51

Re: rakovina lymfatickeho systemu

dakujem, velmi si ta vazim, ze dokazes takto odpoved a pomahat nam. ale mam na teba par otazok este:

1. ked zoberie teda entricky pokryte enzymy s kusom jedla, moze si ich zapit s vodou v ktorej je kalinat? nevadi to ze bude mat alkalicke prostredie? neovplyvni to tie enzymy?

2. ma uzivat aj GSE zamiesane do vody pocas dna? svokra toho uziva velmi vela, ma program rozpracovany na cely den kedy co uzivat tak ci moze aj GSE po duskoch, ci to neovplyvni enzymy, vit.C, betaglukany, graviolu, cordiceps, candex, selen, zinok.,DIM,zelene a mnoho inych doplnkov....
a ma denne kolko kvapiek pit vo vode...60kv. do litra, alebo...

3. berie aj probiotiotka s jablkom pred spanim ...ale tie mikrovlakniny moze uzivat inulin aj psylium? inulin viem ze moze pocas dna hocikedy, ale neviem psylium kedy si ma dat, aby jej to nezmietlo z tela ostatne doplnky,kedze ich berie pomaly kazdu hodinu nejake a rano na lacno uz berie ten artemisinim ,potom enzymy...tak to psylium neviem kde a kedy jej pichnut....
tie arabycogalaktany nema.
takze staci akomikrovlakninu ten inulin, jablka a psylium? ak ano, tak kedy uzivat psylium...kolko pauza treba medzi nim a ostatnymi doplnkami..

dakujem



52

Re: rakovina lymfatickeho systemu

entericky pokruty enzym sa rozpusta v zasaditom prostredi, tj nesmies ho brat s kalinatom!!
GSE neovplyvnim nic, okrem probiotik. Tiez by som nebral jod a zinok s probiotikami., Inac mozes brat cokolvek z menovaneho kedykolvek.
3. ja osobne berie mikrovlakniny, zmes roznych vo vode, ktoru pijem pocas celeho dna Je pravda, ze mikrovlakniny do seba daco nasiaknu a vynesu von, ale je to dost malo, takze je to viacmenej zanedbatelne
Ja osobne pouzivam zmes psylia, arabinogalaktaniov inulinu modifikovasnych citrusovych pektinov a arabinogalactanu spolu s praskovym vitaminom C(ester C) a pridam do toho aj praskovy aloe vera, pripadne aj kvapky GSE a mam to ochutene nesladenym ovocnym koncentratom, aby som dostal aj antioxidanty z ovoci, najma granatove jablka, visne a cucoriedky.
To nosim zo sebou cely cas a podchvilou si z toho glgnem. A zapijam vsetky doplnky. Dopijem to tak do siedmej asi, a o desiatej si dam jablko s probiotikami.



53

Re: rakovina lymfatickeho systemu

dakujem.a ked nie su entericky pokryte enzymy...myslim Super enzyme od Nou firmy su take,oni maju aj Betain HCL v sebe  - tie sa mozu s kalinatom zapit? alebo ani tie nie?



54

Re: rakovina lymfatickeho systemu

a este otazka.....
kedy ma teda brat kalinat na alkalizaciu,ked cely den berie vela doplnkov-hore som ti pisala v otazke c.51.
totizto rano zacina okolo 7.00hod brat silne enzymy,potom ma pauzu 1hod. a nabieha na ostatne doplnky....pred enzymy chceme este zaradit artemisinin, tak neviem,kedy ten kalinat medzi to vtesnat,nakolko na rakovinu sa musi alkalizovat.....vies mi prosim ta niekde zakomponovat ten kalinat rano ?
a poprosim ta este napisat,kolko ma byt pauza medzi artemisininom a enzymamy

a este poprosim odpoved na otazku 53.

inak som ti napisala a preposlala jej denny program do tvojej mailovej schranky, tak dufam, ze sa nenahnevas a kuknes sa nan ci je ok,co by si tam doplnil, popr. vylucil. velmi ta prosim,kukni nan.

dakujem.



