51

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Do ociek je lepsie davat roztok citricidalu vo vode, tj 1 kvapka do 10 ml vody, v nose viac stipe ale aj lepsie prenikne do celnej dutiny.
NAC moze brat neobmedzsene dlho, lebo je to len forma aminokyseliny

dobry den, uz 8. den uzivam citricidal - spolu s NAC - na znicenie streptokoka agalacticae...chcea by som sa spytat, ci tolko dni staci, alebo pokracovat dalej..? dakujem



52

Re: GSE/Citricidal

Nuz kedze nemam krystalovu gulu a neviem ti na dialku povedat, co ma uz tie nakazy znicene, tak to musis usudit sama podla toho, ci ma este zapaly, kasel, horucky alebo ine zdravitne problemy.
Casto sa v hlienioch usadia rozne hlienove nakazy, na ktore casto treba aj oreganovy olej, kedze to nie su bakterie, ale rozkladne tj plesnove a kvasne nakazy.
Zialbohu pri oslabenui tela sa v tele rozmniozia rozne nakazy, nie len jedna jedina.
Ked je dieta oslabene , odporucam 2 x denne lyzicku colostra zamiesart do mlieka/vody, to je velmi posilnujuce aj ako vyziva, aj ako obrana, kedze obsahuje typicky az 25% imunoglobulinov.
Ja to pouzivam na moje vnucata, ked sa ich nieco chyti.



53

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Nuz kedze nemam krystalovu gulu a neviem ti na dialku povedat, co ma uz tie nakazy znicene, tak to musis usudit sama podla toho, ci ma este zapaly, kasel, horucky alebo ine zdravitne problemy.
Casto sa v hlienioch usadia rozne hlienove nakazy, na ktore casto treba aj oreganovy olej, kedze to nie su bakterie, ale rozkladne tj plesnove a kvasne nakazy.
Zialbohu pri oslabenui tela sa v tele rozmniozia rozne nakazy, nie len jedna jedina.
Ked je dieta oslabene , odporucam 2 x denne lyzicku colostra zamiesart do mlieka/vody, to je velmi posilnujuce aj ako vyziva, aj ako obrana, kedze obsahuje typicky az 25% imunoglobulinov.
Ja to pouzivam na moje vnucata, ked sa ich nieco chyti.

vdaka za odpoved..streptokkoka vsak liecim u seba nie u syna..



54

Re: GSE/Citricidal

Boj proti mikropbom, tj zbrane proti nim su rovnake, ci sa jedna o dospelych alebo deti. len davky su rozdielne a naviac u deti je to casto odpor, takze jedine to robi rozdiel medzi tym co pouzit.
Momentalne ja osobne pouzivam aj colostrum, aj monolaurin. Obiehaju tu nejake nakazy, o ktorych sa nepise, ale vidim okolo seba hromady chorych ludi, viac ako kedykolvek inokedy.
U starsich rozne reumaticke bolesti a mierny kasel, u deti vysoke horucky. Asi sa jedna o nejaky, mozna aj geneticky manipulovany virus. A pre to je tak ticho.....



