151

Re: zasa ucho...

ok tak si to objednam,ale ake mnozstvo? Kolko toho mam brat? Ako dlho?



152

Re: zasa ucho...

a ma to vplyv hlavne aj na ten nador nezhubny,ktory mam v zvukovode?



153

Re: zasa ucho...

ako dlho to mam brat? ci si objednat jedno balenie......



154

Re: zasa ucho...

Jod odporucam doplnovat cely zivot, podobmne ako aj selen zinok, vitaminy C E a D-3 a samozrejme mikrovlakniny a obcas si nasadit probiotika.
Odbudovanie roznych utvarov v tele je dost zdlhavy proces, preto ti neviem povedat, ako dlho to trva. Jedna flaska toho uvedeneho pancreatinu ti rozhodne ale stacit nebude, lebo obsahuje 100 tabletiek a to pri intenzivnom brani 2 x 2 vydrzi 25 dni. Aj pri menej intenzivnom brani len 2 tabletky denne je to len 50 dni.

Naposledy upravil: RNG (2013-03-11 07:09:14)



155

Re: zasa ucho...

ok,takze ten pancreatin objednam 2 flasky,ostatne po 1,inak naco to vlastne je? A da sa tam objednat aj jod?



156

Re: zasa ucho...

Pancreatine su enzymy z pankreasu zvierat, podobne ako nase pankreaticke enzymy, , ktore ked sa absorbuju do krvi cistia telo od zamorenia a roznych neziaducich utvarov.
Iherb ma plno vyrobkov s jodom, odporucam najma
http://www.iherb.com/TPCS-Iosol-Formula … 30-ml/4785   
3 kvapky denne do pohara vody na udrzbu hladin jodu.



157

Re: zasa ucho...

tak objednala som som,co si mi poradil ,ale objednal mi to moj priatel,ktory je v Nemecku,takze do Nemecka to dal zaslat..na uz 3 tyzdne mu to colnica drzi,tu serapeptozu a pancretin,vraj 2 krat na expertizu ze tam nieco nie  je ok.....:(



158

Re: zasa ucho...

To su svine, inac to neviem nazvat.To robia naschval, nemozu zabudnut na to, ze bol;i ako spinavi agresori vyopraskani v druhej svetovej vojne hlavne vdaka milionom americkych vojakov a ghospodarskej pomoci spojeneckym vojskam, ktore by to bez USA nezvladli. To, ze ich po vojmne USA podporilo, aby doslova neskapali od hladu, a samozrejme zadarmo, to si uz pamatach nechcu. Ani prostriedky na rekonstrukciu zniceneho Nemecka,   ramci velkoryseho Marsalovho planu



159

Re: zasa ucho...

To su svine, inac to neviem nazvat.To robia naschval, nemozu zabudnut na to, ze boli ako spinavi agresori vypraskani v druhej svetovej vojne hlavne vdaka milionom americkych vojakov a hospodarskej pomoci spojeneckym vojskam, ktore by to bez pomoci USA nezvladli.
To, ze ich po vojmne USA podporilo, aby doslova neskapali od hladu, a samozrejme zadarmo, to si uz pamatat nechcu. Ani prostriedky na rekonstrukciu zniceneho Nemecka,   ramci velkoryseho Marsalovho planu



160

Re: zasa ucho...

asi tak,mam tiez nervy,je to uz zaplatene a tak....



161

Re: zasa ucho...

Aby ste si nemysleli, ze som proti Nemcom, ja nie som proti nikomu,co mi da pokoj, len proti tym, ktori su proti mne alebo mojej krajine.
Zialbohu v mnohych Nemcoch a napr Madaroch ta nadradenost este stale zostala.To do dnesneho globalneho sveta a demokracie nepatri.



162

Re: zasa ucho...

dobry vecer, tak ja som mala objednane nejake pripravky z USA do Nemecka,objednaval to moj priatel,ktory pracuje v Nemecku,tak na colnici zadrzali serrapeptozu a jod....a vysledok......nepresli expertizou,pokuta 40 eur...(...strasnee....
s chcem sa opytat,zacla som brat oreganovy olej a mam strasne problemy so zlcnikom....:(,ma picha,podrazdeny......budem muset ist na USG...:(.moze to byt z toho??....



