101

Re: strava

Oba stevisidy a rebaudianosidy su sladke zlozky stevie.Inym priemyselne pripravenym sladidlam sa vyhybam. Pouzivam najma erytritol a radsej normalny cukor nez nejake umeliny.



102

Re: strava

rng moze kysla kapusta , jablkovy ocot a take kysle potraviny sposobovat zapachajuce plyny ?



103

Re: strava

Kysla kapusta to moze sposobovat, lebo obsahuje sacharidy, co nevire telo spracovat. Tak isto rozne ine zeleniny, cerstve varene alebo kysnute.
Ja na to pouzivam, enzym alpha galactosidase, kroty mi pomoze zeleninove a strukovinove cukry stravit a absorbovat, tj nezostane nic na hnitie.
http://eu.iherb.com/Jarrow-Formulas-Jar … psules/257



104

Re: strava

Dakujem este ma zaujma , ked clovek zje maso a zemiaky ( velka porcia ) a da si k tomu 3 kyseliny a po 2 hodinach sa mi grgne este taka pachut jedla slaba , mozem sa aj tak napis alebo mam pockat az kym sa negrgne pachut jedla ?
alebo je to tak ze ked sa jedlo kyselinami stravi dostatno aj tak to je este v zaludku az do kym sa to nesplachne vodou do criev ?
takze moze byt jedlo stravene a aj tak sa grgnut pachut jedla po dvoch kodinach ?



105

Re: strava

Vodou si rpzriedis kyseliny, tj treba pockat s pitim , kym tie kyseliny dostatocne nesterilizuju jedlo a nenatravia ho. To trva asi 2 az 3 hodiny.



106

Re: strava

RNG napísal(a):

Vodou si rpzriedis kyseliny, tj treba pockat s pitim , kym tie kyseliny dostatocne nesterilizuju jedlo a nenatravia ho. To trva asi 2 az 3 hodiny.

ano to viem ale to ma zaujma ze ci moze byt uz jedlo napr po 3 hodinach stravene ale aj tak sa grgne pachut jedla lebo to treba uz len splachnut vodou do criev ?



107

Re: strava

Po troch hodinach to treba splachnut do criev.

Naposledy upravil: RNG (2015-11-05 23:36:00)



108

Re: strava

Rng mozu mi tuky z kakao robit zle ?
Ked si dam kakao alebo horku cokoladu aj normalnu robia sa mi akne hnisave .



109

Re: strava

Cokolada je tazko ztravitelna a mnohi maju z nej zhorsenie acni.



110

Re: strava

Rng komplexne sacharidy ( zemiaky ryza vlocky atd ) vo velkom mnozstve su neni moc zdrave celkovo sacharidy , plati to aj pre ludi co sportuju , maju nizke % tuku a dobru inzulinovu senzitivitu , napriklad ked niekto zje 300g sacharidov zaden a nepribera z toho , to znamena ze telo to vyuziva ako energiu , mozu byt sacharidy aj v tomto pripade skodlive ? ze budu sposobovat zapali a poskodzovat telo -?



111

Re: strava

Privela rychlych sacharidov nie je zdrave, a privela sacharidov celkove moze podporit rast candidy.