51

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Ziadne strachy, serotonin sa za par hodin spotrebuje a ked sa ti telo zbavi hypericinu a hyperforinu, tak nemozes mat serotoninovy syndrom, lebo ti nebudu blokovat reabsorbciu serotoninu, tj jeho spotrebu.



52

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Zdravim RNG.
 
   Chcel by som Vas poprosit o radu, mam problemy so stresom, namernou nervozitou, no hlavne strachom. Uzivam vitam. doplnky ako L-theanine, Stress B, ashwagandha a v celku sa da povedat, ze z casti mi pomahaju. Prave si idem tieto doplnky zasa objednat  a chcel by som vyskusat aj nejake Magnesium kapsuly a potreboval by som sa poradit, ktory by v mojom pripade bol najucinejsi. Lebo je ich na iherbe viac ako napr. Magnesium Citrate, Magnesium Malate, ci klasicky cisty Magnesium.
    Ktory by ste mi poradil, vopred dakujem za rady a Vas cas..



53

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Citrat aj maleat su asi rovnako dobre. Slaby  je magnesium vo forme oxidu.



54

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

u mna velka spokojnost s tymto smile

http://www.iherb.com/Nature-s-Plus-Dyno … l&ic=1



55

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

RNG a magnezium GALVEX obsahuje aky horcik kedze to neni presne pisane , lebo je velmi popularny .

Inac vsetkym odporucam https://www.bodyworld.sk/magnezium-citr … wwodVvMGDg

Rng co nato hovoris smile Dobra cena 250g . a je to citrat , je nejaka lepsia forma horciku ako citrat alebo nejaky iny doplnok ktory uzivas ty a je lepsi nez tento ?

alebo je este lepsi chelated horcik ?

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-07-28 09:13:02)



56

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Gaklvex je nemo firmy . Vyraba aj doplnky vapnika/calcium aj horcika/magnesium. Horcik je vo forme lactatu, tj zluceny s kyselinou mliecnou. Je to pomerne dobra forma. Samozrejme chelated horcik, tj viazxany na aminokyseliny je pre telo lepsi. Pozri napr tento
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-High … l&ic=9



57

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Nema zmysel nikam chodit, ten extra serotonin sa ti postupne za den dva spotrebuje, alebo premeni na melatonin. Serotoninovy syndrom nie je nebezpecny, len neprijemny, ale kratkodoby.



58

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

RNG dakujem za odpoved.
   
Este by som porosil o nejaky link na picamilon, nemozem ho na Iherbe najst, lebo chcel by som si to objednat namiesto produktu GABA a taktiez by som Vas poprosil o radu na nejaky doplnok ktory potlača STRACH. Dakujem pekne..



59

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Nuz bacopa monieri, lion's mane a picamilon by ti mohli pomoct. Iherb ho nema, ale na Amazon ho mozes najst
http://www.amazon.com/Serious-Nutrition … B004JZPPR0



60

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

yop Galvex farmaceuticka spolocnost ktora ako je vidiet do magneziovych tabliet pcha hned ,,,potrebny'''' mastenec big_smile

http://www.galvex.sk/?mnu=produkty& … detail=tb2



61

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Tam je tych nepotrebnych eciek viac



62

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

zdravim RNG.
   
  Uvazujem o tom ze moje problemy mozu taktiez pramenit z mozneho zamorenia organizmu toxinmi, ortutou a este neviem cim vsetkym.
    Posielam Vam link, na detoxikaciu organizmu, prosim Vas vyjadrite sa k danemu clanku a ci to stoji za pokus. Vopred dakujem



63

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

tu je ten spominany detox

http://mhxsk01.medicine-health.net



64

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Zialbohu uvedeny link je tu blokovany, tj neda sa otvorit v USA. Doslova mi ukazuje toto
This offer is not available in your country.

Ale samozrejme rozne toxiny to mozu tiez sposobovat, napr zamorenie tazkymi kovami, tiez neurotoxiny z candidy albicans a podobne
Preto tak zdoraznujem, ze by kazdy mal brat extra mikrovlakniny, ktore nielenze absorbuju toxiny, ale aj podporuju probiotika a tym vlastne sa rozne skodlive mikroby z tela vytlacaju, vcitane plesni a candid. Nie je to navod na expresne odmorenie tela, ale po case to absorbenty ako mikrovlakniny  predsa len dokazu



65

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

klasik44 napísal(a):

tu je ten spominany detox

http://mhxsk01.medicine-health.net

vyzera to zaujmavo uz len ci tomu uveris alebo nie , treba skusit , 45 euro na 2 mesiace je menej ako 1 euro na den . ked si clovek odpusti nejaku pochutino co ma kazdy den moze si to kupit . Mozno to skusim aj ja smile
ale urcite skusim inu znacku lebo su aj lacnejsie , ide oto ze ci to neobsahuje latky ktore pri reaakcii s niecim tak zcierneju a clovek si mysli ze sa odmoruje a potom este placebo k tomu , preto staci kupit lacnejsie a spolehat sa na placebo smile

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-07-30 08:34:12)



66

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Ako som povedal, ten produkt nepoznam, takze sa nan nemozem nijak vyjadrit.