55

Re: GSE/Citricidal

Dobry den,
prosim RNG o radu. Trpim problemom autoimunity: hashimoto a cholinergna urticaria. Pricinu sa mi doposial nepodarilo v tele odhalit. Teda neviem aky konkretny problem - virus alebo bakteriu by som sa mal snazit znicit. Naordinoval som, si vlastnu kuru GSE resp. uzivania Citricidalu - jedna sa o ten spravny pripravok (quatenary compound synthesized - Nutrribiotic). Pijem priebezne pocas dna 5x 0,5l vody ktora obsahuje 10 kvapiek roztoku snaziac sa vyhubit potencialneho skryteho nepriatela. Chcem sa opytat:
1. je dane davkovanie podla tvojho nazoru v poriadku? Pripadne odporucas ine?
2. Po dvoch dnoch mam v ustach , po okrajoch niekolko atakpovediac vypalenych miest, ktore stipu, bolia. Akoby nejake otvorene ranky. Kedze kvoly chuti sa casto premaham aby som vodu s gse vobec prehltol, niekedy ju v ustach drzim a vyplachujem tak ustnu dutinu aj 10 sekund kym sa konecne odhodlam prehltnut. No a teraz mam  kutiky a miesta kde sa roztok zdrzal dlhsie  podrazdene. Mozno je to dobre- neviem, ale predsa by ma zaujimalo ci sa musi citricidal zasadne pit s vodou alebo si to mozem zjednodusit aj nejakym sirupom alebo ho pit v caji - takto je to dlhodobo dost narocne..kvoli chuti.
3. este mi napadla otazka ohladom kolostra. Uzivam ho aj v kapsulach ale mam aj prasok. Cital som ze by sa malo uzivat zasadne nalacno aby islo priamo do creva. Ztotoznujes sa  s tymto tvrdenim.
dakujem za odpoved



56

Re: GSE/Citricidal

Je uplne kedno s cim citricidal rozriedis.
Na lacno je vacsina doplnkov trochu ucinnejsa.
Ja osobne ale na lacno neberiem prakticky nic, lebo to moze podrazdit zaludok. samozrejme colostrum, zaludok nepodrazdi, prave naopak je hojive.
Na rozne mikroby co su podozrievane  na  vyvolavanie  autoimunnych chorob( virusy, mykoplazmy, L-formy roznych bakterii) je pravdepodobne najucinnejsi vytazok z olivovych listov a kvapky samento coumanda a banderol.



57

Re: GSE/Citricidal

Dakujem za odpoved. 3 den uzivam citricidal. vychadza to asi 50 kvapiek denne v 2,5 l vody. Paradoxne prave dnes sa mi po dlhsom case vyhodil herpes - rovno dva. Uzivam aj kolostrum, ktore tento problem u mna dost eliminovalo. No napriek tomu sa mi vyhodil.  Chcel by som sa este opytat.

1. Ked uz som spomenul ten herpes - v tabulkach som sa nedocital hodnotu aku treba dosiahnut na jeho znicenie hoci tam je spomenuty medzi Additional Organisms. Da sa vobec zbavit niecoho ako virus - herpes natrvalo? Ma citricidal nejaky vplyv na herpes?

2. O tej kombinacii proti skrytym povodcom autoimunitnych chorob som este nepocul. Prosim ta pekne nemohol by si mi hodit nejaky link ku kazdemu ktory by si odporucal objednat teda vytazok z olivovych listov, kvapky samento coumanda a banderol.
dakujem ti pekne



58

Re: GSE/Citricidal

citricidal uvadzam na virusy len okrajovo, tj ciastocne
2. samozrejme si o tej kombinacii nepocul, to som tu nahodil zatial len ja. Vyskumy su na samento, tiez coumandu a banderol osobitne, ucinne na rozne mykoplazmicke utvary a vnutrobunecne parazity, a co sa tyka extraktu z olivovych listov, ten mam uz davno vyskusany na viacerych pribuznych, co mali boreliozy, zastarale a co sa im podarilo ciste dlhodobym pouzivanim extraktu z olivovych listov ich potlacit.
Samento je uz starsi prostriedok, na to najdes dost informacii pri borelioze.
Ja kupujem extrakt z olivovych listov tento
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … mg-60-caps
davka intenzivne 3 x 2 kapsule, potom dlhodobo 3 x 1 kapsula(tj 3 x 300 mg oleuropeinu neskor 3 x 150 mg oleuropeinu.
Samento, coumanda a banderol a banderol najdes napr v Iherb.com
pozri napr   http://www.iherb.com/NutraMedix-Samento … l&ic=3



59

Re: GSE/Citricidal

dobry den, citricidal som uzivala 8 dni spolu s NAC (na strept. agalacticae v posve), no mam pocit, ze som ho este neznicila (nebola som na steroch, subjektivne vsak citim stale diskomfort), preto chcem nasadit este ku citricidalu aj oreganovy olej + probiotika...chcela by som sa spytat, aky oreganovy olej kupit? nasla som s obsahom 55% , 70 aj 80 karvakrolu...kupit ten najsilnejsi? ako ho davkovat? mohli by ste mi este poradit vhodne probiotika? na trhu ich je velmi vela... dakujem pekne