55

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Alkalizacia nesmie byt v case ked berie entericky pokryte doplnky, inac sa to entericke pokrytie znici uz v zaludku.
Takze ked sa chce skoro rano alkalizovat, entericky pokryte  enzymy musi brat az 2 -4 hodiny neskor s jedlom a tiez s vecernym jedlom.
Super enzymi nie su vhodne na cistenie tela, len na travenie. A nesmies ich brat s kalinatom, samozrejme, lebo znicis v nich tu trosku kyseliny ktora je samozrejme nedostatocna na travenie. Ja beriem 650 az 1200 mg betainu s pepsinom s vacsim jedlom



56

Re: rakovina lymfatickeho systemu

dakujem.
dnes volala,svokra,ze vsetko je zatialok pri brani doplnkou /berie 4-ty de/,iba zo skorice je jej velmi zle, zahmlieva sa pred ocami a na zvracanie je jej.ma rakovinu lymf. uzlin s metastazami do brucha, hrude,panvy, kost.drene......a ze dnes v noci mala hrozne krce do noh...
co ty na to? je to reakcia na liecbu doplnkami, alebo je to z rakoviny...doteraz nemala ziadne bolesti,nic.
ralovinu jej diagnostikovali pred 2-mi mesiacmi,hrcku si nahmatala pred 2-mi rokmi, bohuzial doteraz nikomu nic nepovedala, takze nikto nevedel.



57

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Skorica na rakoviny nie je potrebna.
Krce v nohach moze mat pre zrazeniny krvi, odporucam brat na to fibrinolyticke enzymy ako nattokinazu, serrapaptazu alebo lumbrokinazu.
Serrapeptaza je dnes hodne oblubena, lebo nielenze riedi bezpecne krv, ale rozbija aj krvne zrazeniny, odhlienuje a odmaskuva rozne zamaskovane infekcie a parazity. Parazity a rozne infekcie su casto dovody na rakoviny, lebo produkuju karcinogenne toxiny.
A lymfaticke uzliny sa zduria/zvacsia kvoli roznym tocinom, co rozne mikroorganiozmy produkuju. Su to vlastne filtre toxinov, aby sa tieto nedostali do krvneho obehu. Tj su zamorene a tam sa mozu vytvorit rozne nefunkcne bunky , vcitane rakovinnych pri deleni buniek v zamorenom priestore. takze je tu vrelke podozrenie, ze su tam na pricine rakoviny rozne mikroby a parazity, co treba adresvat tiez, inac sa telo neda odmorit, kedze tieto produkuju neustale dalsie karcinogeny.
Odporucam brat extrakt z olivovych listov  a pripadne absovovat  aj 20 dennu protiparaziticku kury, dnes ju dostat aj na Slovensku z firmy Jukl.

Rakovina kosti je casto mimoriadne bolestiva takze sa nedivim.



58

Re: rakovina lymfatickeho systemu

dakujem a este raz ta prosim, pokial si najdes kusok casu,pozri sa nam na ten program brania doplnkov co som ti vcera preposlala na tvoj sukromny mail. ci to sedi, ci sa nieco s niecim  nebije tam v brani, alebo co povyhadzovat z toho, je tam toho velmi vela...napr. aj skoricu vyhodime ak nie je potrebna velmi , ale docitala som sa,ze prave pri lymfe-leukemii je skorica dolezita...
surne cakame,co na to povies, ci to je OK,lebo svokra uz berie podla toho doplnky 4-ty den. dakujem.



59

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Touareg, nic som ani na domacom ani na firemnom pocitaci nenasiel. Neviem na aku adresu si to teda poslala.
Leukemia je dost zle porozumena lekarmi, jedna sa skoro vzdy o poskodenie kostnej drene plesnami, a protiplesnova sice skorica mierne je, ale tam by som odporucal skor silne protipesnovy oreganovy olej a enzymy ako candex na prazdny zaludok, co rozkladaju bunkove steny plesni (celulaza a hemicelulaza)a tak ich nicia.



60

Re: rakovina lymfatickeho systemu

tak teraz nevieme co robit..ma teda prerusit branie doplnkov proti rakovine a dat sa na tu protiparazitovu kuru? alebo ju moze subezne s tymi doplnkami robit? ale ma toho velmi vela uz brat.
a co kupit teda na tu kuru.....
a pokial pojde na chemo tak moze robit  tu protiplesnovu kuru aj popri chemo?
som hotova,pri jej stave neviem ci je este vobec nejaka sanca. napadnute ma uz vsetko takmer a teraz este aj kosti ako pises.....