67

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Dobry den,

kazdy den pocitujem strach,naladovost,negativnost, depresivnost. Skoro kazda udalost ma stresuje napr. ked pomyslim na to ze budem musiet ist medzi novych ludi alebo do prace, proste aj malickosti ako napr. to ze sem vobec pisem. Asi z toho dovodu ma stale boli podprsiami v strede {neviem ci je to zaludok, alebo skor koniec pazeraku}. V noci sa budim okolo 3tej hodiny a potom nemozem spat a ked znovu zaspim musim zachvilu vstavat alebo spim doobeda a potom sa necitim aj tak vyspato. Na to by bol ucinny asi ten melatonin. Neviem, ci mam brat k tomu aj 5HTP kvoli serotoninu, kedze ten sposobuje 80percent depresii, avsak ja mam aj skoro stale afty takze mam brat aj Stress B plus C ????Mam aj velmi suchu pokozku co zase moze suvisiet so stitnou zlazou.  A fisury mozu suvisiet zase zo zlym travenim a tymi bolestami brucha. Kvasinky som mala iba raz, potom som bola este 2x na vysetreni u gynekologaa nepotvrdili sa mi. Naozaj neviem, s ktorymi potravinovymi doplnkami zacat. Keby si vyberiem z kazdej temy len jeden bolo by toho velmi vela a neviem ci sa to vsetko moze vobec kombinovat. Prosim poradte mi nieco konkretne co sa moze kombinovat a spaja vsetky tie priznaky. Velmi pekne dakujem.



68

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Zle travenie a nizka funkcia stitnej zlazy mozu byt jediny problem , co mas, tj to by som adresoval v prvom rade.
Na vsetky procesy v tele, tj aj na nervove a mozgove potrebujes rozne ziviny,,ktorych sa ti asi pri zlom traveni neabsorbuje dostatok. Takze adresuj travenie a absorbciu v prvom rade.



69

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Rng ako sa da rozlisit Stress od Uzkosti ? A aj uzkosti su tak isto nebezpecne ako stress ? pretoze ja som neni vobec stresovy clovek nic ma netrapi ale mavam uzkosti ked som napirklad v miestnosti kde je viacej ludi a bojim sa ze sa mi nieco stane a vsetcia namna budu pozerat ze z tade nemozem odist , ale jarmoky a taketo mi nevadia vobec ze tam je vela ludi ani fitcentrum napriklad .
Tak ma zaujma ze ci mam uzkosti alebo stress big_smile podotknem ze som sa na maturiti neucil vobec a stress som nemal ani tak big_smile:D



70

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

tak minimalne mas nejaky psychicky blok ked hentake stavy mas z miestnosti kde je viac ludi..... to nasledne vyvolava podvedomu nervozitu neklud stress atd... takze nie si az taky odolny ako vidis big_smile  jarmoky neriesis lebo tam nema ti kto co hovorit takze si v klude a neriesis... ale v miestnosti s viac ludmi si uz pre nejaky dovod a moze vzniknut situacia ze sa vsetci na teba zacnu obracat a pozadovat po tebe nieco a to uz ti vyvolava vidis co....

takze podla mna psychicky blok nejaky.... si prezil nejaku situaciu niekedy neprijemnu takuto a takto sa ti to vracia ? pravedpodobné



71

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

letto napísal(a):

tak minimalne mas nejaky psychicky blok ked hentake stavy mas z miestnosti kde je viac ludi..... to nasledne vyvolava podvedomu nervozitu neklud stress atd... takze nie si az taky odolny ako vidis big_smile  jarmoky neriesis lebo tam nema ti kto co hovorit takze si v klude a neriesis... ale v miestnosti s viac ludmi si uz pre nejaky dovod a moze vzniknut situacia ze sa vsetci na teba zacnu obracat a pozadovat po tebe nieco a to uz ti vyvolava vidis co....

takze podla mna psychicky blok nejaky.... si prezil nejaku situaciu niekedy neprijemnu takuto a takto sa ti to vracia ? pravedpodobné

neni to vzdy a neni to vsade mne to nevadi ked sa namna pozeraju alebo somnou hovoria , prezil som to s tym predavkovanim kofeinom kedy prisla sanitka od vtedy mam blok a bojim sa o seba a ked mi trosku len preskoci srdce tak mam uzkost ze zasa pride sanitka atd .
nie vzdy ale uzkost mam niekedy nato nemyslim a pohodicka vsetko smile neni to blok z ludi ani z miestnosti , je to blok asi z toho ze sa mi nieco moze stat , ved ja pracujem s ludmi takze s nimi problem mat nemozem big_smile



72

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

mno takze psychika smile   a to preskakovanie srdca mas cely zivot?



73

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

letto napísal(a):

mno takze psychika smile   a to preskakovanie srdca mas cely zivot?

nie od kedy som sa predavkoval kofeinom a predtym som to mal asi 2x v zivote
to je to ze sa bojim ze to ze som mal tachikardiu silnu a dlhu ze musela sanitka prist ze mi to srdce poskodilo nejako , uz som si objedna ubiquinol , pqq a aj vitamin B4 si objednam ked budem mat peniaze v rodine mame dedicne choroby srdca takze to budem brat asi pravidelne + nattokinazu



74

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Aj dedicne choroby sa daju doplnkami adresovat, clovek nemusi trpiet.



75

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

RNG napísal(a):

Aj dedicne choroby sa daju doplnkami adresovat, clovek nemusi trpiet.

snazim sa ale ja za uz 8 mesiacov skoro ani neviem co mi presne je len mam tusenie ze to je arotmya a zlcnik sad



76

Re: Nadmerny stres a strach + dusevny nepokoj

Aj zlcnik aj arytmia sa daju velmi presne zistit beznymi metodami .
Na zlcnik je to ultrazvuk alebo presnejsie CT, plus meranie enzymov v krvi
Na arytmiu je to holter.