60

Re: GSE/Citricidal

Na oreganovy olej od[porucam entericky pokryte kapsule, ako napr tieto
http://www.iherb.com/Now-Foods-Oregano- … l&ic=1
kde davka 3 x 2 kapsule ti doda potrebnych 3 x 200 mg carvacrolu, bez palenia hrdla a zaludka.

Probiotika je najlepsie brat na noc s jablkom, aspon 3 hodiny od citricidalu a oreganoveho oleja, kvalitne musia byt teplovzdorne a kyselinovo odolne, aby sa dostali zive do criev.
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=1
Samozrejme napriek tym ohromujuciom miliardam je to len malicilinka nasadka, kedze kapsula obsahuje max 100 mg probiotik a dobre osadene creva aj 1 kg. Na to aby sa rozmnozili  mnohotisic krat treba brat pravidelne kazdodenne doplnok zmesi roznych mikrovlaknin/soluble fibre  (psylium, inulin, arabinogalactans, modified citrus pectines, glucomannan a podobne)



61

Re: GSE/Citricidal

Dobry den,

ponukam odskusane a ucinne GSE/citricidal  z CR (pôvod USA), ktory mam k dispozicii. Je to tento produkt:http://www.komplexnizdravi.cz/vyzivou-nejen-proti-oxidacnimu-stresu/kapky-z-grepovych-jader-citricidal-original-gse/ Kedze je postovne z CR drahe, ponukam na Slovensku za prijatelnu cenu. Blizsie info: calendula111@gmail.com



62

Re: GSE/Citricidal

Ucinnost zavisi od obsahu quaternialnych zlucenin, Ked to vyrobok nespecifikuje, tak je ucinnost len zlomok niekdajsieho

Naposledy upravil: RNG (2015-01-22 00:56:53)



63

Re: GSE/Citricidal

Prosim Vas, vedel by mi niekto poradit overeny zdroj ucinneho citricidalu ? Vopred dakujem



64

Re: GSE/Citricidal

Pravy citricidal kupis napriklad tu: http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm



65

Re: GSE/Citricidal

Detto.



66

Re: GSE/Citricidal

Ahojte! Ak niekto zháňa Citricidal, opäť ho majú v ponuke. Ešte včera mali 13 kusov, dnes pozerám, že už zostalo len 8. Ja som si už objednala. smile http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm



67

Re: GSE/Citricidal

OK



68

Re: GSE/Citricidal

Urcite nebudem kupovat z hoogle.sk za 29€, ked sa bezne predava tak za max 15$. Oni to tiez len musia kupovat z nejakej stranky a predavaju to predrazene, takze to musi byt dostupne aj inde za podstatne nizsiu cenu, takze ludia nenehajte sa oklamat !!



69

Re: GSE/Citricidal

Dovozca musi platit clo, postovne a musi na tom aj zarobit.  To nie je klamanie ludi ale realita obchodu.
Preto tu zdoraznujem casto kupovanie priamo zo zdrojov,  podla moznosti najlepsie od vyrobcov priamo, nie od distributorov.



70

Re: GSE/Citricidal

Tých 35 kvapiek Citricidalu v 1 l vody mám piť každý deň? Je to brutálne horké. Dala som si polovičnú dávku prepočítanú na 50 kg váhu, t.j.  cca 13 kvapiek do 0,5 l vody a ani to som nedokázala celé cez deň vypiť....



71

Re: GSE/Citricidal

Nuiz ked nevies pit roztok citricidalu tak mozes brat kapsule.
Aj polovicna koncentracia je lepsia, ako nic. Staci to vyhubit rozne mikroby co potrebuju menej nez 20 ppm na potlacenie.