163

Re: zasa ucho...

Chod nan  vysetrenie definitivne.
Mna zacal z nicpoho nic bo;liet traviaci system, bez hnaciek, bez teplot a po 4 dnoch som konecne musel ist na pohotovost, lebo som v zaludku nic neudrzal.
Diagnoza bola zlcpve kamene(nikldy trestym som ziadny problem nemal!!!) a nasledovali 2 operacie, prieskumna a vybranie zlcnika, ktory bol uz ciastocne nekrotizovany, takze podla lekara sa mi uz smrtka zahrazala nad hlavou kosou!!!
3 rezy, 38 stychov a 6 dni v nemocnici, dopichany ako poduska na spendliky ale zda sa, ze mi zachranili zivot v poslednom momente.

Naposledy upravil: RNG (2013-06-14 01:31:21)



164

Re: zasa ucho...

Mozem poslat prispevok pre rng



165

Re: zasa ucho...

Mam problemy so zaliehanim usi + tintus najprv jednostranny potom obojstranny . Presla som infuznou vazodilatacnou liecbou a HBOkomorou pretoze mi najprv pri prechladeni pre echo diagnostikovli v aprili toto roka percepcnu poruchu sluchu na lavom uchu. Sluch sa mi upravil komplet do normy ale tinutus mi ostal preslo to na prave ucho a zalieha mi. Beriem tanakan betahystin som vylucila dalej beriem pyridoxin  b5 panthenol colostrum vitsmin c acerola ceresna silvera. Napoj. Tinitus mam truchu zmiernen , no zalieha mi neustale. Kupila som si vilcacoru kvpaky aj gse roztok aj gse spray aj oreganovy oelj tablety no neviem ako ich uzit davkovat riedit. Este beriem cisty 100% rybi olej z trescej pecene. Poradte mi postup  co dalej .vdaka za pomoc a radu



166

Re: zasa ucho...

Este pripominam vsetko to zacalo nad hou potom zahlienenim v aprili tohto roka potomatb sumamed nepomohol potomamoxiclav a nic zalahlo mi na uchu potom zacaľo piskanie echo hospitalizacia. Lekari povedia nesmies prechaldnut ako sa to mu mam vyhnut? Presla som akupunkturou beriem aj injekcie na imunitu + oresak cierny americky pijem na odcervenie . Som odhodlana bojovat az do svojho vyliecenia , len potrebujemm postup ktory naozaj zabera a pomaha likvidovat bakterie. Mam pocit akokeby som mala upchatu eustachovu trubicu alebo opuchnutu resp.zanesenu. Absolvovala MRI mozgu ,celuste a krc.chrbtice na ktorej mam mierne zmeny na c6/c7 a c3, co si nemyslia , ze bymi to malo sposobovat uvedene potiaze. Srdecna vdaka za radu . Silvia



167

Re: zasa ucho...

pozri na
http://rng.nazory.eu/rubriky/i/infekcie
http://rng.nazory.eu/rubriky/t/tinitus
Tam najdes aj vysvetlenie od niektorych lekarov, preco atb casto na tieto infekcie nezaberaju a dokonca ich obcas aj podporia.Teda nejedna sa len o bakterie, ale aj plno inych mikrobov.
Osobne odporucam nie vilcacoru, ale specialny vytazok z nej, pod menom Samento alebo Prima una de gato.
Dnesne GSE nestoji za nic, firma NutriBiotic zmenila obsah a ked chces dostat povodny ucinny citricidal, najdes ho dnes zatial len ako citricidal, professional formula od firmy BioChem research
Je tu na to viacero tem.
Na odhlienenie pomaha NAC, davka 2 x 600 az 1200 mg.
Z oreganovych olejov odporucam take, co sa rozpustaju az v crevach a obsahuju dostatocne mnozstvo ucinnej latky, carvacrolu, ktoreho musi byt 3 x 200 mg.
Preto pozri na vyrobok
http://www.iherb.com/Now-Foods-Oregano- … ftgels/731
kde potrebne mnozstvo carvacrolu dostanes, ked zoberies 3 x 2 kapsule.