61

Re: rakovina lymfatickeho systemu

sorry,myslim protiparazitovu kuru....



62

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Nuz ja osobne neodporucam chemo lebo zamoruje a pri rakovinach treba naopak odmorovat. A odmorovanie pracuje proti zamorovaniu, takze to lekari samozrejme neodporucuju.
Nuz ja nemam krystalovu gulu, aby som vedel, co jej vlastne je, ja len reagujem na tie diagnozy, bez toho, aby som vedel, ci su spravne alebo nie.

Parazity treba znicit, lebo az 50% rakovin je s nimi spojene.

Mikroby rozneho druhu tak isto treba zniciot, lebo mnohe z nich produkuju karcinogeny,

A telo treba precistit(enzymy, absorbenty) , lebo je zrejme zamorene, ked sa v nom tvoria nefunkcne a bujnejuce bunky=rakovina.
Co sa tyka sance, aj v 4 stadiu rakoviny, rozlezenej po celom tele mnohych ludi zachranili agresivnymi doplnkovymi kurami, tj nie len nieco, ale vsetko mozne.
Samozrejme ked rakovina znici organy, tak tam uz nie je co zachranovat.



63

Re: rakovina lymfatickeho systemu

RNG teraz som ti to skusila preposlat este raz na inu adresu, skus pozriet ci ti to doslo.
prvy mail som poslala na : rng....@comcast.net a druhy na kend....@comcast.net
nechcem ich pre istotu cele pisat,dufam,ze zvysok pochopis.



64

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Nuz ja osobne neodporucam chemo lebo zamoruje a pri rakovinach treba naopak odmorovat. A odmorovanie pracuje proti zamorovaniu, takze to lekari samozrejme neodporucuju.
Nuz ja nemam krystalovu gulu, aby som vedel, co jej vlastne je, ja len reagujem na tie diagnozy, bez toho, aby som vedel, ci su spravne alebo nie.

Parazity treba znicit, lebo az 50% rakovin je s nimi spojene.

Mikroby rozneho druhu tak isto treba zniciot, lebo mnohe z nich produkuju karcinogeny,

A telo treba precistit(enzymy, absorbenty) , lebo je zrejme zamorene, ked sa v nom tvoria nefunkcne a bujnejuce bunky=rakovina.
Co sa tyka sance, aj v 4 stadiu rakoviny, rozlezenej po celom tele mnohych ludi zachranili agresivnymi doplnkovymi kurami, tj nie len nieco, ale vsetko mozne.
Samozrejme ked rakovina znici organy, tak tam uz nie je co zachranovat.



65

Re: rakovina lymfatickeho systemu

959touareg
sory ze sa ti tu do toho miesam,
skus aj ty jest taku istu stravu ako budes davat svokre, viem co pisem - sam som na vlastnej kozi skusil menit stravy, a to som nepodstupil ziadne chemosky a som bol z toho hotovy, este furt sa spamatavam - razny zlom u mna nastal cca po 4-5mesiacoch..... takze aby si jej dobrym zmyslanim neposkodila.....
ZIADNE HLADOVKY NIESU ZDRAVE, ZDRAVY JE IBA POST a jje v tom poriadny rozdiel.....
tak len tolko odmna....
maj sa krasne, ak som sa ta dotkol, tak prepac nechcel som... len mi to nedalo..... snazil som sa len odovzdat moju osobnu skusenost....



66

Re: rakovina lymfatickeho systemu

jordiksvk
nerozumiem tvojmu prispevku. ja jej neodporucam ziadne hladovky ani nic. odporucam iba doplnky schvalene panom RNG a kedze ma rakovinu v pokrocilom stadiu,tie davky musia byt vysoke aby liecili.
nic na vlasnu past nerobim.
a predsa starvu zmenit musi. pokial sa bude napchavat cukrom, masom a mliecnymi vyrobkami, tak to nema vyznam.
neboj sa, nehladuje, iba zmenila jedalnicek.vyhyba sa cukrom, bielej muke a maso je iba rybu. ked uz.