72

Re: GSE/Citricidal

RNG prosimta pri akej teplote sa ničí citricidal? a može sa zničiť koloidne striebro mrazom? Ďakujem



73

Re: GSE/Citricidal

{Podla  mojich skuisenosti mozno dat citricidal aj do horuceho caju.
Koloidne striebro sa moze mrazom ciastocne oslabit.



74

Re: GSE/Citricidal

Zaujíma ma, či niekto v poslednom čase testoval citricidal z Hoogl.sk, lebo šarže výrobku sa menia, a čo platilo predtým, teraz nemusí sad  ja už doma mán dva "zlé" citricidaly - dovezené z USA ešte v 2013- aj keď navonok vyzerajú tak isto ako tie z Hoogla, - a nerada by som k nim pridala ďalší...



75

Re: GSE/Citricidal

Aj mna to znervoznuje, Nuribiotic sa neda doverovat, ked raz klamala, moze znova.Niekto by mal na nich znova zopakovat ten kvasnicovy test, kde do deci vody das lyzicu cukru pridas kvasnice a rozdelis do dvoch nadob. Do jednej das 3 kvapky citricidalu, co ked je pravy, tj obsahuje quaternialne zluceniny  by malo kvasenie zastavit.



76

Re: GSE/Citricidal

Ja som kupoval zatial len dve flasticky citricidalu z Hoogla.
Tak prvy presiel testom ucinnosti (ten vysledok som uz davnejsie napisal na forum)

Ten druhy citricidal, mam uz otvoreny uz ho pouzivam par dni, mozno par tyzdnov. A teraz ako citam tie prispevky, ze niekto kupil citricidal z ineho zdroja a na pohlad bol presne rovnaky ako z Hoogle.sk  a ten nepresiel testom. Tak tu druhu flastiku co mam z Hoogle, musim otestovat.

Dnes kupim kvasnice a urobim ten test ucinnosti a potom dam vediet sem na forum ako to dopadlo.



77

Re: GSE/Citricidal

Vdaka.



78

Re: GSE/Citricidal

Fero napísal(a):

Urcite nebudem kupovat z hoogle.sk za 29€, ked sa bezne predava tak za max 15$. Oni to tiez len musia kupovat z nejakej stranky a predavaju to predrazene, takze to musi byt dostupne aj inde za podstatne nizsiu cenu, takze ludia nenehajte sa oklamat !!

Fero ked najdes seriozny zdroj za ok cenu tak daj vediet. Ja som kupila zatial tento - lebo lepsie ako nic.



79

Re: GSE/Citricidal

OK



80

Re: GSE/Citricidal

Ahoj RNG chcel by som ta poprosit , mam zlateho stafylokoka v nose ale sposobuje mi problemi v celom tele hlavne dychacie , bolest na hrudy niekedy pocit ze musim zyvat a tak sa nadychovat .
Cital som vela komentarov kde si radil takze som si objednal tieto produkty zo stranky Hoogle

Citricidal , ten original od biochemu nemaju , o tomto som cital vraj tiez funguje , vies mi povedat ci je dobry ? http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-grapefr … l-d232.htm

Oreganove tbl. od firmy NOW

Potom berem multivitamin/multimineral NEXGEN PRO od REFLEXU
Vitamin E
Vitamin D3
MAGNEZIUM
ZINOK

Mam doma MMS ktore momentalne berem tak ma zaujma ci to mozem kombinovat ked hej ako to mam vsetko spolu brat ake rozostupi atd

MAM aj koloidne striebro ktore si strekam do nosa 3x za den . Musim brat aj otrivin kedze nos mam tak upchaty ze dychat neviem . Tiez 3x za den .

DAKUJEM za rychlu odpoved .



81

Re: GSE/Citricidal

Zialbohu vytazok z grapefruitovych semien je dost malo ucinny, stane sa ucinnym len po chemickej premene polyfenolov na quaternialne zluceniny
Chybaju ti tam odhlienovace, ako NAC a serrapeptaza.