Po atb mas iste znicenu crevnu probioticku floru, ktoru treba co najskor obnovit, lebo tato nam vyraba az 70% vsetkych obrannych latok a bez nej imunita nestoji za "fajku mocky"
Takze ber aspon 15 gramov zmesi mikrovlaknin kazdy den s dostatkom vody a nasadzaj si kvalitne probiotika, ako napr toto
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … caps/19518
co je tepelne a kyselinovo odolne, inac mozes uz kupit mrtve kultury, alebo to nepreziju cez kysly zaludok.

Naposledy upravil: RNG (2013-08-12 20:05:48)



168

Re: zasa ucho...

Vdaka za odpoved, teda ked zacnem uzivat oreganovy olej tablety 3x2 tablety denne a probiotika mi bude lepsie a tinitus a zaliehanie usi mi pomaly prejde? Alebo co si mam kupit do nosa aky roztok nac odlhlienenie nac viete mi poslat link? Oreganovy olej vlastne naco sluzi? Tiez mam otazku ked sa tymto sposobom budem lie it cely problem mi postupne vymizne? Co robit ak ma chyti prechladnutie, lekari totiz tvrdia , ze sa mi cely stav opat zhorsi a budem musiet podstupit opat cazodilatacnu infuznu liecbu spojenu s kortikoidmi aby mi stiahli opuch dustavhovej trubice.ako mam poriesit vycistenie eustachovrj trubice a tak odhlienit aj vnutorne ucho kde je konkretny problem a to tak ,aby sa mi to upravilo a problem sa mi uz nezopakoval. Vdaka za radu. Silvia



169

Re: zasa ucho...

Oreganovy olej tj vlastne carvacsol v nom je silny antimikrobialny prostiedok, odhlienuje a  posobi najma na kvasne  a plesnove infekcie, ale aj na rozne bakterie.
NAC je aminokyselina, ktora tiez pomaha odhlienovat. Davka je 2 x 600 az 1200 mg.
Rozni lekari, rozne rady. Ja sa drzim mojich, co liecia s uspechom potravinovymi doplnkami, a to ovela lepsie, ako s atb.
Inac protizapalovych v prirode je hromada, netreba brat chemikalie so skodlivymi postrwnnymi ucinkami. Mas na vyber napr curcuminoidy s bioperinom, 3 x 1500 mg, boswelin 2 x 1 gram, serrapaptazu 3 x 120 000 IU.
Odpoprucam ti zvysovat si viralnu imunitu, casto su zapaly vystelok roznych organov, slinnych zliaz alebo Eustachovej trubice a slznych kanalikov sposobene nasimi vlastnymi virusami, co nosi kazdy v tele viacero. Mne to sposobilo napr syndrom suchych oci, ktoreho som, sa zbavil zvysenim viralnej imunity a striekanim kazde rano koloidnej striebornej vody do oci. Odvtedy mam s ocami pokoj a v noci sa vyborne precistia a osetria slzami, tj ziadne suche oko.
Najprv sa zbav infekcie v prinosdnych dutinach, kde to cele zacina z kvapockovej infekcie zo vzduchu, a potom trpezlivo ber NAC a Carvacrol, kym sa ti infekcia v strednom uchu nepotlaci a hlieny nevytecu cez Eustachovu trubicu.
Ak by to do 3-4 tyzdnov nezabralo, pridaj este Samento.
Ja som si tak vyhubil zapal stredneho ucha uz viackrat. Ja som totiz od detstva velmi nachylny na horne dychacie cesty a s tym suvisiace nakazy v strednom uchu. Raz som mal dokonca aj tinitus vyse tyzdna , ked som sa zanedbal a nezacal branit vcas.

Naposledy upravil: RNG (2013-08-14 01:28:48)



170

Re: zasa ucho...

