa to roznieslo po celom tele, treba pouzit aj do celeho tela antimiokrobialne latky, odporucam kombinaciu roztoku GSE, oregasnoveho oleja a extraktu z olivovych listov, lebo parom vie, co za infekciu/infekcie to je, takze treba brat kombinaciu ucinnu na drvivu vacsinu.
A bral by som aj enzym na prazdny zaludok na precistenie tela od roznych toxinov, co sa tam vytvorili

Na zapal su protizapalove, ale tie len zmiernia priznaky, neriesia potlacanie priciny=mikroby.
Protizapalove su najma  curcuminoidy(vytazok z pakorena curcumy longy), ucinna davka curcuminoidov je 3 x 1500 mg s bioperinom pre lepsiu absorbciu pozri napr na
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … es/13?at=0
pozri napr na