82

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Zialbohu vytazok z grapefruitovych semien je dost malo ucinny, stane sa ucinnym len po chemickej premene polyfenolov na quaternialne zluceniny
Chybaju ti tam odhlienovace, ako NAC a serrapeptaza.

A ktory citricidal by si mi odporucil kedze ten od biochemu neni dostupny a odhlienovac treba aj ked nekaslem ?

NAC treba aj s serrapeptaza ? Alebo len jeden staci ak iba jeden tak ktory ?

DAKUJEM . Takze ten prvy balik asi nevyberem a objednam si este jeden aj s tym odhlienovacom a s citricidalom ktory odporucis kedze ten biochem tam nemaju . Alebo je ina stranka s kade to objednat ?



83

Re: GSE/Citricidal

Este sa chcem opytat citricidal od nutribiotic ci ako sa to pise maju novy ze maximum tam je original citricidal . ten by mohol byt ?



84

Re: GSE/Citricidal

Nezarucujem. Treba ho vyskusat na kvasnicvom teste.
Do deci vody pridas lyzicku cukru a rozmiesas kvasnice, polovicu odlejes do druheho pohara a das tam 2 kvapky citricidalu. Ak obsahuje quaternialne zluceniny, malo by potlacit kvasny proces.n Ak to nepotlaci, skus dat este 2 kvapky, lebo moznom je to slabsie ako povodny citricidal. Ak to nepomoze zastavit, tak tam nie su tie quaternialne zluceniny a NutriBiotic zase cigani. Ja im uz neverim, lebo pred par rokmi tak isto zmenili formulu a presli na cisdte vytazok z grapefruitovych semien, ktory ma len maly zlomok ucinnosti praveho citricidalu.



85

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Nezarucujem. Treba ho vyskusat na kvasnicvom teste.
Do deci vody pridas lyzicku cukru a rozmiesas kvasnice, polovicu odlejes do druheho pohara a das tam 2 kvapky citricidalu. Ak obsahuje quaternialne zluceniny, malo by potlacit kvasny proces.n Ak to nepotlaci, skus dat este 2 kvapky, lebo moznom je to slabsie ako povodny citricidal. Ak to nepomoze zastavit, tak tam nie su tie quaternialne zluceniny a NutriBiotic zase cigani. Ja im uz neverim, lebo pred par rokmi tak isto zmenili formulu a presli na cisdte vytazok z grapefruitovych semien, ktory ma len maly zlomok ucinnosti praveho citricidalu.

Ano ja som si vlastne pisal s niekym z tej stranky co robi objednavky a ona mi hovorila ze Maximum je taky isty ako od biochemu a tak isto hovorila otom co klamali ale vraj toto by malo byt v poriadku , neodpovedal si mi prosim nato ze ci treba to NCa alebo aj to druhe na odhlienenie , vedel by si mi presne napisat co objednat ktory odhlienovac ? Potrebujem to surne kedze moj zdravotny stav neni dobry , a odpisujes raz za den co je dost casto a vazim si to ze sa ludom venujes smile

Zatial dakujem .



86

Re: GSE/Citricidal

NAC je na odhlienovanie, 2 x 600 az 1200 mg. Zaroven pomaha rozne maskovane infekcie odhalit, co by sa inac nedali znicit.
To iste ale este lepsie robi serrapeptaza, kde davka je 3 x 120 000 jednotiek. Serrapeptaza zaroven bezpecne riedi krv co zlepsi celkove cirkulaciu a rozbija krvne zrazeniny, tj ochranuje proti porazkam a infarktom, samozrejme proti trombozam. Na znackach nezalezi, osobne objednavam serrapatazu vyrobok firmy DrBest, ci uz zo www.swansonvitamins.com   alebo z  www.iherb.com

Este stale mi nikdo nenapisal na ten kvasnicovy test na GSE Maximum z NutriBiotic.