Vdaka za radu estee otazka  som momentalne pri mori lekari radia nekupat sa nepomarat sa , aby sa voda nedostala do usi a stredneho ucha co je vhodne ? Ja osobne si mylsim , ze preplach dutin slanou morskou vodou mi neuskodi.vdaka



171

Re: zasa ucho...

Este vas poprosim o link na kvalitny odhlienivac nac dalej oreganovy olej  a tiez este otazka co mam robi ak ma postihne opat nadcha ako to nejkao rychlo potlacit zastVit aby sa mi stav nezvratil nezhorsil alebo neopakoval
Tie curcumoidy s bioperinom alebo boswelin alebo serapptazu si mam radsej objednat v pripade choroby? Tiez este otazka ako a kde mam kupit kolonoidne striebro ako ho pouzit u mna ja mam tiez problem so suchýi ocami ,co si myslim ma suvis s upchatymi kanalikmi a upchatou eustahovou trubicou.mozem si kupit to v lekarni,ak ano ktore?



172

Re: zasa ucho...

Este ma napadlo samento si tiez objednam len neviem ci to su kvapky , csj a davkovanie? Vdaka za odpoved. Silvia



173

Re: zasa ucho...

Samento alebo Prima una de gato prichadzaju v kvapkach davka je 2 x 15 kvapiekdenne. Nie je to priam najlacnejsie, preto to spominam az ked druhe nezaberu.



174

Re: zasa ucho...

A kde sa da objednat a kupit ? O cenu mi nejde ide mi o zdravie



175

Re: zasa ucho...

Pozri cez www.google.com kto vselikdo ho ponuka



176

Re: zasa ucho...

Vdaka za radu estee otazka  som momentalne pri mori lekari radia nekupat sa nepomarat sa , aby sa voda nedostala do usi a stredneho ucha co je vhodne ? Ja osobne si mylsim , ze preplach dutin slanou morskou vodou mi neuskodi.vdaka
Tiez este otazka ako a kde mam kupit kolonoidne striebro ako ho pouzit u mna ja mam tiez problem so suchýi ocami ,co si myslim ma suvis s upchatymi kanalikmi a upchatou eustahovou trubicou.mozem si kupit to v lekarni,ak ano ktore?Co robit ak ma chyti prechladnutie, lekari totiz tvrdia , ze sa mi cely stav opat zhorsi a budem musiet podstupit opat cazodilatacnu infuznu liecbu spojenu s kortikoidmi aby mi stiahli opuch dustavhovej trubice.ako mam poriesit vycistenie eustachovrj trubice a tak odhlienit aj vnutorne ucho kde je konkretny problem a to tak ,aby sa mi to upravilo a problem sa mi uz nezopakoval. Vdaka za radu. Silvia



177

Re: zasa ucho...

V lekarni sice niekedy maju koloidne striebro, ale dnes coraz menej, lebo ho "mudra" slovenska medicka komunita neodporuca pouzivat vnutorne.
Viac na http://rng.nazory.eu/rubriky/k/koloidne-striebro
Ako som povedal protizapalovych doplnkov je plno, clovek nemusi brat chemicke lieky s plno skodlivymi postrannymi ucinkami.
A nezabudni na zvysovanie viranej imunity!!! Ak mas upchatu Eustachovu trubicu, slzne kanaliky, slinne zlazy a podbne alebo rozne bolesti po tele, tak ti sarapatia rozne virusy, co mame kazdy v tele permanentne
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes



178

Re: zasa ucho...

Ok, zacat teda mam oreg. Olej tablety 3x2 a pridat neskor nac odliehnpvace. Spm momentalne pri mori nekupem sa lebo sa bojim namocit si hlavu. Kedysi som sa potapala nemala som ziaden problem, no teraz sa len vyhrievam mam tu len oreg. Olej tablety ktore som este nezacala brat neviem ci uz mozem aj pri mori ci sa mi stav s hucsnim sumenim v usiach nezhorsi alebo pockat po dovolenke s tym ci sa mozem ponarat aby sa preplachla trubica. Mnohokrat dakujeem za skoru odpoved. S pozdravom. Silvia



179

Re: zasa ucho...

