1

Téma: mravcanie v hlave

Dobry den,potrebovala by som radu.dlhsi cas pozorujem ze mam na rovnakom mieste na lavej strane nad ucjom pocit mravcania.vacsinou len chvilku,ale dnes to bolo skoro cele doobedie.a aktualne pred chvilkou som mala pocit akoby stiahnutia prstov na ruke.hlavne palec som nedokazala mat uvolnemy,tahalo mi jo dovnutra ku dlani. Momentalne prezivam dlhsiu dobu dost stresujuce obdobie v ramci rodinnych vztahov.prosim cim to moze byt sposobene?dakujem za odpoved.



2

Re: mravcanie v hlave

Stress je zabijak, treba ho za kazdu cenu odstranit alebo aspon zmiernit.
Mravcenie moze byt aj nasledok zhorsenej cirkulacie krvi , moze to byt tetanickeho povodu atd.



3

Re: mravcanie v hlave

RNG napísal(a):

Stress je zabijak, treba ho za kazdu cenu odstranit alebo aspon zmiernit.
Mravcenie moze byt aj nasledok zhorsenej cirkulacie krvi , moze to byt tetanickeho povodu atd.

Prosim co to pre mna znamena? Je to nebezpecne,co s tym? Ist k lekarovi ? Dakujem



4

Re: mravcanie v hlave

Nie je to nic nebezpecne, ale ked chces, mozes ist k lekarovi a dat si zmerat zrazanlivost krvi (INR by malo byt medzi 2.5 a 3) a ked mas vysoku zrazanlivost, musis pouzivat nieco na riedenie krvi, odporucam najma  nattokinazu. A samozrejme cistenie ciev lecitinom, lyzica praskoveho alebo granulatu raz za tyzden. To je najlepsia prevencia vocu porazkam a infarktom a radim to vlastne kazdemu, kedze az vyse 1/2 ludi vlastne zomiera na nasledky zapchatych ciev(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenych organov)
Krvny test ti povie aj co mas dost mineralov v krvi, lebo nedostatok  sa prejavuje ako tetania a moze viest az k osteoporoze.



5

Re: mravcanie v hlave

Napadlo ma,ze ta prihoda s tym prstom sa stala len raz a bolo to ihned po tom,com som douspavala syna.lezala som pri nom asi pol hodiny a lezala som hlavou na tej ruke na ltorej mi tahalo tem palsc.mohlo byt toto pricinou? A je mozne aby bolo to mravcanie aj psychickeho povodu? Ked mam pracu a nemam cas,tak mam ppcit akoby som to vobec nepocitovala. Ale ked som cely den doma tak vzdy ked si na to spomeniem tak ma tam zacne mravcat.



6

Re: mravcanie v hlave

Nuz definitivne, ked si prilahnes ruku, tak sa tam spomali a mozno aj zastavi cirkulacia a mozu sda tma dokonca vutvorit zrazeniny v cievkach, ktore ti blokuju permanentne pristup krvi. Nuz a na to su rozne fibrinolyticke enzymy, co tie zrazeniny pomozu rozpustit(nattokinase, serrapeptase, lumbrokinase)

Naposledy upravil: RNG (2014-10-01 15:14:41)