1

Téma: Ischias ?

Dobry den
Mam taky problem,zacalo to bolestou v krizoch,postupne bolest boku a zadku,teraz trpnutie lytka az po prsty.Rtg snimok vysiel:ventralny osteofyt a zvacseny priecny vybezok na L5.
Momentalne trpim strasnymi bolestami,ktore napriek injekciam neustupuju.Myslim ze by to mohol byt aj ischias,pretoze priznakymam typicke pren.Ako sa zbavit tejto strasnej bolesti?Co pomaha?



2

Re: Ischias ?

Nuz kostny vyrastok moze mechanicky poskodzovat nervy, ale moze to byt aj nejaky virus, co sa v tele premnozil. Mne jeden taky zrejme napadok okolie bedroveho klbu az stehna minukly stvrtok a v piatok rano som uz nevedel ani vstat z postele, ani chodit a bolesti boli neznesitelne az do nedele. Samozrejme okamzite som nasadil rozne antiviralne, od monolaurinu(2 x 10 gramov, cez colostrum(2 x kopcom polievkova lyzica) chaparal(2 x 1 gram) a ankoniec zo zufalosti som skusal aj DMSO a citroal vo fore oleja z citronovej travy. Toto napodiv cez kozu "prepasirovane citelne a rychlo zaberalo, a bolesti ustupovali rapidne. Naviac so m si dal na regeneraciu poskodenycy nervovych opalov silny zdroj DHA, tresciu pecen v trescom oleji, coho som zjedol za 2 dni 250 gramov, tj besnu davku DHA. V pondelok som uz chodil normalne, hoci zvysok citivosti na klbe zostal, v utorok som uz cvicil thai chi a robil drepy.
Zapaly nervov a vseobecne viralne utoky treba adresovat co najskor , hodiny sa tam rataju, a masivnymi davkami antiviralnych, proste nehrat sa s tym ani nevyckavat. Virusy pracuju velmi rychle a cim dlhsie im to dovolis, tym vacsie je poskodenie tela.

Naposledy upravil: RNG (2015-07-23 00:44:55)