Eustachovaq trubica sa musi otvorit, tj musis potlacit cinnost virusov v tele, ktore napadaju vystelky organov a podobne, tj aj Eustachovu trubicu a slzne kanaliky, ktore viacmenej upchaju, takze sa stredne ucho a oci nemozu poriadne cistit, ci uz tokom hlienov alebo slz.
Kludne sa kup, more je hojive pre kazdeho aj ked potapanie do hlbky ti neradim zatial.



180

Re: zasa ucho...

Este otazka , zacnem teda brat oreg. Oil tablety 3x2/ dufam, ze sa mi to pri mori stav s tinitusom nezhorsi. Ako budem vediet , ze to zabera resp. Odpuchava eustachova trubica - odhlienuje sa?



181

Re: zasa ucho...

Ak beriea protizapalove alebo antiviralne, tak ti sliznice mozu odpuchnut a tym sa otvori aj Eustachova trubica a telo hlienami precisti vnutorne ucho.



182

Re: zasa ucho...

Teda sa mi moze zlepsit stav so zaliehanim usi resp. S tinitusom. Aj ked mam pocit ,odkedy som tu pri mori sa mi stav akosi zlepsil aj co sa tyka tinitusu aj zaliehania na obe usi. Myslim, ze to more ma svoje do seba hlanve aj je tu iny vzduch. Este by ma zaujimalo ako si mam podporovat virlnu imunitu kedze o chvilu nas caka jesen/ zima a dcera nam zo skoly nosi kadejake virusy. Co mam aktivne brat serapeptazu alebo co konkretne , co ucinne zabera na viralnu imununitu. Tiez ma zaujima ako dlho mam brat tablety oreganovy oil,ako postupovat v pripade nadchy aby sa stav nezhorsil . vdaka za skoru odpoved. Co



183

Re: zasa ucho...

Pozri na
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
Tam mas uvedenych plno antiviralnych alebo posilnujucich viralnu imunitu.Viacere z nich doporucujem brat stale tak ci tak.
Serrapaptaza je bielkovinny enzym a nema ziadny priamy vplyv na viralnu imunitu, nanajvys , kedze je protizapalova, zmiernuje zapaly, ktore sprevadzaju viralne utoky.
Vsetky potravinove doplnky odporucam brat len dovtedy, pokial to telo potrebuje.
Na infekcie pozbierane v davoch, tj aj v skole pozri na temu
http://rng.nazory.eu/rubriky/i/infekcie
Na citricidal  je dnes zatial jediny ucinny Citricidal Profesional od BioChem research, lebo GSE je dnes znehodnotene, firma NutriBiotic presla na inu formulu, bez obsahu povodneho citricidalu.



184

Re: zasa ucho...

Dakujem kupim si teda toto: http://www.needs.com/prod_detail_list/s?keyword=bio a budem toto len brat alebo teblety oreg. Oil alebo aj aj + kupim si nieco na podporu viralnej imunity na dlhodobe pouzitie ale ak by ma zastihla nadcha, chripka alebo zapal hor. Dych. Ciest ako mam postupovat. Totiz to bojim sa velmi zhorsenia stavu. Ak to budem brat dlhodobu povedzme rok myslite, ze sa mi komplet odstrani zaliehavsnje na obe usi alebo aj tinitus? Vdaka za skoru odpoved. Este podotazka co je ucinnejsie oreg. Olej alebo citricidal kvapky v link. Este raz srdecna vdaka. Silvia



185

Re: zasa ucho...

Na uvedenej stranke maju aj produkt firmy NOW, oregano oil capsules, to je ten co tu casto odporucam. lebo ma dost vysoky obsah ucinnej latky, carvacrolu a entericku kapsulu.
Inac podstatne lacnejsi je z iherb.com
Osobne radim pouzivat nielen oregano oil, ale aj NAC kapsule  a roztok citricidalu, pit aj kvapky do nosa.