67

Re: rakovina lymfatickeho systemu

RNG,tak ako,doslo ti to na tvoj mail? ak nie,mozem ti sem napisat moj mail aby sme sa skontaktovali a ja ty to poslem.  lebo nechcem to takto verejne. dakujem



68

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Napisal som ti



69

Re: rakovina lymfatickeho systemu

RNG, kolko jodu treba denne brat pri rakovine? svokra si dava rano a vecer po 1 kvapke s poharom vody.nie je to malo? alebo si moze dat aj na kozu povedzme raz do tyzdna 10-12 kvapiek pod pupok?
ako je lepsie teda? denne 2kvapky do vody , ci raz za tyzden 10kvapiek na telo. az moze aj na telo, tak kde konkretne? pod pupok, alebo pazuchu, ci v okoli stit. zlazy na krk,kedze ma narusenu aj stitnu zlazu?
dakujem.



70

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Neviem o akych jodovych kvapkach hovoris. Tj kolko jodu a KJ a inych foriem jodu obsahuju.

Rozni lekari odporucaju rozne davky jodu, od 2 mg denne, cez 6 mg az dokonca 50 mg denne pri liecbe rakoviny prs. Samozrejme vyssie davky neboli len jod ale aj jodid draselny, ktoreho telo znesia az 130 mg denne, a podla FDA je to bezpecna davka v pripade nuklearneho utoku alebo nuklearnej nehode.
Vodna kvapka je asi 65 mg, alkoholicka asi 30 mg takze podla percenta jodu v nich si mozes vyratat davku.
Su aj tabletove formy pozri na
http://www.iherb.com/Optimox-Corporatio … l&ic=4
co su maximalne davky odporucane lekarmi na kratsiu dobu na "nalozenie" tela jodom
Samozrejme s tym treba brat aj hodne selenu, aspon 600 mikrogramov denne.
Aj selen aj jod su protirakovinne a podielaju sa na vyrobe nasich vlastnych cistiacich enzymov.

Naposledy upravil: RNG (2014-02-14 21:22:46)



71

Re: rakovina lymfatickeho systemu

http://www.iherb.com/TPCS-Iosol-Formula … 30-ml/4785

tento jod sme kupili....cize kolko z neho denne kvapiek ma brat oralne ? alebo radsej 1x do tyzdna nech si ho natrie-nakvapka pod pupok? ako je lepsie..brat oralne denne 3kvapky,alebo 1x do tyzdna viac kvapiek na telo......moze si aj na krk?ma tu lymfu.
dakujem



72

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Iosol obsahuje glycerin tj sa neodpari a zotries ho pradlom. Takze sa hodi len na oralne pouzitie do drinkov,
3 kvapky ti daju zhruba 6 mg jodu . Moze to brat urcity cas aj 3 x denne , dokonca aj viac kvapiek, ak jej to zaludok znesie. Menej to drazdi, ked si to da do rastlinnych olejov, nenasytenych, ako napr panensky lanovy, ktory jej odporucam brat aj tak(metoda dr Budwig)



73

Re: rakovina lymfatickeho systemu

1.aha, takze ked obsahuje glycerin, tak vtedy je na ustne podavanie. a kedy je jod dobre aplikovat na pokozku? co  musi vtedy obsahovat?  ja sa do toho nerozumiem.

2. a dalsia otazka - preco iba urcity cas to moze brat? to nemoze jod brat denne, pravidelne pri rakovine?

3. ked chcem ja preventivne uzivat na cistenie tela silny pankreaticky enzym v enter.baleni, tak ako casto mam na lacno tie 2 tbl.brat? mozem povedzme tyzden v kuse brat a potom par tyzdnov pauza, alebo pravidelne jeden- dva  dni  v tyzdni, alebo ako to uzivat pri prevencii?

dakujem.



74

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Glycerin sa neodpari tj flak zostane mokry a otrie sa na pradlo. Ked je to lugoloov roztok, tj jod vo vode, tak voda sa odpari a necha za sebou suchy jodovy flak. Bezne z minulosti bola jodova tinktura, kde mas asi 2 az 2.5% jodu, 2.5% KJ(jodid draselny  a cele je to v 50%  liehu/etylalkohole Toto vyschne rychejsie ako vodny roztok a po vysuseni zasrava jpodovy flak, ktory sa neotiera na pradlo a postupne za menej ako den pod pazuchou zmizne=vstreba sa cez kozu do tela
Vysoke davky jodu mozno brat len docvasne, kym sa v tele nevybuduje dostatocna hladina. Potom treba brat len udrzobne, tj pod 12 mg denne, tak ako to dostavaju v svojej potrave napr Japonci cely zivot.
Nas pankreas vyraba stale pankreaticke enzymi, ale ked ich vyrobi menej, tak sa telo postupne zamoruje.
Rychle odmorenie vyzaduje vysoke davky pancreatinu a aspon 2-3 mesiace, lebo treba telo rychlo odmorit, aby sa nevytvarali dalsie rakoviny a aby sa odburali aj existujuce
Entericke pancreaticke tabletky sa mozu brat pohodlne s jedlom, 2 x 2  denne, neobmedzene dlho, pokial sa telo neodmori a nerozlozia  sa vsetky neziaduce tkaniva, tj vcitane rakovinnych nadorov.