87

Re: GSE/Citricidal

No serrapeptaza stoji 42e na hoogle a tolko financii nemam , kedze ma to vsetko vijde okolo 100euro hmm . Dufam ze NAC je tiez dobre , videl som ze ludia spominali viac ze mali NAC ako to drahsie . Takze moze to byt takto definitivne ? ak Ano tak mi rozpis prosim ta pekne davkovanie co a kedy

NOW FOOD , NAC
NOW FOOD , Oreganovy olej
Citricidal original , na pitie aj do nosa , stafyla mam v nose takze zmes do nosa mi napis maximalnu najsilnejsiu co si mozem davat , samozrejme ze zacnem so slabsou
Koloidne striebro sprej do nosa , tiez mi vypis ake rozostupi by mali byt medzi kvapkanim citricidalu do nosa 3x za den a koloidnim striebrom ktore asi tiez 3x za den . a ze ci je to vobec dobre davat obydve . Berem ten otrivin stale aby sa mi uvolnil nos , citricidal si mam davat pred ty alebo potom co si dam otrivin ?
Vitaminy tie viem ako brat takze asi len tieto tri doplnky .
Stafylokoka mam uz 2 mesiace a uz 2 mesiace neviem dychat poriadne sad preto potrebujem tvoju pomoc . uz dlho sa venujes tomuto , mal si niekedy pripad ako ja ze mal stafyla a mal problemy s dychanim ? je mozne ze sa mi dostal na pluca ?

Dakujem ti velmi pekne za odpovedanie na vsetky otazky smile



88

Re: GSE/Citricidal

Este otazka tento je ten original vsak ?
http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/
Jedno z akej stranky to objednam ? na tejto je postovne 6 euro takze to vijde rovnako big_smile



89

Re: GSE/Citricidal

Myslim,  ze na stafylokoka zlateho , aj tu najodolnejsiu odrodu, MRSA, ti postaci aj roztok praveho citricidalu(35 kvapiek na liter vody), tj takeho, co obsahuje quaternialne zluceniny.Nezalezi na tom od koho to kupis.
Kvapkat do nosa v leze  s hlavou zaklonenou co najviac dozadu,. aby sa to dostalo aj do celnych dutin. A ten liter je zasroven denna davka na pitie, ale musis to pit len po malycyh glgoch pocas celeho dna, nie vela naraz.
  Pripadne ber aj NAC v davke 2 x 600 az 1200 mg, keby sa ta potvora nahodou maskovala hlienami.



90

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Myslim,  ze na stafylokoka zlateho , aj tu najodolnejsiu odrodu, MRSA, ti postaci aj roztok praveho citricidalu(35 kvapiek na liter vody), tj takeho, co obsahuje quaternialne zluceniny.Nezalezi na tom od koho to kupis.
Kvapkat do nosa v leze  s hlavou zaklonenou co najviac dozadu,. aby sa to dostalo aj do celnych dutin. A ten liter je zasroven denna davka na pitie, ale musis to pit len po malycyh glgoch pocas celeho dna, nie vela naraz.
  Pripadne ber aj NAC v davke 2 x 600 az 1200 mg, keby sa ta potvora nahodou maskovala hlienami.

Dobre a ten link co som poslal to je original citricidal vsak ? nevadi ze to je z inej stranky ? produk by mal byt taky isty .

a ten oreganovy olej 3x2 teda .



91

Re: GSE/Citricidal

Nuz popisuju ho ako ten pravy, ale clovek si nikdy nemoze byt isty, lebo v tomto produkte sa hodne klame v poslednom case. A nasa FDA to naschval dovoluje, dokonca podporuje v sluzbe farmacii.



92

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Nuz popisuju ho ako ten pravy, ale clovek si nikdy nemoze byt isty, lebo v tomto produkte sa hodne klame v poslednom case. A nasa FDA to naschval dovoluje, dokonca podporuje v sluzbe farmacii.

a ktory je teda ten pravy uz som na nervy . ved tento je ten isty ako z hoogle co teraz nemaju nie ? ...



93

Re: GSE/Citricidal

Ako som povedal, nie som si isty a nepomoze nic nez ich preskusat napr na kvasnicovom teste. To budem muset zrejme urobit aj ja, ked vybehnem zo svojich starych zasob.