186

Re: zasa ucho...

Ok, teda brat oreg. Oil 3x2 nac kapsule ake davkovanie ? Citricidal roztok ake davkovanie?popripade aj stranku resp. Link ak je to mozne nech si ich rychlo objednam. Este ma napadlo ako dlho toto vsetko mam brat ? Este si doobjednam aj na zvysenie viralnej imunity probiotika a nejake tablety antiviralne to by som brala cely rok ale neviem ako dlho uzivat spominane 3 preparaty. Srdecna vdaka. Silvia



187

Re: zasa ucho...

NAC dospela davka je 2 x 600 az 1200 mg.
Citricidal profesional davkovanie je 35 kvapiek na liter vody, ten isty roztok je aj na pitrie, aj na kvapky do nosa, oci usi alebo pripadne vyplachy
Nezabudaj na mikrovlakniny, zmes ktorych treba brat cely zivot, inac sa ti tie probiotika v crevach nerozmnozia dostatocne alebo po case mozu vyhynut. Mikrovlakniny su aj silne absorbenty toxinov a zamorenej zlce, takze nimi sa telo aj zaroven odmoruje.

Naposledy upravil: RNG (2013-08-20 13:48:13)



188

Re: zasa ucho...

ok a oregalo oil brat popri tom, ci len oregano oil tablety alebo len citricidal, musim kvapkat aj  do nosa ci staci len pit,? potgrebujem presne vediet co brat a co nie nech toho neberem vela resp, malo. nechcem vas zatazovat ,ale už som z toho vymiesana .... Ospravedlnujem sa ak vas zdrzujem.vdaka. Silvia skuste mi napisat presne ,co brat v mojom pripade davkovanie a ako dlho nech sa viem presne zariadti, nech viem presne dane preparaty aj objednat. vdaka este raz



189

Re: zasa ucho...

To, co je v nose a prinosnych dutinach sa da vynicit najucinnejsie kvapkami roztoku citricidalu, ustne brane prostriedky na to extra dobre nezaberaju.
Davka carvacrolu v oreganovom oleji musi byt 3 x 200 mg,carvacrolu, tj 3 x 2 kapsule oreganoveho oleja  z firmy NOW.



190

Re: zasa ucho...

ok, teda oreganovy olej tablet budem brat 3X 2 po dobu cca ? resp, až do vymiznutia priznakov / zalahovanie,tinitus/ citridal profesional si rozrobim  do litra prevarenej vody  35 kvapiek  na pitie??? a na kvapky do nosa ako = davkovanie neviem, kvapkat to mam kvapkatkom = kupim v lekarni predpokladam v leže so zakl, hlavou do zadu aspon  10 min po lezat a do usi si to teda nemusim kvapkat ,nakolko musim znicit bakterie z vnutra v prin. dutinach ,nosohltane ,eustach, trubice a vn, uchu. dalej si objednam kvalitne probiotikum ,kt, budem brat dlhodobo . nac kapsule na odhlienovanie = davkovanie neviem, prosim upresnit. este si dokupim na posilnenie viralnej imunity na tejto stranke spominane preparaty, ano?
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes



191

Re: zasa ucho...

Vodu rozhodne nemusis prevarat, citricidalje silne antimikrobialny a akakolvek pitna voda je nan dobra.
NAC odporucam davkovat 2 x 600 az 1200 mg
Aj nqa najkvalitnejsie probiotikum, musis brat zmes mikrovlaknin, inac sa nerozmnozia aspon 1000 krat, co je potrebne na obsadenie criev
Zo spomenutych antiviralnych treba brat aspon 3-4, ba i viac a obmienat.
Nakoniec kazdemu radim brat selen, jod zinok vitamin C E a D-3, a to mas hned aj na virusy, ale v pripade potreby pridaj aj silnejsie,ako napr velmi ucinny chaparal alebo chagu na nejaky cas.



192

Re: zasa ucho...

ok, a davkovanie na nos citricidal tiez 35 kvapiek do vody ci ako?



