1

Téma: nattokinazu

Tento odkaz posielam pre uzivatela RNG,citala som vasu radu ohladom doplnkovych pripravkoch Nattokinazu,uz som to pozerala aj na stanke ktoru odpoucujete ale nie som si moc ista lebo som nasla dve varianty,a neviem ktora je ta spravna a preto by som sa s vami chcela dohodnut ktory z nich je spavny,ten ktory ma taku oranzovu nalepku alebo bielo modru,alebo co by ste mi pomohli vybrat pre mojho tatinka,prekonal mozgovu prichodu a teaz mu na sone nasli daku prekazku ktora mu brani dostatocne prekrvovat hlavu,cize prava strana mu funguje na 80% a lava na 20%,ja absolutne neviem co to znamena ani neviem ci sa bat musime cakat az pojde na ct a potom budeme mudrejssi,ale chcem mu pomahat ako len mozem a preto ak mate dake dobre skusenosti,prosim vas pekne o radu kohokolvek z vas a odporucte mi dake dobre rady a doplnky,prosim vas pekne vsetkych,ak mozte posli te mi to ne emial:mrvova21@post.sk

A ten nattokinaze bz mohla uzivat aj mamina ktora ma problemy dost velke s krcovymi zilami alebo viete na to nieco vhodnejsie?dakujem velmi pekne za pomoc vsetkym



2

Re: nattokinazu

Ja pouzivam a odporucam najma tuto znacku, na tom nezalezi z ktoreho obchodu
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … ps/33?at=0
Nattokinaza rozpusta aj krvne zrazeniny velmi ucinne, odporucam az 3 x 4000 FU, a nie je tam ziadne nebezpecenstvo krvacavosti.
Ako neskodny potravinovy doplnok totiz predavaju aj o vela silnejsiu zmes, pozri napr na
http://www.detoxinternational.com/%28S% … eSupport=1



3

Re: nattokinazu

dobry vecer,

este by som mala na vas jednu otazocku pred tym nez si objednam nattokinaze,ze ci clovek ktory mal mozgovu prihodu a uziva pomerne dost vela liekov a zacne pouzivat tento doplnok musi o tom informovat lekara alebo je to v poriadku a moze to zacat bezne uzivat bez toho aby mu to dako ublizilo?
A myslite ze je to dobre aj pre cloveka,teda pre moju mamu,ktore ma problemy s krcovymi ziliami,mohla by som jej to kupit,pomoze jej to dako?Dakujem vam za vasu pomoc velmi pekne



4

Re: nattokinazu

Potravinove doplnky sa pouzivaju najma na nahradu skodlivych chemickych liekov, nie na ich doplnenie.
Samotne potravinove doplnky musia schvalit lekari na to urceni ako uplne bezpecne, podobne ako jedlo. Samozrejme kedze je to konkurencia farmacii, snazia sa na ne zvalit vinu sposobenu chemickymi liekmi, ked to beries v kombinacii

Potravinove doplnky  v akychkolvek vzajomnych kombinaciach nesposobuju skodu, len nanajvys mozu jeden druhy potlacit, napr antimikrobialne neberies spolu s probiotikami, ale musis medzi ne dat dostatocnu pauzu.



5

Re: nattokinazu

a vy ste tiez prekonal mozgovu prihodu,ked uzivate tento doplnok?



6

Re: nattokinazu

a este by som sa vas na zaver spytala takto,odporucujete mi teda nattokinazu pouzit pre otca ktory je po mozgovej porazke ako vhodny doplnok?
A keby som ho chcela ja pouzivat len tak ako doplnok,je to vhodne?
A mozte ma naviest este na daky vhodny doplnok pre cloveka s dost skaedymi krcovymi zilami?



7

Re: nattokinazu

Nuz ja mam ako stredoeuropan dost hustu krv a ako starsi clovek ciastocne zapchate cievy, takze male zrazeninky mi mozu sposobit zapchanie vencovych ciev na srdci=infarkt, alebo zapchatie cievok v mozgu=mozgova porazka. Takze to beriem na to, aby sa mi to nestalo. Inac viem, ze mam hustu krv lebo som mal uz 2 x zrazeniny v nohe, kde som si ich promptnew za den rozpustil prave spominanou nattokinazou a to davkou 4 x 4000 FU. Odvtedy mam trochu viac respekt a beriem nattokinazu aspon raz-dva krat denne, pre istotu a zakazdym, ked mam bolest v hrudi alebo v koncatinach, lebo clovek nikdy nevie, ci to nie je zrazenina(trombus)A samozrejme si cistim cievy lecitinom, aspon raz/dvakrat tyzdenne lyzica do jedla na kazdeho v rodine.

http://rng.nazory.eu/krcove-zily
Osobne pouzivam na spruznenie ciev(tj predidenie krvovym zilam) najma extrakt z hroznovych jadierok(grape seed extract, 200 mg PAC) tiez najma na cievky v ociach a mozgu ale aj v celom tele vinpocetine(20-40 mg) a huperzine A(100 az 200 mikrogramov)
Moja zena nosi uz od tridsiatky tesne elasticke pancuchace(support pantyhose) a okrem jedneho leta, ked si myslela, ze je priteplo a 2 mesiace nenosila tie pancuchace, tak sa jej nohy vobec nezhorsili. Jej sestry a matka mali medzitym uz cierne nohy s otvorenymi zilami pravidelne raz-dva krat do roka.Myslim ze to dorazilo jej mamu, aj sestru, lebo take zrazeniny sa kedykolvek mozu uvolnit a zapchat vencove cievy, pripadne cievky v mozgu a na to aj nakoniec zomreli, sestra len 56 rocna....



8

Re: nattokinazu

Mozu pomoct aj tieto enzymy ktore obsahuju "serazimes a nattozimes aj rutin...?Source Naturals, Vegetarian Rejuvenzyme, 120 Capsules Alebo je tam toho malo a treba kazde zvlast?Dakujem...

Naposledy upravil: Sisa 24 (2011-10-29 11:41:13)



9

Re: nattokinazu

Rejuvenzyme uvadza len 1000 FU nattokinazy v 2 kapsuliach, tj ako zdroj nattokinazy je dost slaby