94

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Ako som povedal, nie som si isty a nepomoze nic nez ich preskusat napr na kvasnicovom teste. To budem muset zrejme urobit aj ja, ked vybehnem zo svojich starych zasob.

dobre dakujem o par dni sa ozvem ked budem mat vsetko doma este ma zaujma pisali ste ze probiotika s jablkom , kvoli comu ? jablcnej vlaknine alebo cukrom alebo niecomu inemu ?
a este jedna moze Z.S. sposobovat vazne dychacie problemy aj so srdom mam niekedy mi preskakuje, mohol sa dostat az na pluca a srdce ? dufam ze mi toto uz  zabere lebo uz som na dne silami .



95

Re: GSE/Citricidal

Jablko obsahuje okolo 3 gramov pektinov, co su vyborna mikrovlaknina.
Stitna zlaza potrebuje jod a selen pre svoju funkciu.
Arytmia je z nedostatku horcika, a casto zo slabej vyroby energie, na o teba draslik, ATP a PQQ doplnky.
Dychacie problemy mozu byt z roznych dovodov, ale zda sa mi ze u teba je to skor tetania, tj nedostatok mineralov a pod stresom aj hyperventilacna tetania.
Destresovanie a upravu spanku radim kazdemu.
Pozri sa pod menovanymi temami, ako to adresovat.



96

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Jablko obsahuje okolo 3 gramov pektinov, co su vyborna mikrovlaknina.
Stitna zlaza potrebuje jod a selen pre svoju funkciu.
Arytmia je z nedostatku horcika, a casto zo slabej vyroby energie, na o teba draslik, ATP a PQQ doplnky.
Dychacie problemy mozu byt z roznych dovodov, ale zda sa mi ze u teba je to skor tetania, tj nedostatok mineralov a pod stresom aj hyperventilacna tetania.
Destresovanie a upravu spanku radim kazdemu.
Pozri sa pod menovanymi temami, ako to adresovat.

No brali mi krv pred asi mesiacom z toho by zistili tetaniu nie ? Krvne testy som mal vyborne jedine co bolo zle kedze sa venujem fitnessu teda venoval dokym sa mi nedostavili zdravotne problemi som mal zvyseni kreatinin , urea v krvi v norme a zvyseny bilirubin co doktorka vravela ze sa mam vyhybat stresu a to moze byt ze ten stafylokok vpliva aj na zlcnik ?

Inac berem tento doplnok http://www.reflexnutrition.cz/nexgen-pr … i/d-70329/
Takze nedostatku vitaminov a ani mineralov nemam , je tam aj selen a za den zjem dost masa aj banan takze draslik je tiez pohode magnezium mam od gavalexu 2-3x denne . Moze byt ze to co si myslim ze mam problem so srdcom ej vlastne zlcnik je to na tom istom mieste pokial viiem .



97

Re: GSE/Citricidal

Obsah mineralov v krvi sa dost meni, takze ked mas hranicny pripad , tak to na jedinom krvnom teste nemusis zistit. Co sa tyka hyperventilacnej tetanii, ta sa z krvi vobec neda zistit,  Ten nexgen ma hromady roznyc zloziek, ale z niektorych ma primalo na ucinnost. napr probiotika v silnyc sdoplnkoch su o jeden rad vyssie a naviac tepelne a kyselinovo odolne. Ani toho horcikla tam nie je extra vela A draslik vobec nespominaju.
A toho potrebujeme od 2500 do 4000 mg, a banan ma sotva 400 mg.

Kazdy sa ma vyhybat podla moznosti stresu, stres je zabijak a po case, ked ho nepotlacis sa prejavi v stovkach zdravotnych problemoch.

Toxiny zo stafylokoku ovplyvnju rozne pochody v tele, tj skodia na vselico.