193

Re: zasa ucho...

a nac som nasla na nete len sumive tablety ,ak to  nie je to viete mi hodit link prosim.l dakujem



194

Re: zasa ucho...

Hladas len cez Google.sk.  To je slaby domaci zdroj, chod na www.Google.com  tam najdes cely svet.
Alebo pozri na  www.iherb.com  co je dobry zdroj doplnkov, so znesitelnymi cenami, velkym vyberom znaciek a najlacnejsim postovnym na Slovensko, momentalne. Dokonca mas aj zlavny kupon pre prvonakupcu, pozri  na pravom boku
http://rng.nazory.eu/
Pozri napr lacne velke balenie
http://www.iherb.com/Now-Foods-NAC-600-mg-250-Vcaps/694
alebo najlacnejsie male, ktore ma pridany aj stopovy pre telo potrebny  selen a molybden
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … Caps/41653



195

Re: zasa ucho...

Ok, este teda co sa tyka citricidal na pitie teda 35 kvapiek do litra vody a vypit to v priebehu dna?co sa tyka kvapiek do nosa ake je davkovanie citricidalu a je zo nutne ? Ako casto kvapkat v priebehu dna a hlavne ako dlho?



196

Re: zasa ucho...

Ten isty roztok, co pouzivas na pitie, par kvapiek z neho mozes pouzit do nosa, oci usi alebo omyvanie ran,  pripadne aj vyplachy.
Do nosa odporucam aspon 2 kvapky do kazdej nosnej dierky, v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin, co poznas rychlo kratkou ostrou bolestou(osmoticky sok na sliznici) Opakujes to 3 krat denne a ocakavaj zvyseny tok hlienov, dokonca kratkodobo aj kychanie, lebo to vyvola reakciu a pri zniceni mikrobov aj lokalnu Herxheimerovu reakciu(uhynova reakcia, kde obsah mikrobov sa vyleje a docasne podrazdi, hlieny ich rychlo zmyju)



197

Re: zasa ucho...

Dakujem. Este ma zaujima ,ci sa moze pri zacati liecby oregno oil kapsulami prechodne zhorsit tinnitus alebo zaliehanie usi. Ttiez ma zaujima , ci sa nemoze kvapkanim do nosa poskodit sliznica nosa,nakolko bezne kvapky sa nemu uzivat dlhsie ako 7 dni. Dalej ma zaujima ako dlho dane prepRaty ako citricidal. Oregano oil mam uzivat. Totiz, ako som pisala sim pri mori . Po 3 dnoch od pri hodu sa mi stav vyrazne zlepsila vela pijem dlhodobo, uzivam colostrum, tiez oresak cierny americky na odcervenie, cisty olej z trescej pecene pijem 2x denne  ma vysoky obsah epa dha. Dalej beriem cinske tablety ear form . Hlavne teraz vela z hloboka dycham pri mori aby mi to precistilo dutiny robi. Preplach sl. Vodou.  Preto sa pytam aka. Ude reKcia ak zacnem brat aj oregano oil a tiez ako dlho uzivat .este raz srdecna vdaka



198

Re: zasa ucho...

Bezne kvapky do nosa su chemicke, so skodlivymi , nielen uzitocnymi ucinkami.
Citricidal ako potravinovy doplnok nie je skodlivy a najma nie v takej malickej davke.
Oreganovy olej a NAC skvapalnia hlieny, takze ich par dni vyzera viac, ale tym ze su skvapalnene sa lahsie drenazuju(odtekaju)



199

Re: zasa ucho...

Rozumiem a teda ako to mam vsetko dlho uzivat?



200

Re: zasa ucho...

Kazdy doplnok sa pouziva len pokial ho potrebujes pouzivat.

Nakazy v strednom uchu su velmi tazko dosiahnutelen s ich znicenie a najma potom regeneracia v strednom uchu moze trvat aj mesiace, zalezi najma od stupna poskodenia.

Nakaza v prinosnych dutinach sa da vynicit za par dni kvapkami roztoku citricidalu.

Naposledy upravil: RNG (2013-08-24 01:01:13)