75

Re: rakovina lymfatickeho systemu

teda ked sme zdravi ,nemame choroby tak cisit telo enzymamy si nemame preventivne? alebo  si to 2-3 mesacne branie enzymov myslel ako prevenciu do roka, lebo celkom nerozumiem tomu co si napisal.



76

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Za to, ze je clovek relativne zdravy, neznamena, ze sa mu telo nemusi postupne zamorovat z roznych jedal a ich zamoreni a nedostatkov enzymov. Ked sa to prejavi chorobami, to je uz neskoro, preto udrzobne /preventivne a na predchadzanie chorobam je dobre si telo precistovat, od pecene(pretokol dr berksona) cez cievy(lecitin lipaza) az po rozne bielkovinne zhluky a ine zamorenia tela enzymami.



77

Re: rakovina lymfatickeho systemu

dakujem. a teda vies mi napisat ako casto tie enzymy uzivat? myslim preventivne. ty to ako uzivas? pravdepodobne denne nie vkuse. tak ako je to dobre? povedzme domesiaca 1 tyzden a potom 3 tyzdne pauza, alebo vkuse mesiac a potom pauza niekolko mesiacov, alebo ako aby to bolo efektivne?
mne ide o to, aby si mi presne napisal ako to brat dlho a kolko medzi tym pauza.



78

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Nuz ja prevadzam intenzivne cistenie tela snad 1 tyzden do roka, pokial nemam ziadne ine problemy.  Ale bezne pouzivam traviace enzymy s vacsinou jedal, takze si telo extra nezamorujem a ciastka enzymov, co sa na jedlo nespotrebuje sa absorbuje vzdy do krvi a pomaha cistit vciastocne telo aj tak.



79

Re: rakovina lymfatickeho systemu

ok. dakujem.takze ten tyzden-dva staci.

a este otazocka na jodovu tinkturu.

1.mam doma este z tvojho shopu z Lucenca -obsahuje 47%ethylalkohol, 2%jod a 2.4%sodium jodid /to neviem ani co je to/
staci mi preventivne z neho pod pupok si davat 10-12 kvapiek tyzdenne? lebo tak si to davam uz roky. je to dost?

2. svokra na tu rakovinu si z tejto tinktury kolko ma davat na pokozku kvapiek do tyzdna? a kde by jej to bolo najlepsie davat? pod pupok, pazuchy, alebo?...ma problemy aj so stit. zlazou, cize kde si to ma aplikovat?



80

Re: rakovina lymfatickeho systemu

1 kvapka tej tinktury obsahuje asi 1.3 mg jodu. Takze podla toho, kolko jodu chces v priemere na den dostat si odrataj kvapky.
Na beznu spotrebu odporucam 2 az 6 mg jodu v priemere na den, pri rakovinach samozrejme ovela viac, a neviem, co sa ti to transdermalne podari tolko dorucit.
Na to su skor ustne brane tabletky alebo kvapky. A nezabudaj ze jod ide so selenom, takze na vysoke davky jodu treba aj vysoke davky selenu, az do 800 mikrogramov denne.



81

Re: rakovina lymfatickeho systemu

RNG,poprosim ta,napis mi co moze svokra brat popri chemoterapii z tych doplnkov co brala na tvoje odporucanie pokial nesla na chemo.
teraz musi asi vysadit vsetko a brat moze co? alebo nema nic brat, lebo jej uz doplnky nepomozu ked bude mat chemo?
sme nastvati na nu, ale je to jej rozhodnutie. chce chemo,tak nech ide. co uz.

a v prestvavkach medzi chemo moze opat brat vsetko, alebo je touz zbytocne?