98

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Obsah mineralov v krvi sa dost meni, takze ked mas hranicny pripad , tak to na jedinom krvnom teste nemusis zistit. Co sa tyka hyperventilacnej tetanii, ta sa z krvi vobec neda zistit,  Ten nexgen ma hromady roznyc zloziek, ale z niektorych ma primalo na ucinnost. napr probiotika v silnyc sdoplnkoch su o jeden rad vyssie a naviac tepelne a kyselinovo odolne. Ani toho horcikla tam nie je extra vela A draslik vobec nespominaju.
A toho potrebujeme od 2500 do 4000 mg, a banan ma sotva 400 mg.

Kazdy sa ma vyhybat podla moznosti stresu, stres je zabijak a po case, ked ho nepotlacis sa prejavi v stovkach zdravotnych problemoch.

Toxiny zo stafylokoku ovplyvnju rozne pochody v tele, tj skodia na vselico.

Magnezium ako pisem berem este 3x za den gavalex , jedavam dost orechov tam je diez draslik ale asi si kupim nejaky doplnok s draslikom , a aj s vapnikom .
A este k tej vlaknine mozem si kupit zvlast jablcnu vlakninu a s tou zapijat probiotikum ktore mam kupene zvlast ?
Probiotikum berem inac tieto su dobre ? http://www.magister.sk/produkt/detail/p … -9-60-tbl/  doniesla mi ich mamina robi lekarku .
a este moze tetania sposobovat aj upchaty nos ? ci mam najprv vyliecit stafyla a az ptoom riesit dalej problemy ?



99

Re: GSE/Citricidal

Najprv adresuj tu nakazu, potom mozes aj ine.
To probiotikum vtyzera silne a tvrdia ze je aj tepelne stabilne, ale nie kyselinovo stabilne.  Pozri na 
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=1
A probiotika su ucinne len vtedy, ked sa za ziva prebojuju cez zaludocne kyseliny do criev a tam ich rozmnozujes najmenej 1000 nasobne zmesou roznych mikrovlaknin az do vahy 1 kg a az vtedy pocitis ich ozajstne ucinky v tele, ako zdroj vitaminov, roznych zivin a najma obrannych latok, co vedia vyprodukovat vyse 2 x tolko ako telo samotne. To vyzaduje brat kazdonenne aspon 15 gramov zmesi roznych mikrovlaknin (pektiny, psylium, inulin  arabinogalactany, glucomannan a ine)
Na draslik a alkalizaciu pozeraj za odkyslovacom vin, KHCO3 predavany ako Kalinat.
Tetania nema s upchatym nosom nic spolocne.
Mozno ropztok tohoto ti na to pomoze
http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/

Naposledy upravil: RNG (2015-05-15 21:46:33)



100

Re: GSE/Citricidal

RNG napísal(a):

Najprv adresuj tu nakazu, potom mozes aj ine.
To probiotikum vtyzera silne a tvrdia ze je aj tepelne stabilne, ale nie kyselinovo stabilne.  Pozri na 
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=1
A probiotika su ucinne len vtedy, ked sa za ziva prebojuju cez zaludocne kyseliny do criev a tam ich rozmnozujes najmenej 1000 nasobne zmesou roznych mikrovlaknin az do vahy 1 kg a az vtedy pocitis ich ozajstne ucinky v tele, ako zdroj vitaminov, roznych zivin a najma obrannych latok, co vedia vyprodukovat vyse 2 x tolko ako telo samotne. To vyzaduje brat kazdonenne aspon 15 gramov zmesi roznych mikrovlaknin (pektiny, psylium, inulin  arabinogalactany, glucomannan a ine)
Na draslik a alkalizaciu pozeraj za odkyslovacom vin, KHCO3 predavany ako Kalinat.
Tetania nema s upchatym nosom nic spolocne.
Mozno ropztok tohoto ti na to pomoze
http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/

vlakninu uzivam ako doplnok len psylium 15g denne .
Ano ten citricidal , ohlienovac ten lepsi a oreganovy olej mi pridu asi v utorok . Su nejake probiotika ktore sa daju objednat aj na slovensku alebo bezne kupit v lekarni ktore su kyseline odolne ? Ak hej viete mi poslat nazvy ?