82

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Ja neviem , co vselico ako ovplyvni chemoterapiu, ale enzymaticke cistenie tela je potrebne, zvysenie poctu NK krviniek branim betaglukanov je tiez potrebne a graviolu pripadne ine, a alkalizaciu definitivne podporujem. Nuz ked ju chemoo nezabije, tj neznici jej obranychopnast a jednotlive organy, tak po chemo sa este moze spamatat, ked bude brat odporucene. Moj stryko bral po chemo betaglukany v dostatocnych davkach a po 2 mesiacoch bol natolko zdravy, ze ho prehlasili za vylieceneho.. Samozrejme prestal brat betaglukany, tj nove rakovinne bunky mu chemoterapiou znicene  NK krvinky bez posilnovania tvorby betaglukanmi  nestacili znicit a rakovinu mal spat za 3 mesiace po prehlaseni za "zdraveho" a do 2 mesiacov s dalsou chemoterapiou mu to telo nevydrzalo.
Na ine nechcel vobec pristat, tj ziadne odmotrovanie enzymami alebo zabijamie rakovinnych buniek graviolou a uz vobec nie alkalizacia. Nuz co sa da robit, doplatil na doverovanie klasickym lekarom co na nom skusali pokusne novu "zazracnu" chemoterapeuticku drogu....
Vzdy maju nieco nove a super....



83

Re: rakovina lymfatickeho systemu

zdravim RNG. chcem sa ta opytat...
svokra uz podstupila chemo /co uz, jej rozhodnutie/, zatial jej dali 1-vu davku...daju este 3 potom. teraz ma 3-tyzdnovu pauzu. potom ide na 2-hu. zatial sa drzi /no ved to by bolo zle, aby po prvej jej uz bolo nanic/
ale ide mi o to,  lekarka jej povedala, ze nador, ktory ma je nevyliecitelny, neda sa odstranit uplne. tak mi napis,naco je potom dobra chemo...a tvoj nazor...to jej chemo teraz iba zmensia ten nador a po 4-tej davke ukoncia liecbu? aky to ma potom vyznam, ked to tam ten nador bude nadalej a po case sa to predsa musi opat rozsirit a zvacsit,metastazovat....pretoze lekari uz potom nedavaju ziadne pripravky na uzivanie , aby sa to nesirilo po ukonceni liecby.
mozno sa cudujes, preco sa to pytam teba a nie toho lekara...ale bohuzial svokra je taka ticha, mumla s prepacenim, ze si usta neotvori, neopyta sa nic a co jej povie Dr. to urobi bez slova a ked sa Dr. chcel opytat manzel, tak Dr.povedala, ze iba s pacientom sa bude rozpravat, ze ani jej detom, ani jej manzelovi nic nepovie - je toto normalne?



84

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Zialbohu taki su bezni lekari. preto som sa pred vyse 20 rokmi podujal sam najst inych, co sa mi podarilo a tych nazory sem pisem. Najma pre to, ze pouzivaju neskodne latky na liecenie, povacsine potravinove doplnky, ale aj pre to, ze maju s nimi vacsi uspech, nez s chemickymi patentovanymi liekmi.



85

Re: rakovina lymfatickeho systemu

ok,ale vies mi odpovedat na tu otazku, co som sa ta pytala o nadore...ze pokial ho iba zmensia, kedze sa odstranit, vyliecit neda, tak co dalej...aky to ma vyznam to zmensovanie...nebude potom neskor opat rast, metastazovat? lebo oni nedaju ziadne lieky aby ich pacient po chemo bral na aspon ake-take udrzanie si tych nadorov  aby sa nesirili, nerastli dalej.
dakujem vopred.



86

Re: rakovina lymfatickeho systemu

treba sa zamysliet o co tu v tomto pripade ide....
ja som len amater, s amaterksym pohladom
lymf. system su zlazy s vnutornym vylucovanim a na to aby fungovali spravne sa musi odmorit cele telo, chemo ho podla mna zamori poriadne, na to aby sa odmorilo telo potrebuje detox creva a pecene, to je zaklad.... bez tychto 2veci sa motame iba v bludnom kruhu.... ja som teraz 28dni na berksonovom protokole (v 3/4 berksona citim posun k lepsiemu), potom vyskusam este pridorne ocisty pecene s glauberovou solou a potom si dam nejaku citronovu kuru (cez 120citronov pocas mesiaca), zacal som sat olej rano... treba si precitat aj prirodne sposoby lebo aj vit.doplnky je tiez len biznis....
po chemo dostane pecen poriadne na frak..... ziadne extremisticke diety nerob, ja som sa na tom popalil a doteraz sa neviem z tej chyby poriadne spamatat.... zelam vela zdaru.



87

Re: rakovina lymfatickeho systemu

dakujem za odpoved  ...ale poprosim aj pana RNG k vyjadreniu...poprosim ta RNG mi odpisat na otazku cislo 85



88

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Ako som tu uz mnohokrat zdoraznil, rakovinne bunky su chybne predelene/poskodene bujnejuce bunky,,ktore sa tvoria v cloveku este pred narodenim. Nas obranny system, najma NK krvinky ich vedia az 1 milion denne znicit bez problemov. Ale v zamorenom tele sa ich moze vytvorit aj voac, preto prva vec proti rakovinam je ODMORIT si telo. TO sa prevadza najma enzymami, ale aj absorbciou a chelaciou.
Niektore karcinogenne latky v nas vytvaraju aj mikroby a parazity, takze totro tiez treba adresovat, protiparazitickymi a antimikrobialnymi latkami, vcitane protivirusovymi. Dobre su extrakt z olivovych listov, chaparal, betulin,  a samozrejme nase vlastne probiotika.
Dalsie je posilnejie vlastnej obrany tela tym ze si zvysime aktivitu a tvorbu NK krviniek betaglukanmi, davka 3 x 500 mg.
Nuz a potom mas latky, co zabijaju sami rakovinne bunky, tj citotoxicke latky, ako graviola, paw-paw, silne oxidanty, chaga, Intravenalne vysoke davky neutralneho vitaminu C, na alkalizaciu ustne brany  cezium chlorid, 2 x 1.5 gramu a ine.

Cim viac tychto roznych latok beries, tym je vyssia sanca vyliecenia, tj nehovorime len o zmenseni nadoru.

Naposledy upravil: RNG (2014-03-03 03:04:41)



89

Re: rakovina lymfatickeho systemu

dakujem RNG. a este otazka...

1......viem, ze nemas kristalovu gulu a nemozes vsetko vediet, ale ked je nador taky, ze sa neda vyliecit, uplne odstranit /ma folikullovy lymfom/ pretoze svokre to povedali, ze uplne odstranit sa neda, tak co potom tou chemoterapiu dosiahnu? oni ho iba zmensia, alebo co?toto chcem vediet. tomuto nerozumiem. pretoze jej zacali davat 4 cykly chemo ale nador uz dopredu vedia, ze sa odstranit neda. tak preto sa ta pytam, ci ho iba zmensia, ci co......

2. a poprosim este na druhu otazku odpoved...pokial by sa liecila prirodnymi doplnkami a nie chemo, bola by sanca aj takyto nador,ktory sa neda uplne odstranit tak doplnkami  by sa dal vyliecit tak,ze by zmizol?



90

Re: rakovina lymfatickeho systemu

1. nemam ani sajnu, ci sa im ho vobec podari zmensit, viem len ze chemo zamoruje telo, takze nie je vhodne ako liecivo, kedze je to samo o sebe karcinogenna chemikalia.
2. kedze prva podmienka odstranovania rakovin alternativne  je odmorenie tela a posilnenie tela v obrane, tak tam je sanca podstatne vyssia.Naviac viacero doplnkov dosiahne vyssiu ucinnost, nez jedina skodliva chemikalia.

Samotne zmiznutie nadoru totiz nijak nezaruci, ze v zamorenom tele sa nevytvoria v zapati desiatky dalsich, ktore tam uz  velmi pravdepodobne mozu davno existovat metastazovane, ale vo velkostiach este neviditelnych pre lekarov. To by ho potom stacilo len vyrezat , teda keby bol jediny a nove by sa nevytvarali.



91

Re: rakovina lymfatickeho systemu

kup jej darcek: http://www.martinus.sk/?uItem=157295



92

Re: rakovina lymfatickeho systemu

Dobra myslienka na otvorenie oci. Ja sice tu knihu nepoznam, ale kazda informacia mimo beznych onkologickych/monopolnych je ocividne napomocna.

Naposledy upravil: RNG (2014-03-05 11:30:59)